Remeselný zimný les

Remeselný zimný les

DIY zimné lesné papierové remeslo

Každé ročné obdobie zanecháva v srdci špeciálne spomienky. Zima je obdobím aktívnych hier so snehom a romantických prechádzok po snehobielych uliciach. Ponúkame vám výrobu vlastnej ručnej práce zimného lesa, ktorá v zimnom období roka zachová príjemné spomienky a môže byť aj vynikajúcou alternatívou k pohľadniciam. Metóda popísaná v tomto článku sa nazýva "papierový tunel", umožňuje vám vytvoriť pocit vnútorného objemu a vizuálny efekt trojrozmerného priestoru. V polovici 18. storočia slúžil prvý papierový tunel na výzdobu divadelných scén.

Materiály, ktoré budú potrebné na výrobu zimných lesov:

– papiernický nôž;

– nožnice;

– list lepenky;

– modrá alebo svetlo modrá fólia;

– flitre vo forme snehových vločiek alebo hviezd;

– PVA lepidlo;

– Biely papier;

– kópia;

– ceruzka;

– ozdobný sneh v rozprašovači.

Zvážte postup vytvárania zimného lesa vo fázach:

1) V prvom rade musíte pripraviť polotovary. Je možné ich vytlačiť a potom biely papier preložiť na polovicu a preložiť ho cez uhlíkový papier ceruzkou. Ak chcete, môžete si nakresliť svoje vlastné vzory..

Schéma ťažby remesiel zimný les

2) Potom opatrne pomocou nožníc a kancelárskeho noža vystrihnite rôzne tvary podľa predlôh. Mali by ste dostať tri medzery s iným vzorom..

3) Na každý polotovar nastriekame ozdobný sneh, aby sme vytvorili efekt skutočnej zimy.

є Fázy výroby remesiel dekoratívneho lesa v zime

4) Teraz prilepte modrú fóliu na list bielej lepenky a prilepte k nej flitre vo forme snehových vločiek alebo hviezd.

5) Na rade je zhromaždiť všetky medzery v jednom báječnom remesle. Za týmto účelom sklopte okraje troch snehových polotovarov do harmoniky, ukážu sa približne dva záhyby.

Zvážte postup vytvárania zimného lesa vo fázach:

6) Potom vrstvy lepíme jednu po druhej v miestach skladaného akordeónu. Prvý pripevníme na kartónový polotovar a potom ďalšie dva k sebe. Výsledkom je akýsi tunel.

Pozrite si video na tému: DIY zimné lesné remeslá

Ukazuje sa to celkom originálne remeslo, pri pohľade na ktoré je veľká túžba navštíviť zimný les, prechádzať sa po zasnežených cestách, cítiť padajúce snehové vločky na tvári. Tento neobvyklý spôsob vám pomôže urobiť krásne remeslo s minimálnym časom a materiálom. Deti budú mať z tejto rozprávkovej aplikácie radosť a je možné, že zimný les poskytne šancu vyhrať v tematickej súťaži DIY.