Slávnostná výzdoba sály

Zdobenie haly na ples vlastnými rukami

Promócia je dôležitou udalosťou v živote študentov, ich rodičov a učiteľov. Zdobenie haly v škole na ples pomôže vytvoriť slávnostnú atmosféru. Ak starostlivo premyslíte dizajn šperkov, potom sa obvyklý interiér triedy alebo montážnej haly zmení na slávnostný. V tomto článku sa naučíte niekoľko spôsobov, ako vyzdobiť školskú halu, aby si maturanti navždy pamätali na deň rozlúčky s detstvom.

Zdobenie haly balónmi

Tento typ dekorácie miestnosti je obľúbený už dlho. Guľôčky je možné kombinovať do rôznych oblúkov, kvetinových úprav a vencov. Na ozdobenie okraja pódia urobte z guličiek vlastnými rukami kvety, ktoré potom spojte do stuhy po šírke pódia..

Zdobenie haly balónmiZdobenie haly balónmi

Kvety budú vyzerať originálne na stene miestnosti alebo pozdĺž schodiska. Vyberte si farebnú schému tak, aby v hale nebolo viac ako 3-4 rôzne odtiene. Potom bude dizajn slávnostného interiéru vyzerať organicky..

Balóniky bez hélia na ozdobu školskej haly

Balóny bez hélia budú po zavesení na strop pekne visieť. Jednotlivé gule aj celé zväzky pôsobia originálne. Fóliové balóny vo forme hviezd sú tiež skvelým nápadom na zdobenie stropu..

Na trhu nájdete loptičky s názvom Linkoluns.

Ak plánujete vyrábať girlandy od stredu stropu, uistite sa, že vlákna sú rovnako previsnuté a kompozícia je symetrická. Na trhu nájdete loptičky s názvom Linkoluns. Od bežných sa líšia prítomnosťou chvosta. Girlanda takýchto guličiek bude vyzerať ako reťaz.

Balóniky bez hélia na ozdobu školskej halyBalóniky bez hélia na ozdobu školskej haly

Balóny prinášajú deťom i dospelým veľa radosti, a tak môžete zariadiť skutočný ples, aby si školský večer na rozlúčku maturanti pamätali na celý život..

DIY dekoračné siene

Balóny s héliom na promóciu

S balónikmi nafúknutými héliom môžete zariadiť cestu, po ktorej sa budú prechádzať absolventi a učitelia. Za týmto účelom je niekoľko loptičiek zviazaných dohromady, potom viazaných na stuhu a na spodok kompozície je pripevnené závažie. Umiestnite takéto fontány z loptičiek na okraje vchodu do školskej haly a vytvorte tiež „červený koberec“.

  DIY šampanské korkové remeslá

Balóny s héliom na promóciu

Héliónové balóny sú vhodné na dekoráciu pódií. Môžu byť upevnené v rovnakej vzdialenosti od seba na šnúre a vytvoriť oblúk. Ak vyrobíte niekoľko z týchto kompozícií v rôznych farbách, získate dúhu. Balóny naplnené héliom môžu dokonca ozdobiť slávnostný stôl na ples. Za týmto účelom sú z nich vyrobené väzy a v spodnej časti fixujú hmotnosť a položia ich na stôl.

Užitočné video: Zdobenie haly balónmi

Héliové balóny budú krásne vyzerať, ak ich len tak pustíte. Budú rovnomerne rozložené pod stropom, takže tento druh dekorácie možno nazvať najjednoduchším..

Héliové balóny budú krásne vyzerať, ak ich len postavíte

Nezabudnite na pódium zavesiť dátum vydania, aby bola sála vyzdobená podľa témy akcie..

Zdobenie plesovej sály papierovými pomponmi

Zdobenie promočnej haly papierovými pom-pom

Papier alebo papyrus Tishyu je ideálnym materiálom na výrobu trojrozmerných dekorov na slávnostné príležitosti. Obľúbené sú najmä pompony a kvety. Rôznorodosť farieb v tichosti a dostupné náklady robia z jeho dekorácie ešte lacnejší ako dekorácie z guličiek. Pompony je možné kúpiť hotové alebo vyrobené ručne.

Papier alebo papyrus Tishyu je ideálnym materiálom na výrobu trojrozmerných dekorov na slávnostné príležitostiPapier alebo papyrus Tishyu je ideálnym materiálom na výrobu trojrozmerných dekorov na slávnostné príležitosti

Materiály na výrobu pom pom:

– ticho;

– drôt;

– nožnice;

– stužka.

Materiály na výrobu pom pom:

Pom-poms majstrovskej triedy na dekoráciu

1. Na výrobu veľkého pomponu potrebujete 8 listov tkaniva, z ktorých každý je potrebné rozrezať na polovicu.

2. Teraz zložte všetkých 16 listov dohromady a začnite z nich vyrábať harmoniku.

3. Označte stredovú čiaru a priviažte k nej drôt.

4. Odrežte prebytočné okraje drôtu a upevnite pásku tak dlho, aby bolo možné pompon zavesiť v požadovanej vzdialenosti.

Pom-poms majstrovskej triedy na dekoráciuPom-poms majstrovskej triedy na dekoráciu

5. Teraz orežte okraje harmoniky vyobrazenej z oboch strán. Môžu byť orezané v polkruhu, trojuholníku alebo vlajke.

6. Potom pokračujte v narovnávaní pom-pom..

Originálne budú vyzerať aj malé pomlázky, na ich výrobu budete v tichosti potrebovať iba jeden list papiera

Originálne budú vyzerať aj malé pomlázky, na ich výrobu budete v tichosti potrebovať iba jeden list papiera. Vyrobte si papierové pomlázky v rôznych veľkostiach a ozdobte nimi spoločenskú sálu.

  Ako vyrobiť krásne vianočné hračky

Vyrobte si papierové pomlázky v rôznych veľkostiach a ozdobte nimi spoločenskú sálu

Obrovské papierové kvety na ozdobu siene

Okrem pomponov môžete z papyrusového papiera vyrábať aj obrovské kvety. Na ich výrobu budete potrebovať veľa listov ticha, nožníc, lepidla a pásky. Pri šití musíte vystrihnúť okvetné lístky pre kvet 3 veľkostí. Čím viac okvetných lístkov, tým nádhernejšia bude kvetina. Skombinujte okvetné lístky do veľkého kvetu a vytvarujte ho.

Obrovské papierové kvety na ozdobu siene

Teraz začnite vyrábať jadro kvetu. Za týmto účelom vystrihnite kruh z jedného kusu papiera papyrusu. V jadre urobte niekoľko záhybov, aby ste v strede vytvorili kruhový zárez. Prilepte do nej kúsky nití, ktoré budú slúžiť ako tyčinky. Obrovský kvet je pripravený, zostáva len vyrobiť stonku z tyčinky alebo drôtu, ktorú je tiež potrebné zabaliť papierom. Tieto kvety vytvoria v školskej hale skutočne rozprávkovú atmosféru..

Tieto kvety vytvoria v školskej hale skutočne rozprávkovú atmosféru.

Okrem veľkých kvetov je možné z papyrusového papiera vyrobiť aj malé kvety. Za týmto účelom vystrihnite tvar akéhokoľvek kvetu, zopnite niekoľko polotovarov zošívačkou a narovnajte okvetné lístky. Ak chcete získať ružu, stačí prerezať pás široký 10 cm, ohnúť ho na polovicu, ale netlačiť.

Potom naviňte prúžok okolo prsta a vlastnými rukami vytvorte ružu.

Potom naviňte prúžok okolo prsta a vlastnými rukami vytvorte ružu. Spodnú časť zafixujte zošívačkou. Takéto ruže je možné kombinovať do guličiek alebo nimi ozdobiť steny a závesy haly..

zdobenie haly fotografiou vlastnými rukamiZdobenie haly fotografiou vlastnými rukami

Zdobenie školskej haly na ples je kreatívny proces. Nie je potrebné využívať služby špecialistov, slávnostný dekor sa dá ľahko robiť vlastnými rukami. Pri vytváraní prispôsobeného prostredia môžete použiť niekoľko možností návrhu..

Pri vytváraní prispôsobeného prostredia môžete použiť niekoľko možností návrhu.

Náklady na jeden list hodvábneho papiera sú rovnaké ako náklady na jednu obyčajnú guľu, zatiaľ čo efekt takejto dekorácie je pôsobivejší a modernejší. Dekor školskej haly môže byť vyrobený z vlnitého papiera alebo dokonca z bežných novín. Hlavnou vecou je ukázať predstavivosť a vziať do úvahy štylistický dizajn celej miestnosti..

  Halloween remeslá