Mozaika plastových uzáverov fliaš

DIY remeslá z plastových uzáverov fliaš

Ozdoba plotu s plastovými krytmi

V súčasnej dobe je populárne vyzdobiť vašu letnú chatu rôznymi spôsobmi..

Ozdoba plotu s plastovými krytmi

Jeden zo spôsobov, ako si vyzdobiť domácnosť, je skladanie mozaiky. Od staroveku sa na dekoráciu používa množstvo materiálov: sklo rôznych farieb, keramické dlaždice, kameň. Teraz začali používať viacfarebné zátky na fľaše, viacfarebné korálky a dokonca aj špáradlá a podobne..

Ako ozdobiť plot uzávermi na fľaše

Ako ozdobiť plot uzávermi na fľaše

V prvom rade by ste mali mať k dispozícii obrovské množstvo zápch, mali by ste si byť istí, že ich budete mať dosť. Samozrejme, nemusíte zbierať zátky rovnakej farby, v takom prípade bude plot monotónny, ale nie taký jasný. Pre pohodlie pri zdobení plotu triedte všetky zátky podľa farby.

Samozrejme, nemusíte zbierať zátky rovnakej farby, v takom prípade bude plot monotónny, ale nie taký jasný

Pre pohodlie môžete tiež nakresliť určitý výkres na kus preglejky, pripevniť k nemu zátky a potom hotový výkres namontovať na plot. Podobným spôsobom budete môcť ozdobiť nielen plot, ale aj mnoho povrchov na území..

Tiež pre pohodlie môžete na kus preglejky nakresliť určitý vzor a pripojiť k nemu zátky.

Ďalšou dobrou možnosťou upevnenia zátok je vytvoriť v každej zástrčke niekoľko otvorov a navliecť drôt rovnakej hrúbky, splietnuť požadovaný vzor a pripevniť k plotu.

Fotografia dekoru s viečkami z plastových fliaš

Fotografia dekoru s viečkami z plastových fliaš

dekorácia plotov s viečkami

kvetina na plote viečok

dekor plotov so zátkami z fliaš

kvety na plote s plastovými zátkami

Aby ste prácu nerobili znova vlastnými rukami, najskôr rozložte požadovaný vzor zo zátok na nejaký povrch, a ak sa vám to páči, pustite sa do práce..