Na ozdobu dovolenky si vyrábame vlastný prekvapivý balón

ako vyrobiť prekvapivý balón z balónov doma

Teraz je veľmi módne zdobiť oslavy sviatkov rôznymi remeslami. Väčšina ľudí však na túto príležitosť používa loptu s prekvapením. Stojí za zmienku, že balón s prekvapením nie je len úžasne krásnou ozdobou. Ukazuje sa, že takéto remeslo môže každému priniesť veľa pozitívnych emócií. Ak sa pozriete na takú loptičku, všimnete si, že tento výrobok vyzerá ako jednoduchá a veľká guľa, ktorá má vo vnútri veľa malých loptičiek. Okrem loptičiek je vnútorný priestor takejto lopty vyplnený:

  • cukrík,
  • peniaze,
  • lupene ruží.

Všetko závisí od vašej predstavivosti.

Cez prázdniny taká guľa praskne a všetok obsah je veľmi krásne rozhádzaný po hale. A ak chcete urobiť originálnu dekoráciu pre svoju dovolenku, potom vás pozývame, aby ste sa naučili, ako vyrobiť prekvapivý balón. V tomto článku sa pokúsime na túto otázku úplne odpovedať..

DIY prekvapivý balón

Ako vyrobiť prekvapivý balón vlastnými rukami

Aby ste mohli vyrobiť prekvapivý balón vlastnými rukami, musíte tvrdo pracovať. Na takéto remeslo musíte pripraviť:

  • veľká lopta;
  • veľké množstvo malých loptičiek,
  • korunka batérie,
  • poistka,
  • vodič na malé loptičky.

Vo všeobecnosti je všetko, čo v tomto prípade potrebujete, zobrazené na obrázku. Nasleduje popis postupu pri vytváraní takéhoto remesla..

prekvapenie remeselného balóna

Priebeh:

V prvom rade teda musíte nafúknuť všetky malé balóniky, ktoré máte. A aby mali loptičky rovnakú veľkosť, mali by ste počas nafukovania použiť kalibrátor. Stojí za to odrezať všetky chvosty takýchto loptičiek. To sa musí vykonať, aby loptičky lepšie padali. Navyše budú vyzerať krajšie. A pre sprievodcu by ste mali vziať plastovú fľašu, ktorá bude narezaná z oboch strán..

ako vyrobiť prekvapivý balón vlastnými rukamiprekvapivý balón

Aby bol veľký balón elastický, musíte ho niekoľkokrát nafúknuť. Potom stojí za to natiahnuť na vodič. Potom pomocou vysávača nafúknite 70%.

  Papierové remeslá: skákajúca žaba

ako vyrobiť prekvapivý balónprekvapivý balón

Veľká lopta by mala byť zapchatá malou guľou. Stojí to za to, aby z neho nevychádzal vzduch. Potom by ste mali začať tlačiť malé loptičky do veľkej gule. Stojí za to to urobiť rýchlo, aby sa balónik nevyfúkol..

prekvapivý balón na dovolenkuDIY prekvapivý balón

Ak ste naplnili loptu, potom stojí za to defláciu a odstránenie vodiča z nej. V tejto fáze môžete do gule pridať napríklad cukríky..

ako urobiť balónové prekvapenie z balónov

Vaša lopta by sa teraz mala vrátiť do normálnej veľkosti. A za týmto účelom stojí za to vziať si čerpadlo a nafúknuť ho. Na konci práce by mala byť lopta uviazaná.

ako vyrobiť balónové prekvapenie z balónov vlastnými rukami

Ak hovoríme o zdobení lopty, môžete ju ozdobiť mašľami alebo stuhami.

To je všetko taký prekvapivý balón vyrobený z balónov a cukríkov je pripravený. Ako vidíte, výroba takejto gule bude nejaký čas trvať. Výsledok vás však určite poteší. Dúfajme, že ako vyrobíte z balónov prekvapivý balón.

Ako prasknúť taký prekvapivý balón

Hore sme boli schopní popísať, ako vyrobiť prekvapivý balón vlastnými rukami. A ak sa vám niečo zdá nepochopiteľné, mali by ste si pozrieť video..

Viete, ako vyrobiť prekvapivý balón, ale teraz stojí za to informovať, ako by mal tento balón prasknúť. Takúto guľu môžete prasknúť palicou. Na tento účel môžete použiť aj poistku, ktorú je možné kúpiť v každom obchode. Ale aby to fungovalo, stojí za to použiť napätie. A toto napätie je možné použiť z batérie.

Konečne

Prekvapujúci balón je nádherné remeslo, ktoré si môžete vyrobiť sami. Stačí pripraviť všetko potrebné a zapnúť fantáziu. Mali by ste sa pozrieť na niektoré prekvapivé gule, ktoré vyrobili ostatné ihličká. Vo všeobecnosti fantazírujte a vytvorte si vlastné jedinečné remeslá.

prekvapivý balón na dovolenku

ako urobiť balónové prekvapenie z balónov

DIY prekvapivý balón