Vianočný stromček vyrobený z plastových lyžičiek. Majstrovská trieda

Majstrovská trieda: strom urob si sám z plastových lyžíc

Z plastového riadu môžete vyrobiť veľa originálnych remesiel pre domácich majstrov. Ak sa s dieťaťom rozhodnete stráviť zaujímavý zimný večer, skúste dať druhý život obyčajným plastovým lyžičkám. Veľmi kreatívny vianočný stromček môžete získať, ak jednorazový riad vymaľujete vo vintage farbe..

Materiály:

– jednorazové lyžice;

– nožnice;

– lepenkový kužeľ;

– lepidlo;

– farby.

Ako vyrobiť vianočný stromček z plastových lyžičiek

Najprv budete musieť orezať držadlá všetkých lyžíc, pretože remeslo bude pozostávať iba zo základov. Môžete sa pokúsiť vyrobiť zelený vianočný stromček, preto si v obchode vyzdvihnite zelenú jednorazovú lyžicu. Ak nájdete iba biele, nenechajte sa odradiť, dajú sa jednoducho prelakovať sprejovou farbou.

Najprv budete musieť orezať držadlá všetkých lyžíc, pretože remeslo bude pozostávať iba zo základov. Môžete sa pokúsiť vyrobiť zelený vianočný stromček, preto si v obchode vyzdvihnite zelenú jednorazovú lyžicu. Ak nájdete len biele, nenechajte sa odradiť, dajú sa jednoducho premaľovať nástrekom.

Položte polotovary na biely list a začnite farbiť.

Položte polotovary na biely list a začnite maľovať. Keď je povrch lyžičiek suchý, prevráťte ich a natrite vnútro.

Keď je povrch lyžičiek suchý, prevráťte ich a natrite vnútro..

farbiace lyžice na plastový vianočný stromček

Teraz musíte pripraviť základňu pre vianočný stromček. Na to sa najčastejšie používa obyčajný kartónový kužeľ, ktorý si môžete vyrobiť sami. Ak nie je lepenka, skúste vytvoriť zúžený tvar pomocou papier-mâché alebo plastovej fľaše..

Prečítajte si tiež: vianočný stromček z plastových vidličiek

Odporúča sa, aby základňa stromu mala farbu ihličiek, inak bude presvitať cez medzery medzi časťami..

Teraz musíte pripraviť základňu pre vianočný stromček. Na to sa najčastejšie používa obyčajný kartónový kužeľ, ktorý si môžete vyrobiť sami. Ak nemáte lepenku, skúste vytvoriť zúžený tvar pomocou papier-mâché alebo plastovej fľaše. Je žiaduce, aby základňa stromu bola vo farbe ihličiek, inak bude presvitať cez medzery medzi časťami.Lepidlo a farba na výrobu vianočného stromčeka z jednorazového riadu

Pokračujte v lepení lyžíc na základňu. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je použiť lepiacu pištoľ. Začnite od spodného radu a nasledujúce lyžice prilepte šachovnicovým vzorom, aby bolo remeslo úhľadné. Lepidlo nanášajte iba v hornej časti pripravenej lyžice v oblasti držadla.

Pokračujte v lepení lyžíc na základňu. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je použiť lepiacu pištoľ. Začnite od spodného radu a nasledujúce lyžice prilepte šachovnicovým vzorom, aby bolo remeslo úhľadné. Lepidlo nanášajte iba v hornej časti pripravenej lyžice v oblasti držadla.

Nepokúšajte sa lepiť obrobky veľmi blízko seba, aby nevyčnievali v rôznych smeroch. Remeslo by malo vyzerať ako skutočný vianočný stromček. Keď sa dostanete bližšie k vrcholu kužeľa, budete mať menší počet lyžíc..

Nepokúšajte sa lepiť obrobky veľmi blízko seba, aby nevyčnievali v rôznych smeroch. Remeslo by malo vyzerať ako skutočný vianočný stromček. Keď sa dostanete bližšie k vrcholu kužeľa, budete mať menej lyžíc.

Kedy Remeslá na vianočný stromček z plastových lyžičiek bude pripravený, ozdobte ho podľa svojho vkusu. Skončíte s veľmi kreatívnym remeslom, ktoré je ako stvorené na zdobenie moderných interiérov. Ak odrežete držadlá lyžičiek, potom môže vaše dieťa dokonca samolepiť ihly na kužeľ alebo ho poveriť výrobou kužeľa z papiera. Jednorazový riad sa dnes bežne používa na výrobu rôznych remesiel, pretože je považovaný za jeden z najlacnejších materiálov na vyšívanie a ľahko sa používa..

  Ako tkať korálkové náramky pre začiatočníkov

Keď je vianočný stromček vyrobený z plastových lyžíc pripravený, ozdobte ho podľa svojho vkusu. Skončíte s veľmi kreatívnym remeslom, ktoré je ako stvorené na zdobenie moderných interiérov. Ak odrežete držadlá lyžičiek, vaše dieťa