Remeslo z plechoviek od piva

Remeslo z plechovky od piva vlastnými rukami: svietnik

Aj tie najjednoduchšie predmety môžu navodiť romantickú atmosféru. Originálne svietniky ozdobia slávnostný stôl a naplnia miestnosť poznámkami romantiky a mágie. Je zaujímavé, že slovo svietnik sa používa, ak je stojan určený na jednu sviečku, a ak na niekoľko sviečok, potom ide o svietnik. V tomto článku sa naučíte, ako vyrobiť svietnik z kovovej plechovky od piva vlastnými rukami..

Remeslá z plechoviek vlastnými rukami:

– kovová plechovka zo sódy alebo piva;

– papiernický nôž;

– značka;

– papier;

– pracovné rukavice, aby ste sa neporezali;

– skrutkovač s deleným koncom;

– nožnice.

Remeslo majstrovskej triedy z plechovky od piva

1. Plechovku sódy alebo piva musíte vo vnútri dobre umyť a vysušiť, aby ste predišli zbytočnému a nepríjemnému zápachu, keď sa používa ako svietnik..

Remeslo majstrovskej triedy z plechovky od piva

2. Potom pomocou úžitkového noža opatrne odrežte hornú časť plechovky, kde sa nachádza otvor na pitie. Strihajte čo najbližšie k okrajom hornej časti.

3. Teraz vezmeme značku a pozdĺž rezaného okraja urobíme označenie pre 64 pásikov.

plechovky remeselného piva

4. Nožnicami nakrájajte nádobu na prúžky podľa vyznačených značiek. Budú vyzerať ako rezance a malo by ich byť veľa. Nájdite si čas a urobte to opatrne, aby boli vyrovnané..

5. Teraz je potrebné výsledné pásy rozdeliť na niekoľko pododdelení. Osem krát osem.

6. Každé rozdelenie vytvorí krajkový vzor. Na to potrebujete skrutkovač s vidlicovým koncom, a ak tam nie je žiadny, potom sa pomocou spájkovačky môže do neho zmeniť obyčajný skrutkovač.

7. Na list papiera načrtneme krajkový vzor.

DIY remeselné pivo plechovky foto

8. Z druhej plechovky odstrihnite niekoľko prúžkov. Potrebujeme ich, aby opravili budúci vzorec..

9. Začnime zbierať každý vzor. Robíme to správnym skrutkovačom, pretože úžasne utiahne kovové pásy. A keď zbierame vzor v jednej kompozícii, potom ho zafixujeme už narezanými pásikmi z bodu 8.

  Novoročné nápady na zdobenie vášho domova

fotografie plechoviek remeselného pivaFotografia remesiel z plechoviek od piva

10. Keď sú všetky krajkové vzory zozbierané, zarovnajte ich a svietnik je pripravený.

Nádherný čipkovaný kovový svietnik s vlastnými rukami vytvorí v dome romantiku a jeho jemný odraz na stene dodá rozprávke vytvorenú atmosféru lásky. Nájdite si čas a vyrobte si niektoré z týchto svietnikov. Doprajte sebe a svojim blízkym večeru v romantickom prostredí.