Ruže z látky: majstrovská trieda s fotografiami krok za krokom

DIY látkové ruže pre začiatočníkov, robíme to krok za krokom. Foto

Ruža je kráľovský kvet, ktorý ozdobí každú ženu. Dnes vám povieme, ako získať ružu z látky, ktorá ozdobí brošňu, ako aj vankúše a ďalšie položky..

Predstavujeme podrobnú majstrovskú triedu na výrobu krásnych ruží vlastnými rukami z textilných pásov

Predstavujeme majstrovskú triedu krok za krokom na výrobu krásnych ruží vlastnými rukami z textilných pásov. S takouto prácou sa dokáže vyrovnať aj začiatočník, na výrobu remesiel – ruží použijeme:

  • stuhy jeden a pol centimetra široké a meter dlhé vyrobené z látky,
  • korálky,
  • cítil,
  • lepidlo,
  • nožnice,
  • ako aj šijací stroj.

stuhy jeden a pol centimetra široké a meter dlhé z látky,

Položte látkovú stuhu lícom nadol na povrch..

Položte látkovú stuhu lícom nadol na povrch.

Ohnite kus látky tak, aby sa vytvoril uhol 90 stupňov. Teraz musíte pokračovať v ohýbaní okrajov, kým v strede nezískate dieru. Pokračujte v ohýbaní látky, kým nie je v strede minimum miesta. Hneď ako tkanina zostane asi 15 centimetrov, je potrebné výsledný tvar žehliť žehličkou. Hneď ako je dokončený posledný záhyb, musíte výrobok umiestniť pod ťažký predmet, aby sa vytvorila určitá štruktúra..

Pozri tiež: Ruže z vlnitého papiera pre domácich majstrov

Teraz začneme šiť krásnu ružu z pásikov látky

Teraz začneme šiť krásnu ružu z pásikov látky.

Šijací stroj nemusíte používať. Práca sa často vykonáva ručne ihlou a niťou a dokonca aj lepidlom. Odporúčame používať šijací stroj, pretože práca bude postupovať rýchlejšie. Narovnávame náš domáci látkový kvet. Na záhyboch sú viditeľné pruhy. Teraz musíte pásku znova zložiť a prišiť na každý záhyb. Musíte pokračovať v šití, kým sa nevytvorí kvet. Posledný steh musí byť šitý dvakrát, aby sa výrobok spojil do celej štruktúry..

Posledný steh musí byť šitý dvakrát, aby sa výrobok spojil do celej štruktúry.

Pomocou lepidla v strede ružice látky pripevníme korálku alebo inú ozdobu – jadro. Na úhľadnú prácu nepotrebujete veľa lepidla..

Z plsti, ktorej kúsok bude menší ako samotný kvet, vyrobíme zapínanie

Z plsti, ktorej kúsok bude menší ako samotný kvet, vyrobíme zapínanie. Hneď ako je lepená spona pripravená, môžete zmerať ozdobu ruží:

Hneď ako je lepená spona pripravená, môžete zmerať ozdobu v podobe ruže.Fotografia látkovej ruže, dekorácia pre začiatočníkov

  Jednoduchý náramok vyrobený z gumičiek na praku, foto a majstrovská trieda

Z plsti, ktorej kúsok bude menší ako samotný kvet, vyrobíme zapínanie