Náramok z francúzskeho vrkoča vyrobený z gumičiek

Náramok z francúzskeho vrkoča vyrobený z gumičiek

Francúzsky vrkoč – toto je pigtail, o ktorom sa už viac ako desaťročie píšu legendy. Je veľmi obľúbená nielen v kaderníctve, ale aj v takom obľúbenom obchode, akým je tkanie náramkov s gumičkami Rainbow Loom..

Dnes budeme pokračovať v sérii video výberov, ktoré odhaľujú rôzne spôsoby tkania náramkov z viacfarebných gumičiek. Na majstrovských kurzoch videa sa bude tkanie brať do úvahy na veľkom tkáčskom stave, na mini stroji, praku, vidličke a ceruzkách. V skutočnosti nezáleží na tom, ktoré zariadenie na to použijete, ale rôzne metódy sú svojim spôsobom pohodlné a nie každý má plnohodnotný stroj Rainbow Loom. Venujme teda trochu času a pozrime sa na video:

Ako upliesť náramok z gumičiek French Braid

Ukázalo sa veľmi prístupné a informatívne video – ako sami vidíte, pri tkaní náramku z francúzskeho vrkoča nie je nič zložité a ťažké. Hlavná túžba a minimálna sada gumičiek. Teraz sa pozrime, ako je možné rovnaký pigtail vyrobiť pomocou praku a háčika:

Ako tkať elastické náramky – francúzsky vrkoč na praku

Keďže ide o jeden z jednoduchých náramkov, na výrobu tohto šperku sú potrebné dve farby gumičiek. Žiadne zložité kroky, iba starostlivé opakovanie jednoduchých krokov pomocou háku. Môžete to urobiť aj ručne, ale háčik stále veľmi urýchľuje proces vytvárania. Teraz sa pozrime na rovnakú prácu v ceruzkách:

Elastický náramok "Francúzsky vrkoč" na ceruzky

Ak máte trpezlivosť a pozornosť, môžete skutočne robiť nielen jednoduché veci, ale tiež sa snažiť vytvárať hračky alebo puzdrá na telefóny. Ale to ešte len príde, naučme sa pracovať so strojom:

Ako vyrobiť náramok z francúzskeho vrkoča na Rainbow Loom

Pozrite si video majstrovské kurzy na tému: náramky Dračie váhy z gumičiek

Teraz budeme používať príbory nie na určený účel, ale konkrétnejšie – vidličku. Metóda tkania na vidličke sa nelíši od ostatných, ale všetko stojí za vyskúšanie:

  Ako krásne vyzdobiť škôlku

Zapletanie vidlice: francúzsky vrkoč

A nakoniec použijeme mini stroj – zjednodušenú verziu jeho veľkého "brat". Na tkanie jednoduchých výrobkov to celkom stačí. A pre začiatočníkov je mini stroj ideálnou možnosťou, pretože je veľmi jednoduchý a pohodlný.

Tkanie francúzskeho vrkoča na mini tkáčskom stave

To je celý výber, celkom dobre odhaľuje všetky triky, ako upliesť náramky z gumičiek s názvom FRENCH BRAID. Pokračujeme v príprave zbierok video lekcií o tkaní gumičkami, takže sa na vás tešíme