Ruže z koráliek fotka majstrovskej triedy

DIY korálkové ruže. Majstrovská trieda s fotografiou

Ruža je jednou z najkrajších kvetín, ktorá nenechá ľahostajné žiadne dievča. Napriek tomu, že ružu je možné kúpiť takmer v každom ročnom období, vo váze dlho nevydržia. Táto úžasná kvetina bola použitá na ozdobu chrámov a posypanie cesty; je s ňou spojených mnoho legiend a príbehov. Ak milujete ruže a chcete, aby ozdobili váš interiér po celý rok, ponúkame urobte korálkové ruže vlastnými rukami. Táto fotografická majstrovská trieda vám pomôže vytvoriť úžasné kvety, ktoré nikdy nevyblednú..

Ak milujete ruže a chcete, aby zdobili váš interiér po celý rok, odporúčame vám vyrobiť korálkové ruže vlastnými rukami. Táto fotografická majstrovská trieda vám pomôže vytvoriť úžasné kvety, ktoré nikdy nevyblednú.

Materiály:

– drôt;

– zelené korálky;

– korálky pre farebné púčiky;

–  kvetináč alebo váza;

– sadra.

Ruže z majstrovskej triedy korálkov s fotografiou

Tkanie kvetov z korálikov spočíva v postupnom tkaní jednotlivých prvkov a vzájomnom spájaní.

Tkanie kvetov z korálikov spočíva v postupnom tkaní jednotlivých prvkov a ich spájaní.

Aby ste splietli list, musíte odstrihnúť asi 30 cm dlhý drôt a navliecť tam jeden zelený korálik. Zložte drôt na polovicu a prevlečte dva korálky cez dve dĺžky tohto drôtu. Začiatok listu vyzerá, že nižšie bude jeden korálik, potom ďalšie dva. Takže zvýšením počtu korálikov získate krásny list. Musíte zvýšiť korálky na 4 kusy a potom znížiť ich počet na dva.

Začiatok listu vyzerá, že nižšie bude jeden korálik, potom ďalšie dva. Takže zvýšením počtu korálikov získate krásny list. Musíte zvýšiť korálky na 4 kusy a potom znížiť ich počet na dva.

Teraz môžete začať vyrábať ružové listy. Vezmite korálky inej farby a položte ich na drôt dlhý 60 cm. Začnite zvyšovať počet korálikov v každom rade.

Teraz môžete začať vyrábať listy ruží. Vezmite korálky inej farby a položte ich na drôt dlhý 60 cm.

Ukazuje sa, že osem riadkov: zvýšenie od jedného do 14 korálikov v krokoch po 2 korálkoch. Keď začnete deviaty rad, navlečte na každý koniec drôtu 9 korálikov a urobte lemovanie okvetného lístka. Prázdny lístok je pripravený. Budete potrebovať päť z nich.

Ukazuje sa, že osem radov: zvýšenie od jedného do 14 korálikov v krokoch po 2 korálkoch. Keď začnete deviaty rad, navlečte na každý koniec drôtu 9 korálikov a urobte lemovanie okvetných lístkov. Prázdny lístok je pripravený. Budete potrebovať päť z nich.

Teraz musíte urobiť okvetné lístky o niečo väčšie, na tento účel zvýšte počet riadkov na 9 kusov. Opakujte navliekanie korálikov rovnakým spôsobom ako naposledy. V prípade týchto okvetných lístkov bude hrana 10 v rade. Musíte urobiť 4 také okvetné lístky.

  Jednoduché elastické náramky

Opakujte navliekanie korálikov rovnakým spôsobom ako naposledy. V prípade týchto okvetných lístkov bude hrana 10 v rade. Musíte urobiť 4 také okvetné lístky.

Potom urobte niekoľko ďalších okvetných lístkov väčšej veľkosti. Potom dajte okvetné lístky mierne zakrivenému tvaru a začnite ich zbierať do kvetov. Hotové lístky by ste mali postupne obaľovať a vytvárať ružičkový kel. Postupne spojte všetky okvetné lístky a potom pripevnite malé listy. Budete mať sepaly.

Potom urobte niekoľko ďalších okvetných lístkov väčšej veľkosti. Potom dajte okvetné lístky mierne zakrivenému tvaru a začnite ich zbierať do kvetov. Hotové lístky by ste mali postupne obaľovať a vytvárať ružičkový kel. Postupne spojte všetky okvetné lístky a potom pripevnite malé listy. Budete mať sepaly.

Ružu je možné upevniť na tyč alebo použiť hrubý drôt. Omotajte drôt okolo tyče a pripevnite zelené listy. Rozeta je pripravená. Ak je to potrebné, môžete ho zabaliť zelenou páskou, potom bude kvetina vyzerať viac ako skutočná..

Ružu je možné upevniť na tyč alebo použiť hrubý drôt. Omotajte drôt okolo tyče a pripevnite zelené listy. Rozeta je pripravená. Ak je to potrebné, môžete ho zabaliť zelenou páskou, potom bude kvetina vyzerať viac ako skutočná.

Vytvorte niektoré z týchto kvetov a skúste ich omietnuť v kvetináči. Sadra sa zvyčajne riedi v studenej vode a naleje do hrnca. Potom sa kvety vložia do hrnca, ktorý môže byť dodatočne ozdobený stuhami alebo umelou trávou..

Vytvorte niektoré z týchto kvetov a skúste ich omietnuť v kvetináči. Sadra sa zvyčajne riedi v studenej vode a naleje do hrnca. Potom sa kvety vložia do hrnca, ktorý môže byť dodatočne ozdobený stuhami alebo umelou trávou.

DIY korálkové ruže  – kytica, ktorá nikdy nevybledne. Tieto kvety vám budú darcu dlho pripomínať a originálne ozdobia interiér..

DIY korálkové ruže - kytica, ktorá nikdy nevybledne. Tieto kvety vám budú darcu dlho pripomínať a originálne ozdobia interiér.