Nápady na jednoduchú výzdobu vianočného stromčeka na Nový rok

vianočné hračky 2017

Nový rok je skvelým časom pre tých ľudí, ktorí milujú výrobu remesiel. Skutočne, keď na ulici nie je čo robiť a duša pýta pozitívne emócie, mali by ste začať vyrábať novoročné remeslá. V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako vyrobiť jednoduché hračky na Nový rok vlastnými rukami na vianočný stromček. Ale skôr, ako o tom začneme hovoriť podrobne, treba povedať, že tu nájdete originálne ozdoby na vianočný stromček, ktoré je veľmi jednoduché vyrobiť. Vo všeobecnosti si tento materiál prečítajte pozorne a potom budete úspešní..

Svetlé a jednoduché DIY hračky na vianočný stromček

Aké vianočné hračky je možné vyrobiť zo šišiek?

Šišky sú skvelým materiálom na vytváranie dekorácií vianočných stromčekov. A v tomto prípade by ste si nemali myslieť, že je to nudné. Ukazuje sa, že ak zapnete svoju predstavivosť a vynaložíte určité úsilie, potom sa aj najjednoduchší predmet, ako je šiška, môže stať jasným prvkom novoročnej výzdoby.

Premeniť šišku na originálnu hračku nie je ťažké. Možno budete vo svojej práci potrebovať: drôt, kliešte a materiály na dekoráciu.

Na výrobu očka pre hračku sú potrebné kliešte a drôt. Aby ste vytvorili slučku, musíte vziať drôt a ohnúť ho na polovicu pomocou klieští. Konce drôtu by mali byť tiež utiahnuté kliešťami. Výslednú slučku skrútime do hrbole. Potom cez ňu vytiahnite jasnú saténovú stuhu. A potom môžete začať zdobiť šišku..

Pokiaľ ide o dekor, tu môžete snívať. V tejto forme je možné zavesiť napríklad kužeľ na smreku. Saténová stuha bude tiež vynikajúcim dekoratívnym prvkom. Ak máte akrylovú farbu, vymaľujte ňou hrčku. Ale jeho konce zakryte striebornou farbou. Môžete použiť aj trblietky.

jednoduché hračky na vianočný stromček do nového roka

DIY hračky na vianočný stromček

jednoduché vianočné hračky pre domácich majstrov

Aké vianočné hračky vyrobiť zo žaluďov?

  Ako vyrobiť kohúta z vaječných škatúľ. Podrobné pokyny a fotografie

Malo by sa povedať, že žalude sa veľmi často používajú na vytváranie dekorácií vianočných stromčekov. Aby žalude vyzerali krásne pri zdobení vianočného stromčeka, musíte ich namaľovať. Na túto príležitosť si vyberte akrylové farby. Ale namaľujte iba samotnú maticu, ale klobúka by ste sa nemali dotýkať.

vianočné stromčeky hračky pre nový rok urob si sám foto

V inom prípade môžete čiapku žaluďa namaľovať, ale nemali by ste sa dotýkať samotnej matice. Vďaka tomu bude všetko tiež veľmi krásne..

hračky na zdobenie vianočného stromčeka 2017

Zdobenie transparentných loptičiek.

Vianočný stromček si nemožno predstaviť bez vianočných gúľ. Ale tento nový rok nechajte svoje gule na strome neobvyklé. Pri tejto príležitosti si vezmite priehľadné gule, ktoré môžu byť ozdobené úplne inými spôsobmi..

Nižšie vám ponúkneme niekoľko nápadov na zdobenie. Tu ich vysvetľovať netreba. Aj tak by vám malo byť všetko jasné. Na dekoráciu by ste mali použiť:

  • rôzne stuhy,
  • čipka,
  • malé vetvičky smreka,
  • fotografie vašej rodiny,
  • soľ ako napodobenina snehu.

DIY vianočné hračky

Vianočné ozdoby na nový rok 2017

DIY hračka na vianočný stromček

vianočné stromčeky hračky pre nový rok urob si sám foto

DIY hračky na vianočný stromček

jednoduché hračky na vianočný stromček

Ako ozdobiť vianočné gule látkou?

Aby dekorácie vianočného stromčeka v novom roku vyzerali jasne, musíte ich ozdobiť vlastnými rukami. A tu vám ponúkneme fotografiu. V tejto časti článku vám však odporúčame použiť pri svojej práci vianočné gule, ktoré je možné veľmi originálne ozdobiť pomocou látky. Uistite sa, že vyberiete peknú tkaninu. Môže to byť veľmi rozmanité. Loptu zabaľte kusom slušnej veľkosti a na ozdobenie použite čipku, prívesky a stuhy.

ako vyrobiť vianočné ozdoby na nový rok 2017

jednoduché hračky do nového roka s vlastnými rukami na strome

Vianočné ozdoby na nový rok 2017

Na nudnú ozdobu sa hodí aj obyčajná priadza, ktorá je omotaná okolo klbka. Nezabudnite využiť aj ďalšie ozdobné prvky balóna..

Vianočné ozdoby na nový rok 2017

jednoduché hračky na vianočný stromček

Ako vyrobiť ozdoby na vianočný stromček zo žiaroviek?

Žiarovky, ktoré už na farme dlho nepotrebujete, sa môžu stať základom pre remeslá. Skutočne si môžete zo žiaroviek vyrobiť zaujímavé hračky..

  Súprava na tkanie gumičky

Malo by sa povedať, že tieto hračky sa tiež veľmi ľahko vyrábajú. A s touto úlohou sa určite dokážete vyrovnať. Pozrite sa na niektoré z remeselných možností a určite budete chcieť vytvoriť niečo jedinečné a veľmi krásne..

jednoduché hračky na vianočný stromček

DIY vianočné hračky

urob si sám vianočné hračky na nový rok

Zdobenie hračiek korálkami.

Ak máte doma nepotrebné korálky alebo nepotrebné korálky, potom pomocou lepidla budete môcť urobiť originálnu hračku na vianočný stromček. V dôsledku toho získate krásnu a roztomilú dekoráciu..

Vianočné hračky do nového roku

urob si sám vianočné hračky na nový rok

Aké hračky na vianočný stromček je možné vyrobiť z plsti?

Na mnohé dnešné remeslá sa používa materiál ako plsť. A stojí za to povedať, že z tohto materiálu môžete vytvoriť najrozmanitejšie hračky na vianočný stromček. Vo všeobecnosti, ak máte šijacie schopnosti, mali by ste sa zaujímať o výrobu takýchto hračiek. Nižšie vám ponúkneme najoriginálnejšie nápady na hračky z plsti.

jednoduché vianočné ozdoby na nový rok 2017

urob si sám vianočné hračky na nový rok

Konečne

V tomto článku sme pre vás uviedli niekoľko jednoduchých nápadov na hračky. Ako vidíte, je veľmi ľahké vytvoriť niečo jedinečné. Stačí si pripraviť všetky potrebné materiály a zapojiť fantáziu. Nezabudnite, že sa vám to určite podarí. A čoskoro sa na vašom strome objavia jedinečné vianočné stromčeky, ktoré boli vytvorené vašimi rukami..