Snehové vločky Foamiran

Snehové vločky z foamiranovej fotografie a majstrovskej triedy

Foamiran je mäkký a plastový materiál, ktorý si v poslednej dobe získal obľubu medzi ihličkami. V európskych krajinách ich Thomas vyrába bábiky a u nás najčastejšie aranžovanie kvetín. Schopnosti tohto materiálu nie sú na to obmedzené, pretože je ľahko rezaný a po zahriatí môže mať akýkoľvek tvar. Ak chcete na zimu ozdobiť interiér originálnym spôsobom, skúste vyrobiť snehové vločky z foamiranu.

Snehové vločky z foamiranu, majstrovská trieda

Snehová vločka foamiran môže mať úplne akýkoľvek tvar. Z tohto materiálu môžete vyrobiť rovnakú prelamovanú snehovú vločku ako z papiera. Na tento účel použite diagramy z internetu na prenos šablóny do systému fom.

Snehová vločka z foamiranu môže mať úplne akýkoľvek tvar. Z tohto materiálu môžete vyrobiť rovnakú prelamovanú snehovú vločku ako z papiera. Na tento účel použite diagramy z internetu na prenos šablóny do systému fom.Snehová vločka Foamiran

Prelamovaná schéma snehovej vločky

prelamovaná schéma snehových vločiek

Jednoduchá snehová vločka

Jednoduchá papierová snehová vločka

Elegantná snehová vločka

krásny vzor snehovej vločky z papiera

Viac vzorov papierových snehových vločiek nájdete v článku: Snehové vločky. Vyrezávacie šablóny

Moderné ihličnaté ženy sa rozhodli využiť všetky možnosti tohto materiálu a ponúkli sa, že vyrobia objemnú snehovú vločku z foamiranu. Na jeho výrobu budete potrebovať niekoľko polotovarov rôznych veľkostí. Farebnú schému pre plavidlo si vyberiete sami.

Na jeho výrobu budete potrebovať niekoľko polotovarov rôznych veľkostí. Farebnú schému pre plavidlo si vyberiete sami.Šablóna pre volumetrické snehové vločky od Thomasa

Celkovo by ste mali mať 10 medzier, z ktorých 4 sú najväčšie a ostatné sú malé a stredné. Každú časť naneste na žehličku tak, aby nadobudla mierne zakrivený tvar..

Celkovo by ste mali mať 10 medzier, z ktorých 4 sú najväčšie a ostatné sú malé a stredné. Každý kus naneste na žehličku tak, aby nadobudol mierne zakrivený tvar.

Keď sú všetky detaily pripravené, môžete ich zlepiť. Ozdobte snehovú vločku korálkami pripevnenými k rybárskej šnúre alebo na ňu prilepte polovičné korálky. Volumetrická snehová vločka od Thomasa je pripravená.

Keď sú všetky detaily pripravené, môžete ich zlepiť. Ozdobte snehovú vločku korálkami pripevnenými k rybárskej šnúre alebo na ňu prilepte polovičné korálky. Objemová snehová vločka od Thomasa je pripravená.

Skúste si vyrobiť snehovú vločku sami. Ak si želáte, môžete ho zafarbiť, aby mal originálne zimné tóny. Použite snehové vločky Thomas na ozdobu obruče alebo čelenky. Takéto snehové vločky vytvoria krásnu zimnú korunu..

Skúste si vyrobiť snehovú vločku sami. Ak si želáte, môžete ho zafarbiť, aby mal originálne zimné tóny. Použite snehové vločky Thomas na ozdobu obrúčky alebo čelenky.

Inšpirujte sa majstrovskými triedami skúsených ihličiek a skúste to urobiť urobte si snehové vločky z foamiranu.

  Ako urobiť obrázok pre dom z priadze a nechtov