Ručné obrúsky s podrobnými pokynmi

Originálne remeslá z bežných obrúskov. Pokyn. Foto

Bežné obrúsky je možné použiť nielen ako servírovací predmet, ale aj na výrobu originálnych remesiel. Hlavnou výhodou obrúskov je, že majú nízke náklady, svetlé farby a rôzne veľkosti. Môžete si vyrobiť krásne figúrky alebo kvety z obrúskov, ako aj neobvyklé bábiky a iné remeslá. Ponúkame vám zaujímavé majstrovské kurzy s podrobnými pokynmi.

Ako si vyrobiť vlastnoručne vyrobenú obrúsku

Vaše dieťa sa určite bude páčiť papierovej bábike a časom ho zvládne aj vlastnými rukami. Potrebujete iba obrúsky a nite. Vopred premýšľajte o farbe vlasov bábiky a vyberte si obrúsok príslušnej farby. Na telo je najlepšie použiť biele alebo ružové obrúsky..

Vaše dieťa sa určite bude páčiť papierovej bábike a časom ho zvládne aj vlastnými rukami. Potrebujete iba obrúsky a nite. Vopred premýšľajte o farbe vlasov bábiky a vyberte si obrúsok príslušnej farby.

Zložte obrúsky na rúrky – to budú vlasy pre bábiku. Ľahký obrúsok niekoľkokrát zložte a potom na polovicu, aby ste získali husté telo. Aby ste označili hlavu, zviažte ju niťou. Vytvorte ručnú trubičku a prevlečte ju cez trup. Zaistite závitmi. Dlane môžu byť tiež označené niťami..

Zložte obrúsky na rúrky - to budú vlasy pre bábiku. Ľahký obrúsok niekoľkokrát zložte a potom na polovicu, aby ste získali husté telo. Aby ste označili hlavu, zviažte ju niťou. Vytvorte ručnú trubičku a prevlečte ju cez trup. Zaistite závitmi. Dlane môžu byť tiež označené niťami.

Prečítajte si tiež: Vyrobte si srdce z obrúskov

Z krásnej servírovacej obrúsky alebo farebného papiera vytvorte šaty pre svoju bábiku. Nakreslite si tvár fixkou alebo perom. Šaty a vlasy pre bábiky ozdobte stužkami. Remeslo je pripravené.

Z krásnej servírovacej obrúsky alebo farebného papiera vytvorte šaty pre svoju bábiku. Nakreslite si tvár fixkou alebo perom.Bábika z obrúska

Bábika z obrúska je mäkká a bezpečná, takže je vhodná aj na hranie pre malé deti. Skúste so svojim dieťaťom urobiť remeslo, potom bude môcť samo doplniť svoju vlastnú zbierku hračiek.

Dekorácia stola s dekorom na obrúsky

Každý chce, aby slávnostný stôl vyzeral pôsobivo a pútavo.

Každý chce, aby slávnostný stôl vyzeral pôsobivo a pútavo.Dekorácia na obrúsky

Na to nemusíte kupovať čerstvé kvety ani akvarijné ryby. Skúste si vyrobiť jednoduchý dekor z bežných jednovrstvových obrúskov. Na to budete potrebovať balíček obrúskov, nití a plastový krúžok, ktorý sa používa na pripevnenie závesov k rímse..

Každý chce, aby slávnostný stôl vyzeral pôsobivo a pútavo. Na to nemusíte kupovať čerstvé kvety ani akvarijné ryby. Skúste si vyrobiť jednoduchý dekor z bežných jednovrstvových obrúskov.

Rozložte obrúsky a položte ich na seba v niekoľkých vrstvách. Potom ich začnite skladať harmonikovým spôsobom. V strede musíte obrúsky upevniť niťami. Takýto harmoniku môžete urobiť nielen z obrúskov, ale aj z vlnitého papiera alebo ticha. Okraje harmoniky odstrihnite tak, aby získali polkruhový tvar alebo boli špicaté.

Rozložte obrúsky a položte ich na seba v niekoľkých vrstvách. Potom ich začnite skladať harmonikovým spôsobom.

Zaujímavá majstrovská trieda s fotografiou: Topiary z obrúskov

Teraz postupne zdvihnite každú vrstvu obrúska smerom do stredu a budete mať krásny kvet..

Teraz postupne zdvihnite každú vrstvu obrúska smerom do stredu a budete mať krásny kvet.

Kytičku pripevnite na prsteň niťou alebo drôtikom a potom ňou ozdobte handrové obrúsky na slávnostnom stole.

Pripevnite kvetinu na prsteň niťou alebo drôtom a potom ňou ozdobte handrové obrúsky na slávnostnom stole.

Predstavte si, potom si môžete vytvoriť svoj vlastný výrobný návod kreatívne remeslá z bežných alebo viacvrstvových obrúskov.