Vianočný stromček z peria, majstrovská trieda

DIY perie strom. Majstrovská trieda s videom

Ak ste si predtým mohli kúpiť iba vianočný stromček alebo ležať z vetvy v parku, dnes existuje veľa nápadov, pomocou ktorých je ľahké vyrobiť si vianočný stromček vlastnými rukami. Už sme písali o tom, ako vyrobiť vianočný stromček z vatových tampónov, a v tomto článku sa naučíte, ako ho vyrobiť z peria..

Materiály:

– kartón;

– lepidlo;

– Biela farba;

– perie;

– korálky.

Ako vyrobiť perie

Perie si dnes môžete kúpiť v železiarstve alebo obchode so športovými potrebami. V si môžete sami vybrať farbu peria, potom bude váš vianočný stromček biely, zelený alebo dokonca ružový. Všetko závisí od vašej nálady a fantázie.

Perie si dnes môžete kúpiť v železiarstve alebo obchode so športovými potrebami. V si môžete nezávisle vybrať farbu peria, potom bude váš vianočný stromček biely, zelený alebo dokonca ružový. Všetko závisí od vašej nálady a predstavivosti.

Predtým, ako sa pustíte do výroby stromčeka, prejdite si pierka a roztriedte ich podľa dĺžky. Ak sú všetky perá rovnako dlhé, je to v poriadku..

Pozrite si video: vianočný stromček vyrobený z peria. Majstrovská trieda

Na každé perie budete musieť prilepiť korálku. To sa dá dosiahnuť pomocou lepiacej pištole..

Predtým, ako sa pustíte do výroby stromčeka, prejdite si pierka a roztriedte ich podľa dĺžky. Ak sú všetky perá rovnako dlhé, je to v poriadku. Na každé perie budete musieť prilepiť korálku. To sa dá dosiahnuť pomocou lepiacej pištole.

Rám vianočného stromčeka je vyrobený samostatne. Na tento účel je potrebné list lepenky alebo hrubého papiera zrolovať do kužeľa a prilepiť. Aby ste zabránili prevráteniu takého rámu, môžete v spodnej časti zvnútra prilepiť prúžok papiera alebo látky..

Rám vianočného stromčeka je vyrobený samostatne. Na tento účel je potrebné list lepenky alebo hrubého papiera zrolovať do kužeľa a prilepiť. Aby ste zabránili prevráteniu takého rámu, môžete v spodnej časti zvnútra prilepiť prúžok papiera alebo látky.

Základňa stromu by mala dobre vyschnúť. Buďte opatrní, ak je perie biele, potom musíte kužeľ natrieť bielou farbou, aby bol povrch jednotný.

Rám vianočného stromčeka je vyrobený samostatne. Na tento účel je potrebné list lepenky alebo hrubého papiera zrolovať do kužeľa a prilepiť. Aby ste zabránili prevráteniu takého rámu, môžete v spodnej časti zvnútra prilepiť prúžok papiera alebo látky. Základňa stromu by mala dobre vyschnúť. Buďte opatrní, ak je perie biele, potom musíte kužeľ natrieť bielou farbou, aby bol povrch jednotný.

Keď je základňa pripravená, prilepte k nej perie-ihly. Začnite lepiť perie zospodu v kruhu až úplne hore. Perie je prilepené k drieku tak, aby nadýchaná časť vytvorila objem.

Keď je základňa pripravená, prilepte k nej perie-ihly. Začnite lepiť perie zospodu v kruhu až úplne hore. Perie je prilepené k stonke, aby vytvorilo objem nadýchanej časti.Vianočný stromček z peria

Vianočný stromček z peria pripravený. Môžete si vyrobiť niekoľko vianočných stromčekov rôznych veľkostí a farieb a vlastnými rukami získate originálnu kompozíciu na zimnú tému.