Remeslá z gumičiek. Video

Zimné remeslá z gumičiek. Video náramok, vianočný stromček, snehová vločka

Chcete si vyrobiť originálne remeslo so zimnou tematikou a neviete, čo si myslieť? Už sme unavení z bežných aplikácií a papierových remesiel, takže mladé ihličkárky tkajú originálne remeslá z gumičiek tkáčskeho stavu Rainbow. V tomto článku sme pre vás zostavili video kompiláciu o, ako upliesť vianočný stromček z gumičiek, vyrobte si krásny zimný náramok a kreatívne objemné remeslá vlastnými rukami.

Ako upliesť náramok z gumičiek na stroji na francúzske vrkoče

Tento náramok je ideálny na zimné obdobie a bude vyzerať štýlovo na vašom zápästí. Modré a svetlo modré náramky tkáčskeho stavu Rainbow sú najlepším spôsobom, ako okoreniť váš vzhľad.

3D rybia kosť, časť 1, lekcia 4

Objemný vianočný stromček je skvelý nápad na urobenie si zimného remesla v škole alebo škôlke. Prekvapte svojich priateľov a blízkych, utkajte 3D vianočný stromček z gumičiek tkáčskeho stavu Rainbow a darujte ako darček.

Snehová vločka, Dúhový tkáčsky stav

Sneží prvýkrát? Potom sa poponáhľajte tkať krásne prelamované snehové vločky z elastických pásov tkáčskeho stavu Rainbow. Môžete si vyrobiť nielen biele alebo modré snehové vločky, ale aj svetlé farby. Vytvorte celú zbierku rôznych snehových vločiek a prezentujte ich svojim priateľom.

Opica z gumičiek Lumigurumi Rainbow Lum

Nezabudnite na tkanie hračiek z gumičiek, také vtipné opice nenechajú ľahostajnými ani učiteľov, ani vašich rodičov.

Prečítajte si tiež: Gumové náramky video návody

Dúfame, že vám bude užitočný náš zimný výber videí o tkaní rôznych remesiel z gumičiek. Teraz zoberte do školy do školy nielen lepidlo a papier, ale aj gumičky na tkáčsky stav.