Ručne vyrábané mydlo na Nový rok vyrábame

ako vyrobiť vianočné mydlo vlastnými rukami

Najvhodnejším darčekom na Nový rok je mydlo. Mydlo by však nemalo pochádzať z obchodu. Najlepšie je vytvoriť si ho sami. Nezabudnite, že každý bez výnimky bude s týmto darčekom spokojný. Preto v predvečer nového roka by ste nemali veľa skúšať a potom prekvapiť svojich blízkych niečím nádherným.

Ručne vyrábame sami

Z tohto článku sa teda môžete dozvedieť, ako si vyrobiť vlastné vianočné mydlo. Produkt, ktorý získate, sa nebude líšiť od kópie v obchode. Bude to mať dobrú kvalitu. Jeho zloženie a vzhľad však budú o niečo lepšie a zaujímavejšie. Navyše v novoročnej téme bude toto mydlo vyzerať ešte lepšie..

Každého človeka samozrejme poteší prípravok na ochranu tela vyrobený z tepla. V takom prípade nechcete ani používať také mydlo. Ale takéto mydlo vám nemusí byť ľúto. Je nevyhnutné používať a používať takýto výrobok s veľkým potešením..

Jednoduché majstrovské kurzy na výrobu novoročného mydla

Tortové mydlo.

V tomto článku vám predstavíme mydlo pre šťastný nový rok. Tu uvidíte jeho fotografiu a návod, ako ju vytvoriť. Toto mydlo sa vyrába veľmi jednoducho. Na jeho výrobu by ste však mali použiť:

 • Základ mydla: biely a priehľadný,
 • Farbivá: červená a hnedá,
 • Esenciálny olej alebo tlmič nárazov,
 • Alkoholový sprej a pleseň.

Priebeh:

 1. Najprv je vyrobená spodná časť mydla. Hneď je potrebné poznamenať, že vaše mydlo bude svojim vzhľadom pripomínať koláč. Všeobecne platí, že priehľadná základňa nie je nakrájaná na štvorce a potom odoslaná do mikrovlnnej rúry, aby sa mohla roztaviť..
 2. Potom pridajte farbivo a nalejte ho do formy. V dôsledku toho získate vrstvu. Táto vrstva bude váš koláč..
 3. Zameraním na rovnakom princípe urobte „prášok“. Iba v tomto prípade by mala mať formácia dve vrstvy: červenú a bielu. Keď stuhne, nakrájame ju nadrobno. A medzi vrstvami ho zdrsnite špáradlom. Také vrstvy budú slúžiť na silnú priľnavosť..
 4. Na hnedú vrstvu sa naleje narovnaný biely základ. Kým vám vrstva neztuhne, posypte ju práškom, ktorý budete mať v dvoch vrstvách..
 5. V ďalšej fáze stojí za to posypať mydlo alkoholom alebo vodkou. Potom sa mydlo odošle úplne stuhnúť..
  DIY aplikácie z farebného papiera

ako vyrobiť vianočné mydlo vlastnými rukami

Nakrájajte si mydlo, ako sa vám páči. Možno to bude: trojuholníky alebo štvorce.

Vianočné mydlo.

Druhá možnosť výroby mydla tiež nie je veľmi náročná. Ale tu budete používať pravidelný tvar rybej kosti. Túto formu je možné kúpiť alebo nájsť v detských výtvarných súpravách. Okrem formulára budete potrebovať:

 • Základ mydla: číry a biely,
 • Obdĺžnikový tvar,
 • Aróma alebo akýkoľvek esenciálny olej,
 • Postriekajte vodkou alebo alkoholom.

Priebeh:

 1. Najprv sa vyrobí vianočný stromček. Preto rozpustite malé množstvo bieleho základu a nalejte ho do formy. Váš plátok by mal úplne vychladnúť.
 2. Potom sa posunie do obdĺžnikového tvaru..
 3. Teraz roztopte základňu bez farby – to znamená, že je priehľadná. Potom mu dajte chuť a farbu.
 4. Potom sa touto kompozíciou naleje rybia kosť z bieleho základu..
 5. Zostávajúce hotové mydlo, posypte alkoholom a pošlite mydlo vychladnúť.

DIY majstrovská trieda vianočného mydla

Ako vidíte, všetko je tu jednoduché. V obchodoch vo vašom meste nie je ľahké nájsť prísady na výrobu mydla. Východisko zo situácie je však ľahké nájsť. Všetky ingrediencie je potrebné zakúpiť v internetovom obchode.

Vytvárame vianočné mydlo. Nápady

Dúfame, že si budete môcť vyrobiť vlastné vianočné mydlo. A každá majstrovská trieda, ktorá je uvedená vyššie, by vám mala v tejto záležitosti pomôcť. Ale okrem toho, čo sme vám uviedli vyššie, existujú aj ďalšie nápady na mydlo na novoročné sviatky. A ak sa pozriete na to, čo dokážu remeselníčky, potom môžete byť na obdiv. Skutočne je všetko veľmi krásne.

DIY majstrovská trieda vianočného mydla

A stojí za to povedať, že v tomto prípade nie je potrebné kupovať niektoré formuláre na vyplnenie. Tu sa bez nich zaobídete. Tu si vystačíte s tým, že budete mať vlastnú predstavivosť a vkus. Pri vytváraní mydla na Nový rok stojí za to kombinovať rôzne odtiene: červenú, zelenú, zlatú, modrú a ďalšie farby. Vo všeobecnosti experimentujte.

  Látkové ruže pre domácich majstrov

Ak máte v úmysle skutočne potešiť svojich blízkych niečím novým, potom vaša možnosť je: novoročné topánky, snehové vločky, snehuliaci a zvončeky. Toto mydlo určite poteší každého a nabije vás pravou novoročnou náladou..

mydlo foto šťastný nový rok

V skutočnosti existuje veľa nápadov. A aby ste mohli začať tvoriť, vyberte si nápad, ktorý sa vám najviac páči. A aby bolo vaše mydlo dokonalým darčekom, mali by ste zvoliť správne balenie, vďaka ktorému bude vzhľad darčeka ešte krajší. A nižšie vám predstavíme niekoľko možností, aby ste mohli predstavovať šťastie vlastnými rukami..

DIY majstrovská trieda vianočného mydla

Zhrnutie

Dnes sme dostali dobrý článok. Potešte svojich blízkych krásnymi darčekmi, ktoré budú originálne.