Všetko pre svadbu robíme vlastnými rukami

DIY svadobné ručné práce, nápady remesiel

Ak si želáte, môžete urobiť svoju svadbu jedinečnou a odlišnou od ostatných. Za týmto účelom si môžete na túto dovolenku vyrobiť vlastné remeslá. Popíšeme si tie najobľúbenejšie. Ručne vyrobené – umožňuje ušetriť náklady na oslavu a vložiť do prípravy celú dušu.

Pozvánky robíme sami

Vopred je možné vašim hosťom predviesť približný štýl svadby. Všetko závisí od toho, ako sa budú vykonávať pozvánky na oslavu, a môžete si ich vyrobiť sami.

Pozvánky robíme sami

Na ich výrobu stačí vziať vatu, korálky a modrú stuhu. Prípadne ich vyrobte vo forme brány do raja alebo podobnej témy – pod pasom s povolením do raja. Rovnako nie je zakázané predvádzať originálnosť a každému odovzdávať pozvánky zo zvinutého papyrusového papiera. Vnútri môžete napísať rovnako zaujímavý text obsahujúci akoby čakanie na kráľa a kráľovnú, ktorí prídu na oslavu.

Ak sú nevesta a ženích mimoriadni ľudia, potom môžu urobiť pozvánky v štýle žuvačiek

Ak sú nevesta a ženích mimoriadni ľudia, potom môžu urobiť pozvánky v štýle žuvačiek

"Láska je". Prilepte svoje fotografie iba na miesto hrdinov, ktorých každý miluje.

Pozvánky by mali predovšetkým vnímať priatelia a známi s úsmevom a tiež tak, aby ich téma a realizácia hovorili o charaktere samotného páru.

DIY svadobné okuliare

Výroba okuliarov vlastnými rukami

Existuje veľa možností na zdobenie pohárov na svadbu. Pre tých, ktorí nemajú veľa času, musíte vymyslieť svoj vlastný dizajn a začať ho implementovať. Budete pre neho potrebovať: silikónové lepidlo, samolepky s kontúrou, farby na farebné sklo, farebný papier, kamienky, korálky, korálky, čipky, stuhy.

Výroba okuliarov vlastnými rukami

Poháre na víno, ktoré sú oblečené ako nevesta a ženích, vyzerajú zaujímavo.

Vytvorenie boutonniere pre vášho milovaného

Vytvorenie boutonniere pre vášho milovaného

Na prvý pohľad sa úloha zdá byť ťažká – je zle. Nie je ľahké si predstaviť nič jednoduchšie a nadšenejšie. Čo potrebujete: dobre ohýbateľný drôt, ihlu a korálku, zatvárací špendlík, zelenú lepiacu pásku, kvet a niekoľko čerstvých lístkov.

Potom vložte stonku kvetu do drôtu a konce ohnite oproti stonke. To sa robí s cieľom posilniť základňu. Do stredu vrchnej časti vpichnite ihlu a perličku. Teraz omotajte lepiacu pásku okolo nohy, ktorá má drôt. Túto akciu je potrebné vykonať opatrne, pretože lepiaca páska nie je navrhnutá pre tento dizajn a nie je „lepkavá“.

urob si sám boutonniere

Najdôležitejšou vecou v boutonniere, ktorú urobíte sami, je zatvoriť všetky ostré detaily. Aj keď to robíte prvýkrát, celá práca trvá maximálne sedem minút. A výsledkom sú dobré správy..

Zdobíme stôl - obrúsky vyrábame sami

Zdobíme stôl – obrúsky vyrábame sami

Vyjadrite svoju predstavivosť krúžkami na obrúsky. Môžete si ich jednoducho ozdobiť sami z dreveného gombíka alebo tapety. Vhodný je aj dobre ohýbateľný drôt a hrot kvetu. Môžu byť vyrobené v dvoch farbách a typoch, napríklad pre mužov a ženy, ktorí budú sedieť pri stole..

obrúsky na svadobný stôl

Je dôležité vziať do úvahy, že každá maličkosť na svadbe by mala dodržiavať daný tón..

Robíme to príjemným pre hostí – bonbonnieres

Príjemný postup – vytváranie bonboniér vlastnými rukami. Nápadov je obrovská masa. Vezmite si krabičku na sladkosti, ozdobte ju nádherným balíčkom a vložte do nej cmúľajúce lízanko alebo cukrík. Hostia budú z takejto pochúťky určite potešení..

Robíme to príjemným pre hostí - bonbonnieres

Môžete sa pokúsiť požičať si nápad z japonskej kultúry. Kto, ak nie Japonci, vie, ako urobiť praktické – krásne? Najvhodnejší nápad by bol na dovolenku v orientálnom štýle. Cieľom je zabaliť látku do vynikajúceho uzla. Na to existuje veľa možností. A na čom sa zastaviť, vyberá si sama ihlica.

Výroba vlastných balónov na svadbu

Výroba vlastných balónov na svadbu

Môžu byť vyrobené z papiera alebo z kvetov. Na výrobu jednej pomlázky z papiera potrebujete osem listov pauzovacieho papiera (veľkosť 24 x 65 centimetrov), nožnice, ceruzku, špagát, pravítko, pásku a drôt, ktoré nie sú hrubé.

Vezmite listy pauzovacieho papiera, položte ich na stoh a potom ich zložte do harmoniky (asi 5 centimetrov). Vezmite pravítko a nájdite stred, ktorý je potrebné previazať špagátom alebo drôtom, pričom pauzovací papier by ste nemali ťahať k sebe. V prípade naostrených hrán je potrebné vystrihnúť začiarkavacie značky na konci papiera. A pre hladké čiary môžete okraje iba zaobliť..

Jemne držte stred papiera a zarovnávajte list jeden po druhom nahor. Výsledkom je svieža guľa, ktorá môže zdobiť stropné steny, stromy alebo zábradlia. A ozdobte obrúsky malými pomponmi.

Tieto kvetinové pomlázky vyzerajú skvele v kovových pohároch, keramických vázach a miskách.

Pri vykonávaní kvetinovej gule nie je nič ťažké. Musíte si vziať kvety (klinčeky, chryzantémy), kvetinovú špongiu a vázu. Tieto kvetinové pomlázky vyzerajú skvele v kovových pohároch, keramických vázach a miskách..

Výroba sviečok vlastnými rukami

Výroba sviečok vlastnými rukami

Samostatne zdobené sviečky zradia nežnosť dovolenky. Ak si želáte, môžete ich urobiť úplne od začiatku. Alebo len ozdobte, ako uznáte za vhodné. Za týmto účelom si môžete vziať farebný papier, perá a stuhy..

Môžete si tiež vziať ozdobnú sklenenú nádobu a vložiť do nej sviečku alebo si vyrobiť tienidlo so zaujímavým obrázkom.

Môžete si tiež vziať ozdobnú sklenenú nádobu a vložiť do nej sviečku alebo si vyrobiť tienidlo so zaujímavým obrázkom – svetlo bude tajomné a teplé. Najdôležitejšie je nezabudnúť na bezpečnostné opatrenia, pretože požiar je vážna vec..

Mnoho ľudí spája manželstvo s budúcim sladkým životom a tu, ako nikdy predtým, prídu na miesto cupcakes.

Ručne robená svadba: cupcakes

Mnoho ľudí spája manželstvo s budúcim sladkým životom a tu, ako nikdy predtým, prídu na miesto cupcakes. Skúsený kuchár môže ľahko vytvoriť požadované majstrovské dielo pomocou džemu alebo ľahko vyrobiteľného krému. Ak táto možnosť nie je úplne vhodná, môžete urobiť niečo iné..

Ručne robená svadba: cupcakesRučne robená svadba: cupcakes

Vezmite kávové zrná, bobule, vlajky alebo papierové kvety na špáradlá a mali by ste skončiť s lahodným koláčom pre hostí a blízkych..

Vytvorenie zoznamu hudby

Mnoho ľudí dávno pred svadbou vie, akú hudbu budú hrať. Postarajte sa o to a zostavte si zoznam skladieb zo svadobnej hudby. Pamätajte si všetky piesne, ktoré vyvolávajú príjemné spomienky alebo piesne spoločné s vašim budúcim manželom, ktoré sú spojené s určitými udalosťami vo vašom živote. Nezabudnite, že hudba by mala byť nielen pokojná, ale aj zápalná, pretože hostia chcú aj tancovať.

Album na vlastnú päsť pre svadobné fotografie

Novomanželia predtým nemali možnosť zachrániť vzácne zábery zo svojej svadby a museli sa uspokojiť s obrovským portrétom. Dnes je všetko inak a existuje toľko spôsobov, ako uchovať spomienky na svadbu – profesionálne video alebo fotografovanie..

Album na vlastnú päsť pre svadobné fotografie

Do fotoalbumu môžete prispieť vlastnými rukami, ktoré sa začnú skúšaním svadobných šiat, možnosťami výberu hodovnej siene, chvíľami z komunikácie s toastmasterom, pastou do herbára, ktorý zostal z kytice nevesty, celkovo všetkého. ktoré považujete za potrebné. Po rokoch to už môžete sledovať aj so svojimi deťmi a tu ide hlavne o to, aby ste na nič nezabudli a nestratili zo zreteľa.