Novoročné remeslá. Nové svetlé nápady

remeslá pre nový rok psa

Je vždy príjemné a vzrušujúce čakať na začiatok akejkoľvek dovolenky. Nový rok je úžasný čas. Na urýchlenie jeho prístupu sa odporúča robiť krásne remeslá na tému nového roka. A pripravili sme pre vás niekoľko nápadov.

Aké krásne domáce výrobky robiť na Nový rok vlastnými rukami

Jedlé remeslá.

Ananás vyrobený zo sladkostí. Je zvykom dávať darčeky na Nový rok. Kolegu a milovanú osobu môžu potešiť sladkosťami a fľašou šampanského. Ale dávať tieto výrobky oddelene nie je originál. Je lepšie venovať trochu pozornosti tvorbe jedlého ananásu. S touto úlohou sa určite vyrovnáte, ak starostlivo preštudujete majstrovskú triedu.

DIY remeslá pre nový rok 2018

Rybia kosť na sladkostiach. S pomocou sladkostí a určitého úsilia na slávnostnom stole budete môcť pestovať novoročný les. Na vytvorenie takýchto vianočných stromčekov budete potrebovať papierové polotovary a špajle, ako aj samotné hľuzovky. Vianočné stromčeky z papiera sú prilepené na špajle a potom samotné špajle sú prilepené k hľuzovkám. Hotové výrobky sú umiestnené na novoročný stôl.

krásne remeslá pre nový rok urobte to sami

Originálny sladký darček. Ďalší darček zo sladkostí môže potešiť každé dieťa alebo chuť na sladké. Budete potrebovať nádobu, v ktorej sa cukríky nalejú po vrstvách. Okrem toho by nemali mať obaly. Môžu to byť: marshmallows, dražé alebo lízanky. Dózu môžete dodatočne ozdobiť náhubkom pomocou pomocných prvkov. Môžete urobiť: tvár jeleňa, Santa Clausa alebo symbol nového roka.

krásne remeslá v novom roku

Originálne svietniky do domácnosti.

Tu nájdete remeslá, ktoré budete robiť pre Nový rok psa. Aký novoročný dekor si možno predstaviť bez svietnikov? Skutočne – žiadne. Ak si vyzdobujete svoj domov sami, venujte pozornosť nasledujúcim výrobkom. S pomocou obyčajnej soli môžete získať účinok snehu. Vezmite lepidlo PVA. Namažte ním miesta, ktoré budú v budúcnosti snežiť. Potom je svietnik ponorený do zmesi morskej a obyčajnej soli. Výrobok by mal vyschnúť a potom sa do nádoby vloží sviečka..

  Aké remeslá urobiť pre deti na Deň matiek v materskej škole

remeslá pre nový rok psa

Vianočných anjelov.

Ďalším remeslom môže byť originálna ozdoba vianočného stromčeka alebo pekný darček pre milovanú osobu. Tu nie sú potrebné žiadne šijacie schopnosti. Telo anjela sú kruhy, ktoré sú zošité. A krídla boli vytvorené so srdiečkami. Na vytvorenie remesla sa odporúča vybrať tkaninu s krásnym vzorom..

krásne remeslá pre nový rok urobte to sami

Girlanda roztomilých vianočných stromčekov.

Girlandy budú môcť doplniť výzdobu novoročného domu. Dnes neexistujú len komplexné možnosti vytvárania girlandov, ale aj jednoduché. Napríklad verziu girlandy, ktorú vám ponúkame nižšie, môžu vyrobiť deti. Mama alebo otec z farebného papiera krásnej farby musíte orezať vianočné stromčeky rovnakej veľkosti. V každom takom strome stojí za to urobiť dieru. Potom sa vianočné stromčeky navlečú na hrubú niť pomocou tupej ihly..

originálne remeslá nový rok

Santa Claus z papierového taniera.

Novoročná téma je častá na tvorivých hodinách. Práve pre tento sviatok sa vyrábajú remeslá. Môžete to urobiť aj doma. Takáto aktivita bude určite schopná poskytnúť jasnú náladu. Nasledujúce remeslo teda môže dokonale nahradiť hračku Santa Claus, ktorá nie je doma. A proces výroby remesiel je neuveriteľne jednoduchý. A veľké náklady na nákup materiálu si nemožno predstaviť. Na prácu potrebujete plastovú dosku, polotovary, farebný papier, vatové tampóny alebo obyčajnú vatu, ako aj lepidlo a nožnice.

V prvom rade je teda tanier natretý červenou farbou. Môžete použiť hotový tanier, ktorý už bude červený. Doska je telesom plavidla. Všetky ostatné časti sú vystrihnuté z farebného papiera. Potom zostáva len ich prilepiť k remeslu..

originálne remeslá nový rok

Vianočný stromček vyrobený z nití.

Je veľmi ľahké robiť veľa remesiel na Nový rok 2018 vlastnými rukami. A týmto si môžete byť istí. Je ťažké niekoho prekvapiť vianočnými stromčekmi z obchodu. Skúste si teda v zimný večer zadarmo vyrobiť niečo originálne pre váš domov. Na remeslá budete potrebovať:

 • Medené rúrky malého priemeru alebo tyčinky z hladkého dreva.
 • Ofina zelená, ktorá bude široká 15 cm.
 • Pompony alebo iné dekorácie, ktoré vyzerajú ako vianočné gule.
 • Strieborný papier a jemný drôt.
  DIY papier-mache: originálne remeslá

Na túto prácu budete potrebovať nástroje. Mali by byť nasledujúce:

 • Kliešte a pravítko,
 • Píla na kov s tenkou čepeľou,
 • Lepiaca pištoľ a nožnice.

Priebeh:

 • Zelený okraj je nakrájaný na 5 kusov. Každá z častí by mala mať nasledujúce rozmery: 45 cm, 35 cm, 15 cm a 5 cm, medené rúrky sa ďalej pília pílou. Musia mať presne rovnakú veľkosť ako strapce..
 • Pomocou lepiacej pištole sa strapce prilepia na rúrky alebo tyčinky.
 • Teraz je do 45 cm dlhej trubice navlečený dlhý drôt. Drôt musí mať pár rovnakých koncov. Potom konce drôtu prevlečieme rúrkou s rozmerom 35 cm, koniec drôtu, ktorý bol navlečený vľavo, by mal byť na pravej strane. Vo všeobecnosti týmto spôsobom musíte pripojiť všetky potrubia.
 • Potom sa konce drôtu zviažu a odrežú kliešťami. Mali by byť skryté na vnútornej strane smreka..
 • Teraz začnite zdobiť vianočný stromček. Možno je to najzaujímavejší proces. Tu môžete použiť akékoľvek materiály na dekoráciu a samozrejme svoju predstavivosť. Hotový vianočný stromček zaveste na stenu.

krásne remeslá v novom roku

Konečne

Tu sme pre vás uviedli pôvodné remeslá na Nový rok. Ako vidíte, ich vytvorenie vám nemôže dlho trvať. Preto si túto aktivitu určite obľúbite..