Lumigurumi z gumy

Tkanie Lumigurumi z gumičiek: prisluhovači, poníky ...

Lumigurumi je nový smer vyšívania, ktorý je veľmi podobný amigurumi. Milovníci háčkovania veľmi dobre vedia, že amigurumi je tkanie rôznych postáv z nití. Dnes, vďaka popularite gumičiek Rainbow Loom, sa ihly začali snažiť používať ich namiesto nití. Takto sa ukázal smer lumigurumi. V tomto článku vám povieme, aké hračky môžete vlastnoručne pliesť z gumičiek..

Ako splietnuť prisluhovača z gumičiek

Ako tkať gumené poníky

Ručne vyrobený gumený kôň bude dobrým darčekom pre blízkych. Navyše ho možno použiť ako kľúčenku alebo suvenír, ktorý ozdobí detskú izbu. Dnes mnoho detí sleduje karikatúru o ružovom poníkovi, a tak im kúpené hračky nahradí gumené remeslo. Na výrobu hračky z gumičiek technikou lumigurumi nepotrebujete profesionálny stroj. Hlavnou vecou je byť trpezlivý, ale môžete tkať ako na praku, tak aj na vidličke..

Pozrite si užitočné video: Kôň. Postavy z gumičiek

Pony z gumičiek na stroji

Tkajte poníky vlastnými rukami

Na trhu je veľa hračiek #My_Little_Pony, ale teraz si ich vďaka podrobnému videu môžete vyrobiť sami. Kolekcia koní na gumičku osloví chlapcov aj dievčatá, ktorí sa môžu tiež zúčastniť tkania z Rainbow Loom. Akékoľvek ručné práce prispievajú k rozvoju dieťaťa, takže rodičia dnes radi kupujú súpravy na tkanie a učia ich základy..

Ako urobiť Mickey Mouse z gumičiek

Mickey Mouse je pomerne populárna karikatúra, vďaka ktorej je hlavná postava rozpoznateľná po celom svete. Na prvý pohľad je to obyčajná myš, mnohí ju však spájajú s detstvom. V obchodoch je dnes ťažké nájsť Mickey Mouse, pretože bol postupne nahradený inými hračkami, ale môžete si ho vyrobiť sami pomocou gumičiek Rainbow Loom..

Pozrite si užitočné video: Gumička Mickey Mouse

Ako tkať Mickey Mouse na tkáčskom stave

  Zoznam remesiel ku Dňu detí

Výroba Mickey Mouse z gumičiek

Postavy Walta Disneyho môžu ožiť na vašich policiach detailnými videami. Teraz môžu byť hračky nielen pletené, ale aj tkané z gumičiek na náramky. Ak sa vám nepáčia hračky, skúste utkať náramky, v strede ktorých budú umiestnené kreslené postavičky. Ako tkať Mickey Mouse pozrite si video.

Ako splietnuť prisluhovača z gumičiek

Dnes sa karikatúra o Minions páči nielen deťom, ale aj dospelým. Prisluhovači z gumičky môžu byť použité ako kľúčenka alebo na ozdobu detskej izby. Dokonca aj puzdro na telefón môže byť tkané s obrázkom prisluhovačov z gumičiek. Hlavnou vecou je zásobiť sa žltými a modrými gumičkami.

Rainbow Loom MINION

Veselá kľúčenka miniona vyrobená z gumičiek

Kľúčenka MINION na stroji MONSTER TEIL

Náramok s prisluhovačmi alebo malou volumetrickou postavou bude vyzerať originálne. Pozrite si video o tom, ako si vyrobiť miniona z gumičky, a pokúste sa to zopakovať sami. Čím častejšie budete pracovať s gumičkami a strojom, tým jednoduchšie vám budú rôzne figúrky a náramky..

Tkanie z elastických pásov lumigurumi jednorožec

Objemné zvieratá vyrobené z gumičiek dobyli celý svet. Teraz sa deti pokúšajú nájsť majstrovské kurzy na tkanie svojich obľúbených kreslených postavičiek, ako aj na tkanie rôznych postáv na ceruzky. Na tkanie jednorožca alebo hrocha budete potrebovať asi 580 gumičiek jednej farby a 38 inej farby. Môžete si tiež vytvoriť jednofarebné remeslo. Hotová hračka je vyplnená výplňovým polyesterom alebo vatou.

Výroba jednorožca z gumičiek

Postupná výroba lumigurumi-jednorožca. Časť 2

Unicorn – Lumigurumi, 3. časť

Gumičky #RainbowLoom sú zaujímavou aktivitou pre deti i dospelých. Po zvládnutí základov tkania môžete nezávisle vymyslieť schémy pre rôzne zvieratá. Objemové figúrky vyrobené z gumičiek sa stanú modernou dekoráciou interiéru alebo kreatívnym darčekom. Pozrite si video, kde autori krok za krokom vysvetľujú, ako tkať jednorožca alebo hrocha. Najlepšie je tkať spolu s autorom a v prípade potreby si znova pozrieť fragmenty, ktoré neboli dodržané. Potom, čo viackrát upletiete to isté remeslo, môžete ho bez vyzvania upliesť aj sami..

  DIY papierová snehová vločka

Tiež by vás zaujímalo:

Ako splietnuť ahoj mačičku z gumičiek

HelloKitty je obľúbená u dievčat v školskom veku. Výrobcovia s touto kreslenou postavičkou uvoľnili tašky, tričká, sponky do vlasov a mnoho ďalších doplnkov. Teraz môže každé dievča tkať Hello Kitty samo pomocou gumičiek. Najprv sa pokúste zopakovať výrobu remesiel z gumičiek podľa jednoduchých majstrovských tried a potom môžete pristúpiť k implementácii volumetrických čísiel.

Ako tkať ahoj mačiatko

Tkanie ahoj mačička

Ako vyrobiť ahoj mačiatko

Gumičky Rainbow Loom sú najobľúbenejším materiálom používaným na vyšívanie. Teraz môžete splietať rôzne 3D remeslá a prekvapiť svoju rodinu a priateľov milými darčekmi a suvenírmi. Skúsili ste vyrobiť hračky lumigurumi z gumičiek? Podrobné majstrovské kurzy s videom vám pomôžu zvládnuť tento smer vyšívania. Okrem toho vám poskytne dobré zručnosti a v budúcnosti budete môcť z nití vyrábať zaujímavé remeslá. Lumigurumi je príležitosťou naučiť sa, ako si vyrábať hračky svojpomocne s minimálnymi nákladmi..