Tkanie z gumičiek na videu z praku

Tkanie náramkov na praku. Videá a metódy tkania

V poslednej dobe sú také ručné práce ako tkanie náramkov z gumičiek stále obľúbenejšie. Na prvý pohľad sú pásy tkáčskeho stavu veľmi jednoduché, ale dajú sa nimi vlastnými rukami tkať veľké množstvo výrobkov vrátane hračiek amigurumi, šperkov alebo oblečenia. V tomto článku sa naučíte ako tkať náramky z gumičiek na praku. Táto sada pások tkáčskych stavov Rainbow je jednou z najlacnejších, a preto je medzi deťmi a dospelými žiadaná..

Elastické náramky. Metódy tkania na praku

Najľahším spôsobom je samozrejme tkanie náramkov na profesionálnom stroji. Vďaka veľkému počtu stĺpcov môžete tkať výrobky rôznych hrúbok a tvarov. Ak máte zatiaľ iba prak a háčik, nenechajte sa odradiť. S týmito nástrojmi je tiež veľa možností, pretože niektoré ihličnaté ženy spravidla používajú na tkanie náramkov z pásikových stavov Rainbow iba háčkovanie.

S týmito nástrojmi je tiež veľa možností, pretože niektoré ihličnaté ženy spravidla používajú na pletenie náramkov z pásikových stavov Rainbow iba háčik.

Prak je rúrka, v ktorej hornej časti môžu byť dve alebo štyri vetvy. Gumičky sa na tieto zuby prichytia a potom ich zavesia. Jeden z najobľúbenejších náramkov z praku je Fishtail. Aby ste vyrobili taký jednoduchý náramok, musíte si nasadiť prvý elastický pás s osmičkou a potom ďalšie dva bez krútenia. Princíp tkania spočíva v odhodení tretiny spodnej časti gumičky do stredu a následnom navlečení ďalšej gumičky bez krútenia.

Pozrite si video: Elastické náramky na praku – " rybí chvost"

Ak ste sa naučili tkať taký jednoduchý náramok na prak, vyskúšajte iné druhy. Na prak, francúzsky vrkoč, chodník a dračiu váhu sú pomerne často tkané náramky.

Tkanie z gumičiek na praku. Chodník

Náramková dlažba vyzerá to jednoducho úžasne, preto vám odporúčame pokúsiť sa ho prepliesť na prak. Budete musieť vyzdvihnúť elastické pásy vhodných farieb a nasadiť prvé dve s osmičkou a potom ďalšie dve bez krútenia. Vypáčte dve gumičky na jednej strane a zložte ich do stredu a potom si znova dajte dve gumičky.

  Aké karty si vyrobiť pre nový rok

Pozrite si video: Elastické náramky # 1 náramok "Chodník"

Potom sa z opačnej strany odhodia dva elastické pásy a znova sa nasadia. Tkanie sa teda opakuje, kým náramok nemá požadovanú dĺžku..

Tkanie gumičiek na praku – ľahký spôsob, ako vyrobiť krásne šperky vlastnými rukami. Môžete kombinovať farby gumičiek a pomocou rovnakej schémy získate rôzne náramky. Existuje množstvo spôsobov tkania na praku. Dúfame, že náš článok a video z neho boli užitočné a prak môžete používať naplno..