Vianočný stromček vyrobený z plastových vidličiek

Ako vyrobiť vianočný stromček z vidličiek na jedno použitie. MK

Plastové riady sú dnes veľmi obľúbené, pretože sa stávajú nepostrádateľnými, keď príde veľký počet hostí, piknik alebo túry. Prvýkrát sa plastové okuliare začali vyrábať v USA a neskôr sa objavili plastové taniere, lyžice, vidličky a nože, ktoré sú široko používané vo svete. Moderné ihličnaté ženy našli ďalšie využitie plastových vidličiek: naučili sa, ako z nich vyrábať originálne remeslá. V tomto článku sa naučíte, ako vyrobiť snehobielu rybia kosť vyrobená z plastových vidličiek.

Materiály:

– Jednorazové poháre na víno;

– plastový stojan na pohár na víno;

– jednorazové vidlice -76 ks;

– lepiaca pištoľ;

– vatové tyčinky.

Master class: vianočný stromček z plastových vidličiek

Kúpte si pár balení vidličiek vopred, aby stačili na výrobu remesla. Vezmite si čisté a suché plastové sklo – nalepíte naň vidličky.

Kúpte si pár balení vidličiek vopred, aby stačili na výrobu remesla. Vezmite si čisté a suché plastové sklo - nalepíte naň vidličky.

Na pohár vína vezmite dve podložky, ktoré chcete zlepiť. Budete mať pevný základ pre svoj vianočný stromček..

Na pohár vína vezmite dve podložky, ktoré chcete zlepiť. Budete mať pevný základ pre strom.

Teraz otočte sklo a prilepte ho svojou širokou časťou na obrobok z podložiek. Na vianočný stromček máte tvar kužeľa..

Teraz otočte sklo a prilepte ho svojou širokou časťou na obrobok z podložiek. Teraz máte kužeľovitý tvar stromu.

Prečítajte si tiež: vianočný stromček vyrobený z fľaše šampanského a čokolády

Odrežte niektoré vidlice, ale je dôležité, aby mali všetky rovnakú dĺžku. Začnite lepiť vidličky na vianočný stromček zo spodnej časti pohára.

Odrežte niektoré vidlice, ale je dôležité, aby mali všetky rovnakú dĺžku. Začnite lepiť vidličky na strom zo spodnej časti skla.

Po nalepení spodného radu pokračujte k ďalšiemu, pričom vidlice sú nalepené šachovnicovým vzorom. Pokračujte v lepení vidlíc až na vrchol stromu. Pri tom postupne skracujte plastovú rukoväť..

Po nalepení spodného radu pokračujte k ďalšiemu, pričom vidlice sú nalepené šachovnicovým vzorom. Pokračujte v lepení vidlíc až na vrchol stromu. Pri tom postupne skracujte plastovú rukoväť.

Vezmite niekoľko vatových tampónov a preložte ich krížom. Budete mať snehovú vločku. Dá sa prilepiť na vrch stromu.

Vezmite niekoľko vatových tampónov a preložte ich krížom. Budete mať snehovú vločku. Dá sa prilepiť na vrch stromu.

Ak chcete, aby bolo remeslo zelené, pokryte strom sprejovou farbou. Zimná krása je pripravená.

Ak chcete, aby bolo remeslo zelené, pokryte strom sprejovou farbou. Zimná kráska je pripravená.

Vianočný stromček z plastových vidličiek je možné vyrobiť rôznymi spôsobmi. Ak napríklad nemáte jednorazové okuliare a stojany, použite niekoľko plastových pohárov na zakysanú smotanu. Základným princípom remesla je pripraviť základňu v tvare kužeľa a prilepiť ju jednorazovými vidličkami. Rám stromu môžete vyrobiť z kartónu alebo plastovej fľaše vlastnými rukami..

  Ako vyrobiť korunu z látky vlastnými rukami

Krásny plastový vianočný stromček je možné použiť ako zimnú dekoráciu interiéru. Takéto remeslo je ľahké robiť s deťmi v materskej škole, pretože vyžaduje minimálne náklady a vyzerá veľmi kreatívne. Neponáhľajte sa vyhodiť použitý jednorazový riad, pretože môže byť použitý na vyšívanie.