Oblečenie z gumičiek dúhový tkáčsky stav

Oblečenie vyrobené z gumičiek pre ľudí a bábiky. Foto a video

Gumičky Rainbow Loom sú unikátnym materiálom pre vyšívanie. Tkanie na gumičke sa stalo jedným z najbežnejších koníčkov pre chlapcov a dievčatá všetkých vekových skupín. Ak pred niekoľkými mesiacmi boli z gumičiek tkané hlavne dúhové náramky, dnes je z nich tkané dokonca aj oblečenie. V tomto článku nájdete fotografia oblečenia vyrobeného z gumičiek pre ľudí, a tiež si pozrieť tréningové video.

Oblečenie vyrobené z gumičiek pre ľudí – móda 21. storočia

Helen Wright a Katherine Burnand sa ako prvé pokúsili ušiť Angličanke šaty z gumičiek. Unikátny outfit sa predal v aukcii za takmer 300 tisíc dolárov a pre znalcov nových módnych trendov bol skutočným šokom. Na tkanie šiat bolo potrebných asi 20 000 gumičiek a práca zabrala takmer dva dni..oblečenie vyrobené z elastických pásov pre ľudí

Myšlienka, že ako východiskový materiál k šatám môžu byť použité gumičky, prišla k dcére Helen. Výsledkom bolo, že jehlice uplietli mnoho rovnakých pásikov a potom ich ušili v rade. Hotové šaty vyzerajú celkom originálne, nemačkajú sa a priťahujú jasné farby gumičiek.

Gumové pásy vyzerajú kreatívne. Môžete sa pokúsiť vytvoriť vlastnú zbierku originálneho príslušenstva.

Gumové pásy vyzerajú kreatívne. Môžete sa pokúsiť vytvoriť vlastnú zbierku originálneho príslušenstva.

Ďalšia ihlička z Anglicka prekvapila ďalším nápadom. Ukazuje sa, že plavky vyzerajú dobre z gumičiek Rainbow Loom. Fascinujúce vyšívanie prispieva k vzniku nových myšlienok a dnes je z gumičiek možné upliesť úplne všetko. Napriek tomu, že samotné ihličky sa nechystajú nosiť svoje výrobky, s radosťou ich dajú do predaja znalcom kreatívnych vecí..

Ukazuje sa, že plavky vyzerajú dobre z gumičiek Rainbow Loom.

Ak ste práve začali tkať z elastických pásov a už ste zvládli také techniky ako rybí chvost, francúzsky vrkoč, potom môžete bezpečne prejsť na novú fázu. Skúste ušiť oblečenie pre bábiky, ozdobte si vlastné topánky alebo prekvapte svojich blízkych ďalšou novinkou.

Skúste ušiť oblečenie pre bábiky, ozdobte si vlastné topánky alebo prekvapte svojich blízkych ďalšou novinkou.

Pozrite si video: Oblečte sa. Oblečenie z gumičiek pre bábiky Barbie a Monster High.

Gumičky Rainbow Loom sú pravdepodobne jediným materiálom, ktorý otvára toľko kreatívnych perspektív. Tkanie z gumičiek je založené na princípoch háčkovania, takže aj keď nemáte špeciálny stroj, nenechajte sa odradiť, pretože z gumičiek dokážete tkať aj bez neho..

  Výroba sviečok vlastnými rukami

Gumičky Rainbow Loom sú pravdepodobne jediným materiálom, ktorý otvára toľko kreatívnych perspektív.

Prečítajte si tiež: Gum Lumigugrumi

Nezostaňte len pri tom, skúste tkať nové výrobky. Dnes sú obľúbené nielen gumené náramky, ale aj hračky. Mnoho detí sa začalo zaujímať o tkanie šiat z gumičiek pre svoje bábiky. Teraz nepotrebujete ihly, látku a nite, stačí si kúpiť sadu Rainbow Loom a bábiky budú mať krásne šperky a oblečenie. Dúfame, že náš článok o ako tkať oblečenie z elastických pásov bola užitočná vlastnými rukami a fotografia vás inšpirovala k novým majstrovským dielam.