Náhrdelník na krku z gumičiek

Ako splietať obojok s výstrihom do dúhy

Gumičky Rainbow Loom sú skvelým spôsobom, ako vytvoriť sadu krásnych šperkov. V poslednej dobe nikto nevedel o tomto type vyšívania, aj keď gumičky sa predávali v hračkárstve. Problém bol v tom, že rodičia ani deti nevedeli, čo s nimi. Vďaka početným videám Rainbow Loom majú deti z celého sveta nový koníček. Už sme vám povedali, ako vyrábať náramky, dnes vám chceme ukázať, ako vyrobiť náhrdelník z gumičiek s príveskom a čo robiť, ak nemáte sadu na tkanie dúhoviek.

Elastická obojok Rainbow Loom

V prvom rade sa musíte rozhodnúť pre farebnú schému gumičiek a tiež zvoliť prívesok pre budúci náhrdelník. Na výrobu šperkov odporúčame použiť pupienkové gumičky, ktoré budú vizuálne pripomínať korálkové vyšívanie.

Elastická obojok Rainbow Loom

Na tkanie Rainbow Loom budete potrebovať veľký tkáčsky stav s odnímateľnými časťami, odstránenie strán a ponechanie iba stredného radu. Použijeme iba štyri stĺpiky, ktorých otvorené strany by mali vyzerať napravo. Na druhý a tretí stĺpik hoďte gumičku hlavnej farby, stočenú o osmičku. Hoďte ďalšie dve osmičky na bezplatné stĺpiky. Na stredových stĺpoch sa objavili dva elastické pásy, takže musíte uháčkovať ten nižší a hodiť ho cez tretí a druhý stĺp..

DIY gumový náhrdelníkDIY gumový náhrdelník

Teraz si môžete vziať elastický pás inej farby a obliecť ho bez toho, aby ste ho krútili na druhý a tretí stĺpec. Ukázalo sa, že na týchto stĺpoch sú opäť dva elastické pásy, takže na spodné musíte vypáčiť a uháčkovať. Potom môžete elastické pásy prevliecť okolo okrajov bez krútenia. Z každého stĺpca teraz posuňte spodnú gumičku cez hornú časť. Teraz zopakujte tiež hodenie gumičky do stredu a potom po okrajoch a nahodenie spodných, kým nebude mať náhrdelník vhodnej veľkosti.

Aby ste náhrdelník odstránili, musíte na háčik preniesť štyri slučky

Aby ste náhrdelník odstránili, musíte na háčik preniesť štyri slučky. Potom vezmite ďalší elastický pás a prevlečte ho štyrmi. Háčik na spone. Ak máte prívesok, uvoľnite železný prsteň a zaveste ho v strede náhrdelníka z gumičky. V rovnakej farebnej schéme môžete náramok splietať na vidličku.

  Papierové loďky origami

Ak máte prívesok, uvoľnite železný prsteň a zaveste ho v strede náhrdelníka z gumičky.

Video s gumovým náhrdelníkom

Choker vyrobený z papiernictva

z gumičiek si vyrobíte nádherný náhrdelník a nepotrebujete ani stroj

Nemáte Rainbow Loom? Nenechajte sa odradiť, pretože z gumičiek si vyrobíte nádherný náhrdelník a nepotrebujete ani stroj. Tento šperk je skutočne univerzálny: je vyrobený rýchlo, je vhodný pre deti, dievčatá a chlapcov a jeho výroba trvá iba niekoľko minút..

Náhrdelník z majstrovskej triedy z kancelárskych potrieb

Materiály:

– kancelárske gumičky;

– kliešte;

– spojovací prsteň na šperky.

Náhrdelník z majstrovskej triedy z kancelárskych potrieb

1. Vezmite dve gumičky a prstami ich v strede jemne pritlačte. Teraz okolo nich musíte zabaliť tretiu gumičku, aby bol uzol zviazaný.

Vezmite dve gumičky a prstami ich v strede jemne pritlačte. Teraz okolo nich musíte zabaliť tretiu gumičku, aby bol viazaný uzol

2. Prvými dvoma je potrebné previesť ďalšie dva elastické pásy, ktoré sa zmenia na prvý článok náhrdelníka.

3. Vezmite ďalšie dve gumičky a prevlečte ich predchádzajúcimi. Tento postup opakujte, kým nebude mať náhrdelník vhodnú dĺžku. Môžete zvýšiť počet navlečených elastických pásov, napríklad vezmite nie dva, ale 4-5.

Tento postup opakujte, kým nebude mať náhrdelník vhodnú dĺžku.

4. Posledný článok musí byť spojený s prvým prsteňom na šperky, ktorého konce je možné ohnúť kliešťami.

Posledný článok musí byť spojený s prvým prsteňom na šperky, ktorého konce je možné ohnúť kliešťami

Náhrdelník – remeslá z elastických pásov na vlasy

Pozývame vás na výrobu svetlého náhrdelníka, ktorý sa stane originálnym letným doplnkom

Moderné ihličnaté ženy našli ďalšie využitie pre bežné gumičky do vlasov: teraz s ich pomocou môžu nielen robiť účesy, ale aj originálne šperky. Pozývame vás na výrobu svetlého náhrdelníka, ktorý sa stane originálnym letným doplnkom.

Náhrdelník - remeslá z gumičiek na vlasy

Zaobstarajte si balíček zodpovedajúcich sponiek do vlasov, ale môžu mať akúkoľvek farbu. Dva elastické pásy je potrebné preložiť priečne a potom okraje jedného ohnúť cez druhý.

Dva elastické pásy je potrebné preložiť priečne a potom okraje jedného ohnúť cez druhý

Do výsledného otvoru zo skladaných koncov gumičky musíte nalepiť novú gumičku. Táto technika je trochu podobná výrobe náhrdelníka z kancelárskych potrieb. Striedajte farby gumičiek a navlečte ich týmto spôsobom na požadovanú dĺžku dekorácie. Pretože sa náhrdelník ukazuje ako dosť hustý, nie je potrebné ho zapletať na veľkosť krku, môžete ho predĺžiť retiazkou.

  Korálkovanie: levanduľové korálky

Ohnite krúžok kliešťami a zaistite reťaz na oboch stranách

Ohnite krúžok kliešťami a zaistite reťaz na oboch stranách.

Pozrite si video: Náhrdelník so sponou do vlasov

Výhody výroby náhrdelníkov a iných šperkov vlastnými rukami spočívajú v tom, že si môžete sami vybrať farebnú schému. Teraz, ak máte krásny náhrdelník, nemusíte hľadať zodpovedajúce náušnice, celú sadu je možné ľahko vyrobiť zo sady gumičiek Rainbow Loom, papiernictva alebo obyčajných vlasov. Máte ďalšie nápady, ako vyrobiť krásny a lacný šperk? Ukážte svoju kreativitu a potom sa vaše diela stanú skutočnými majstrovskými dielami.