Čo robiť s kapsulami od milého prekvapenia

DIY kinder prekvapivé remeslá

Mnoho malých detí jednoducho nemôže prežiť deň bez sladkostí. A čo sa týka známych kinderiek, bez nich ešte viac! Ale napriek tomu, keď je všetka čokoláda doma už zjedená a hračka, ktorá bola k darčeku pripevnená ako darček, mohla zaujať svoje čestné miesto medzi väčšinou podobných, dieťa má malú nádobu. A tiež sa dá na niečo použiť.!

Väčšina žien v domácnosti uchováva v týchto nádobách rôzne položky, napríklad gombíky, korálky, ihly atď. Ale to nie je ani zďaleka jediné použitie jasne žltých kontajnerov. Napríklad v dnešnej dobe je veľmi módne vyrábať darčeky od láskavých prekvapení sami. Týmto spôsobom je možné dieťaťu priniesť veľa radosti. A okrem toho ho zapojte do výroby vtipných a originálnych hračiek. Áno, je jasné, že spoločné hodiny výroby remesiel z kinder vajíčok vám pomôžu priblížiť sa k dieťaťu. A okrem toho budú pre tých druhých slúžiť iba ako prínos. Práca s malými predmetmi a detailmi umožňuje batoľaťu rozvíjať jemnú motoriku a prichádzanie s novými nápadmi môže znamenať obrovský skok v kreativite. Tieto hodiny sú navyše veľmi zaujímavé a vzrušujúce. Ak sú teda doma kapsule z milšieho prekvapenia, vzniká otázka, čo s nimi. A práve tejto téme sa bude táto publikácia venovať..

Pre najmenšie deti: pletené detské hrkálky, cesnakový náhrdelník a perličky

Pozrite sa na túto publikáciu podrobnejšie. Ukazuje sa, že tu budú predstavené kutilské prekvapivé remeslá. Z kinder vajíčka môžete urobiť veľa zaujímavých vecí pre najmenšie deti..

Vyrobiť si môžete napríklad hrkálky z kinder vajíčok na spôsob Montessori-pedagogiky, alebo zaujímavé cesnakové prívesky. Teraz sa s vami pokúsime zistiť, čo všetko vyššie uvedené znamená a ako môžete vlastnými rukami vyrábať remeslá z jednoduchých prekvapení pre deti.

Stojí to za zváženie! Pri práci s malými časťami je nevyhnutné dodržiavať bezpečnostné opatrenia. Deti začínajú veľmi aktívne skúmať svet okolo seba, radi skúšajú všetko dotykom, no, a chuť je aj z tohto dôvodu pozorné! Pri vytváraní akýchkoľvek remesiel Kinder Surprise.

Antiseptická cesnaková suspenzia pre zdravé dieťa: čo sa dá vyrobiť z kinder vajíčok

Možno začnite úplne posledným remeslom – príveskom cesnaku. Vždy a dodnes sa verí, že je to cesnak, ktorý môže človeka ochrániť pred rôznymi vírusovými ochoreniami. Z tohto dôvodu vám odporúčame, aby ste si vyrobili prívesok, pomocou ktorého môžete bezpečne poslať svoje dieťa do škôlky Leah. Na prácu budete potrebovať nasledujúce materiály:

 • nožnice.
 • kontajnery od láskavého prekvapenia.
 • ihly, nit, š.
 • tenká stuha alebo kvetinová čipka.
 • korálky, korálky, malé prívesky z nepotrebných šperkov.

Priebeh:

 1. V tejto práci nie je nič ťažké. Stačí si vziať škatuľu s láskavejšími prekvapeniami a pomocou šidla do nej urobiť niekoľko malých dierok.
 2. Prostredníctvom vytvorených otvorov musíte v hornej časti prevliecť pásku alebo čipku. Bude zavesený na krku dieťaťa.
 3. Potom musíte nakrájať niekoľko strúčikov cesnaku a vložiť ich do nádoby a veľmi tesne uzavrieť.
 4. Aby váš prívesok pôsobil originálne a zaujímavo, môžete zospodu pridať niekoľko šnúrok s navlečenými korálkami alebo inými ozdobami. Malo by sa pamätať na to, že cesnak v nádobe sa musí meniť každé ráno pred odchodom do materskej školy..

kapsule od kinder prekvapenie, čo robiť

Nádherné závesné autobusy: učenie je zábavné a zaujímavé

Remeslo vajcia Kinder samozrejme vyzerá veľmi originálne a roztomilé. Z tohto dôvodu môžu rodičia vymyslieť zaujímavé možnosti pre malé deti. Môžete napríklad vyrobiť háčkované hrkálky pre veľmi malé deti. Všetky deti ich zbožňujú. Postup na vytvorenie takéhoto remesla alebo praku, ako teraz môžete povedať, je veľmi jednoduchý. A aj keď ste v rukách nedržali pletacie ihlice alebo háčik, teraz je čas sa to naučiť, pretože všetko je veľmi jednoduché a jednoduché: budete potrebovať:

 • Nite rôznych farieb, háčik.
 • Tenká stuha alebo farebná čipka.
 • Niekoľko škatúľ – kontajnerov od kinder prekvapení.
 • Nožnice, ihla, š.
 • malé kamienky, ryža, hrášok, pohánka, korálky a rôzne drobnosti.

Priebeh:

 1. Výrobný proces je veľmi jednoduchý. Každý kontajner by mal byť naplnený iným obsahom. Môžete napríklad dať ryžu do jedného z kontajnerov, korálky do druhého, orechy alebo hrášok do tretieho atď..
 2. Počet kontajnerov si môžete zvoliť sami. To bude závisieť od toho, ako a kde ich budete používať: zavesiť ich na kočík pre dieťa alebo ho nechať hrať sa.
 3. V každom z boxov musíte urobiť 2 otvory – akoby v spodnej časti a veku. Práve cez tieto otvory by mala prechádzať čipka. Navyše tieto korálky nemusia byť viazané do jedného reťazca, ale spojené do párov.
 4. Potom budete musieť háčkovať každú z nádob, aby sa nedali otvoriť. Všetko! Hrkálka je pripravená!

kapsule od kinder prekvapenie, čo robiť

Takáto neobvyklá a originálna hračka dokonale prispeje k všeobecnému rozvoju vášho dieťaťa, rozvíja jeho jemnú motoriku, kreatívne myslenie a pomôže ľahšie a rýchlejšie sa vysporiadať so zvukovými asociáciami..

Urob si sám zábavný a roztomilý minion od kinder

Možno ste si všimli, že remeslá vyrobené z kinder prekvapivých vajíčok vyzerajú veľmi jasne. Ďalej ponúkneme ďalší rovnako jasný produkt. Animovaný film „Despicable Me“ dokázal dobyť mnoho ľudí. A stojí za zmienku, že táto karikatúra sa páčila nielen deťom, ale aj dospelým..

A veľmi zábavní prisluhovači v tvare tela pripomínajú iba nádoby s kinder vajíčkami. A bude veľmi ľahké pochopiť, ako môžete takého prisluhovača urobiť z láskavého prekvapenia. Na ich výrobu stačí zhromaždiť všetko, čo potrebujete, a začať vytvárať! Okrem toho môžete použiť širokú škálu materiálov. Má ich každá žena v domácnosti. Napríklad plastelína, kúsky látky, obal na pilulky ako oko prisluhovača atď..

detské remeslá z láskavejších prekvapení

Áno. Najľahším spôsobom bude, samozrejme, vyrobiť si prisluhovača z plastelíny. Na to budete potrebovať žltú plastelínu (na nohy a držadlá), modrú (na nohavice) a čiernu – na výrobu okuliarov, čižiem a rukavíc..

 • tenký drôt.
 • kontajnery – škatule od láskavého prekvapenia.
 • šidlo.
 • obaly od piluliek alebo očí z detského obchodu s umením.

Priebeh:

 1. V prvom rade sa budete musieť rozhodnúť o budúcich vlasoch miniona. Mali by byť vyrobené z tenkého drôtu. Za týmto účelom urobte vo veku niekoľko otvorov a prevlečte cez ne drôt, aby ste získali malú štetinu.
 2. Aby vlasy nášho prisluhovača nevypadli, mal by byť z vnútornej strany vajíčka prilepený papier. Bude schopný opraviť drôt.
 3. Potom musíte nádobu zavrieť a pomocou lepidla pripevniť oči. Môžete použiť malé balenia piluliek, vopred odrezať všetok prebytočný materiál zo spodnej časti a tiež do nich vložiť malú korálku alebo gombík. Stačí si vyrobiť rám pre tieto okuliare, rúčky, nohy a modré nohavice, ako aj čižmy a rukavice z plastelíny..

detské remeslá z láskavejších prekvapení

Malé pruhované včely-včely: kutilské remeslá pre domácich majstrov, foto

Naďalej vám dávame do pozornosti remeslá z kapsúl od milého prekvapenia. Existuje ďalšia veľmi zaujímavá možnosť výroby remesiel z láskavého prekvapenia – vtipné a originálne včely. Mimochodom, tento roztomilý hmyz môžete vyrobiť ako hračky pre deti. Alebo nimi ozdobte svoj domov. Existuje veľa možností na výrobu takýchto hračiek. Ale aj tak sme sa na jednom usadili. Áno. Je zrejmé, že v tejto práci budete potrebovať rôzne nástroje a materiály:

 • tenká rybárska šnúra alebo drôt na vyšívanie.
 • niekoľko kontajnerov od láskavého prekvapenia.
 • kartón strednej hustoty.
 • PVA lepidlo na montáž plástov.
 • fixka alebo fixka.
 • okrem toho budete musieť kúpiť nadýchaný drôt.Lepšie nech je čierny.

detské remeslá z láskavejších prekvapení

Priebeh:

 1. Nádoba z kinder vajíčka by mala byť obalená nadýchaným drôtom. V tomto prípade budete musieť urobiť tri otáčky. Ich 2 červené by mali byť ohnuté nadol malými labkami a spodná časť centrálnej dlhé antény.
 2. Pomocou fixky musíte nakresliť oči, úsmev a nos. Potom zostáva viazať hotovú včelu na rybársku líniu za chrbtom.
 3. Medové plásty sú vyrobené z kartónu. na to budete najskôr musieť lepiť lepenku vo forme trubice. A potom urobte okraje na lepenke vo forme šesťuholníkových plástov. Rozrezaním trubice na krúžky získate plást. Bude veľmi jednoduché ich zlepiť. Výsledné včely môžu byť pripevnené k rybárskemu vlascu alebo umiestnené do voštiny.

Zábavný tučniak na ukladanie hádaniek a iných drobností

Keď premýšľate o tom, čo sa dá vyrobiť z kontajnerov z láskavého prekvapenia, môžete prísť na veľa zaujímavých nápadov. Napríklad pre bezpečnosť akýchkoľvek pokladov, ktorých je veľa, môžete si vyrobiť zaujímavého tučniaka. A zvládnete to veľmi rýchlo a jednoducho. Na to budete musieť zhromaždiť niekoľko materiálov a nástrojov:

 • drôt.
 • biele a čierne farby. Je lepšie kúpiť akrylové farby.
 • šidlo.
 • čipka, lano alebo tenká čiara.

Priebeh:

 1. Na úplnom dne vajíčka musí byť oddelený polkruh. Bude pôsobiť ako bruško tučniaka. Malo by byť natreté na bielo.
 2. Keď bude budúce bruško úplne suché, oddelený kontajner by mal byť natretý na čierno nakreslením malých bodiek-očí a zobákom.
 3. Vo veku budete musieť urobiť dva malé otvory. Prostredníctvom nich by mal byť pretiahnutý drôt a potom skrútený dovnútra tak, aby na povrchu zostala slučka. Prostredníctvom nej môžete roztiahnuť čipku.

remeslá z kapsúl od láskavého prekvapenia

Také vtipné remeslo môžete využiť aj ako úložisko na puzzle, ozdoby na vianočný stromček..

Dôležité! Aby bola spoločná kreativita s deťmi úplne bezpečná a vyrobené hračky nemohli predstavovať žiadnu hrozbu, je potrebné starostlivo sledovať akcie dieťaťa. Okrem toho musíte vyzdvihnúť korálky, farby a ďalšie položky, ktoré nemôžu mať škodlivý vplyv na telo dieťaťa. Musia byť absolútne šetrné k životnému prostrediu..

Šťavnaté bobule priamo zo záhrady: čo sa dá vyrobiť z láskavých prekvapení

V dôsledku najjednoduchších manipulácií s vajíčkami z milého prekvapenia môžete vyrobiť originálne a krásne jahodové kríky. Celkovo vzaté, Kinder Surprise Kids Crafts sú tiež atraktívne. A ich vytvorenie trvá trochu času. Ozdobia váš domov kedykoľvek počas roka a potešia vaše dieťa svetlými bobuľami. Tieto kríky môžete nainštalovať vo svojej záhrade, doma, na detskom ihrisku. Môžu byť pre ne vyrobené špeciálne hrnce. Na výrobu jahodových kríkov budete potrebovať:

 • drôt pre kreativitu.
 • niekoľko škatúľ od láskavého prekvapenia.
 • čierna fixka a červená farba.
 • nožnice, šidlo a lepidlo.
 • zelená plastová fľaša, ako voda Sprite.

Priebeh:

 1. Najprv musíte nafarbiť nádoby na prekvapenie kinder na červeno. Medzitým vyschnú, môžete sa vysporiadať so stonkami a listami..
 2. Drôt musí byť zabalený sekanými hlasmi z fliaš a zahrievaný ich nad plameňom sviečky. Okrem toho budete musieť z fľaše odrezať listy. Ak si nemôžete vytvoriť šablónu sami, je ľahké ju nájsť na internete..
 3. Na sušené jahody nakreslite fixkou malé bodky a potom všetko spojte. Kontajnery môžete pripevniť na stopky tak, že urobíte dieru pomocou šidla a prevlečiete cez ňu drôt. Z vnútornej strany by to všetko malo byť upevnené plastelínou alebo lepidlom..

kinder prekvapenie vajcia remeslá

Konečne

Vďaka tomuto článku ste dokázali pochopiť, že z nepotrebných nádob z vajíčok sa ukazuje, že môžete vyrobiť veľa zaujímavých hračiek a remesiel.