Video figúrky z gumičiek

Ako tkať figúrky z gumičiek. Majstrovská trieda s videom

Novomódna aktivita – tkanie z elastických pásov Rainbow tkáčskeho stavu si získalo mnoho fanúšikov z celého sveta. Teraz deti čakajú nové videá o tom, ako pliesť nielen náramky z gumičiek, ale aj rôzne postavičky zvierat. Lacné zostavy Rainbow tkalcovských stavov zabavia vaše deti. Dieťa môže nezávisle vyrábať krásne dúhové náramky, prstene, tkať oblečenie pre bábiky, puzdro na telefón a mnoho ďalších. V tomto článku sa dozviete o tkanie z elastických pásov figúrok. Dúfame, že náš výber videí bude užitočný a pomôže pri tkaní výrobku vlastnými rukami akejkoľvek zložitosti..

V tomto článku sa dozviete o tkaní figúrok z elastických pásov. Dúfame, že náš výber videí bude užitočný a pomôže pri tkaní výrobku vlastnými rukami akejkoľvek zložitosti.

Ovocie z gumičiek bez stroja

Na tkanie zrelej jahody z gumičiek budete potrebovať háčik, zelené a červené gumičky v rôznych odtieňoch. Omotajte prvú gumičku okolo háčika v troch otáčkach. Vezmite ďalšie dve červené gumičky a pretiahnite ich cez zabalené. Nasaďte slučku na háčik. Rovnako tak vezmite dve červené gumičky a pretiahnite slučky, ktoré sú na háčiku. To sa musí vykonať päťkrát..

Potom sa slučky nasadia na háčik, ktoré sú úplne dole. Potom znova vezmite dve gumičky, prevlečte ich cez háčiky a pokračujte v pletení. Urobte to štyrikrát a potom znova nasaďte elastické pásy na háčik, ktorý máme úplne dole. Dostali sme bobuľu.

Teraz začneme tkať jahodové sepaly. Za týmto účelom štyrikrát otočte zelený elastický pás, vezmite dva zelené elastické pásy a natiahnite ich skrúteným. Na háčik urobte tri tieto sepal polotovary. Vezmite jeden elastický pás a natiahnite ho cez všetky zelené listy a cez červené bobule. Ošúpte jahody a zastrčte gumu, ktorá vyčnieva.

Bez stroja môžete vytvoriť celú ovocnú lúku. Jediným rozdielom medzi prácou bez stroja a so strojom je obmedzenie veľkosti. Na háčik je možné pliesť iba malé figúrky. U niektorých produktov to však nie je také zlé, napríklad bobule budú krásne vyzerať miniatúrne..

Pozrite si video: Ako tkať náramky, figúrky, ovocie bez gumičiek Jahoda

Ovocné bobule a bobule sú ideálne pre detské hry alebo výzdobu miestnosti. Moderné ihličky z tkáčskeho stavu Rainbow sa naučili tkať mrkvu, banány, čerešne, jahody a ďalšie.

Tkanie z gumičiek zvieracie figúrky

Každé dieťa sa chce hrať so zvieratami, bohužiaľ, nie vždy sa im to podarí. Mäkké hračky v tvare zvierat sa stali dobrou alternatívou k tým skutočným. Pretože popularita tkania z elastických pásov v poslednej dobe rastie, navrhujeme, aby ste sa pokúsili splietnuť malú osu bez stroja. Tento hmyz je jasný a viditeľný, ale spôsobuje strach nielen u detí, ale aj u dospelých. Vosa vyrobená z gumičiek bude úplne bezpečná a pokojne ju môžete zasadiť na ovocie vyrobené z gumičiek.

Vezmite čierny elastický pás, dvakrát ho zložte a položte na prsty s osmičkou. Potom vezmite dve žlté gumičky a dajte si ich na prsty. Potom pustite osmičku do stredu. Nasaďte si dve čierne gumičky, žlté zahoďte. Striedajte teda žlté a čierne gumičky. Mali by ste mať osie telo vhodnej veľkosti a potom preneste gumičky na jeden prst..

Preneste figúrku na háčik. Na vosie antény použite gumičku, napríklad čiernobielu alebo pupienkovú. Prevlečte ho cez gumičky na háčiku a zaviažte, aby nespadol. Dobre utiahnite, potom rozrežte gumu a budete mať dve antény.

Pozrite si video: Tkanie z gumičiek. Postavy z gumičiek bez stroja. Včela osa jednoduchá a rýchla

Teraz musíme urobiť krídla pre osu. Za týmto účelom vložte háčik do tela osy a navlečte bielu gumičku. Tiež ho znížte o niečo nižšie a budete mať dve osie krídla..

Tkanie figúrok z gumičiek s videom – príležitosť na spestrenie voľného času a doplnenie zbierky o vtipné figúrky.