Oblečenie z gumičiek pre bábiky

Oblečenie z gumičiek dúhový stav pre bábiky, s fotografiou a videom

Oblečenie pre bábiky vyrobené z gumičiek dnes je hit sezóny. Malé ihličkové šaty Barbie, Winx a Monster High do rôznych plaviek, šiat, výroby rôznych šperkov a doplnkov. V tomto článku si môžete pozrieť video návody od rôznych remeselníčok, ktoré pre svoje bábiky tkali nielen náramky, ale aj krásne oblečenie..

Gumový náhrdelník s dúhovým stavom pre bábiky

Vezmite gumičku rovnakej farby a naskrutkujte ju na záves štyri otáčky. To isté zopakujte s ďalšími tromi gumičkami. Celkovo by na háčiku mali byť štyri skrútené elastické pásy. Potom vezmite piatu gumičku a na ňu hádzajte všetku gumu..

oblečenie a doplnky z gumičiek fotoOblečenie z gumičiek pre bábiky

Keďže je tento blank prázdny, nebude z neho možné vyrobiť náhrdelník pre bábiku. Tieto gumičky si teda dajte na pero alebo ceruzku. Naskrutkujte štyri gumičky späť na háčik v štyroch otáčkach. Teraz musíte spojiť gumu na ceruzke s gumou na háčikoch. Výsledkom bude, že náhrdelník bábiky narastie do požadovanej veľkosti. Teraz bude vaša bábika s krásnou ozdobou, ktorej farebnú schému si môžete vybrať sami.

Prečítajte si tiež: Oblečenie vyrobené z gumičiek dúhový tkáčsky stav

Šaty z gumičiek pre bábiky. Video

Na tkanie krásnych šiat pre bábiky potrebujete profesionálny tkáčsky stav. Odstráňte stredný rad stĺpikov. Potom vezmite dva elastické pásy naraz a vložte ich do osmičiek v stĺpcoch dolného radu, pričom každý osem by mal byť v dvoch oddelených stĺpcoch, aby sa elastické pásy nepretínali.

Na tkanie krásnych šiat pre bábiky potrebujete profesionálny tkáčsky stav.

Rovnakým spôsobom položte gumu na stĺpiky horného radu. Celkovo musíte pre každý riadok urobiť šesť osmičiek. Teraz zasuňte osmičky do medzier medzi stĺpiky každého radu. Odstráňte gumičky zo stĺpikov, kde sú štyri omotávky. Potom nasaďte nožnice ako na úplnom začiatku, dva kusy pre dva najbližšie stĺpce, ale neprekrúcajte ich s osmičkami. Potom znova pokračujte v zhodení gumičiek zo stĺpikov, kde sú zachytené.

  Vojenské remeslá: Origami

Opakujte obúvanie a vyzúvanie elastických pásov, kým odev nebude mať správnu veľkosť. V závislosti od požadovaného výsledku môžete pridať gumičky rovnakých alebo rôznych farieb..

Aby boli vaše šaty pre bábiku vlastnými rukami krásne, prečítajte si nielen náš popis, ale tiež si pozrite podrobné video s majstrovskou triedou krok za krokom.

Oblečenie na gumičku pre bábiky Barbie a Monster High

Oblečenie pre bábiky vyrobené z gumičiek pliesť je dosť jednoduché, hlavnou vecou nie je prepočítať veľkosť. Dúfame, že náš článok bol nápomocný a zdokonalíte svoje tkacie schopnosti z Rainbow Loom..