Skladanie clony pre začiatočníkov

Skladanie Iris pre začiatočníkov. DIY majstrovská trieda lodí

Chcete zvládnuť novú techniku ​​vyšívania? Potom je Iris Folding presne to, čo potrebujete. Tento trend sa objavil vďaka holandským remeselníkom, ktorí šikovne použili farebný papier a vlastnými rukami vytvorili skutočne farebné diela. Pretože táto technika nevyžaduje špeciálne nástroje a zručnosti, zvládnu ju aj deti. V tomto článku vám ponúkame majstrovskú triedu výroby Iris Skladací čln. Toto remeslo je ideálne pre začiatočníkov v tomto type vyšívania..

Materiály:

– nožnice;

– PVA;

– kartón;

– farebný papier;

– ceruzka.

Skladanie clony. Čln majstrovskej triedy

Pred začatím práce budete musieť nakresliť náčrt kompozície, ktorú budete robiť. Potom sa budete musieť rozhodnúť pre farebnú schému a rozdeliť kresbu na samostatné časti. Každý segment je očíslovaný a potom bude potrebné orezané kusy papiera očíslovať podľa farby.

Začnite lepiť kúsky farebného papiera na svoju skicu. Je lepšie začať s veľkými časťami a potom lepiť malé a presúvať sa do centrálnej časti kompozície.

Začnite lepiť kúsky farebného papiera na svoju skicu. Je lepšie začať s veľkými časťami a potom lepiť malé a presúvať sa do centrálnej časti kompozície.Skladanie clony krok za krokom

Všetky vrstvy budú musieť byť pripevnené štvorcovým kusom papiera. Plachta je pripravená. Zostáva vystrihnúť čln z tmavého papiera a prilepiť k nemu plachty.

Všetky vrstvy budú musieť byť pripevnené štvorcovým kusom papiera. Plachta je pripravená. Zostáva vystrihnúť čln z tmavého papiera a prilepiť k nemu plachty.

Výsledný polotovar bude potrebné prilepiť na lepenku a budete mať originálnu aplikáciu.

Výsledný polotovar bude potrebné prilepiť na lepenku a budete mať originálnu aplikáciu.Tu je niekoľko zábavných lodí, ktoré je možné vyrobiť z papiera technikou skladania Iris:

Tu je niekoľko zábavných lodí, ktoré je možné vyrobiť z papiera technikou skladania Iris:

Ako ste si všimli, technika skladania Iris je v skutočnosti veľmi jednoduchá, takže sa dá zvládnuť v krátkom čase. Potom, čo získate papierové kompozície, pokúste sa vyrobiť nielen čln, ale aj komplexné remeslá skladania Iris z látky.