Výber novoročných remesiel z vlnitého papiera

DIY výroba vlnitého papiera

Na Nový rok vyrábajú ihly a obyčajní ľudia mnoho rôznych remesiel. Na tieto účely sa používajú rôzne materiály, ktoré môžu byť lacné alebo drahé. Vlnitý papier je samotný materiál, z ktorého sa vyrábajú zaujímavé remeslá. V tejto publikácii sa vám pokúsime povedať o tom, aké novoročné remeslá z vlnitého papiera môžete vyrobiť vlastnými rukami. Tieto položky môžete použiť na ozdobu svojho domova. Tiež sa taký gizmos môže stať originálnym darčekom pre každého..

Aké remeslá vyrobiť z vlnitého papiera na Nový rok

Elegantná rybia kosť.

Ak nebudete tvrdo pracovať, môžete získať krásny vianočný stromček. A pomocou vlnitého papiera môže byť elegantný a krásny. Na výrobu vianočného stromčeka pripravte:

 • Zelený vlnitý papier,
 • List kartónu A4,
 • Nožnice a PVA lepidlo,
 • Ozdoby na vianočný stromček, jednoduchá ceruzka.

Priebeh:

 1. Z kartónu vytvarujeme kužeľ.
 2. Ďalej kužeľ zabalíme do vlnitého papiera..
 3. Potom urobte ihly pre svoj strom. V tomto prípade musíte vlnitý papier rozrezať na dlhé pásy a urobiť z neho okraj..
 4. Okrajové pruhy by mali byť obalené ceruzkou. Rolky, ktoré sa ukázali, budú ihlami vášho smreka.
 5. Teraz stojí za to namazať základňu skrútených valcov lepidlom. Prilepte ich ku kužeľu rybej kosti.
 6. Prilepte týmto spôsobom celý strom a potom ho ozdobte pripravenými ozdobami.

remeslo na nový rok z vlnitého papiera

Vetvička kužeľov vlnitého papiera.

Z vlnitého papiera je možné vyrobiť mnoho rôznych remesiel. Takéto novoročné remeslá vyrobené z vlnitého papiera vyzerajú veľmi jasne. Teraz ponúkneme ďalšiu majstrovskú triedu na vytvorenie zaujímavého remesla. Dúfame, že sa vám bude páčiť a budete môcť vyrobiť originálny výrobok..

Na vytvorenie remesla budete potrebovať:

 • vlnitý papier hnedej a zelenej farby,
 • drôt.

Výroba tohto remesla je veľmi jednoduchá. Pri vytváraní takejto veci by ste mali venovať pozornosť majstrovskej triede. Najprv urobíte smrekové vetvy, potom začnete vyrábať šišky z hnedého papiera.

  Ako vytvoriť zaujímavé remeslá z roliek toaletného papiera

vianočné remeslá z vlnitého papiera

urobte si sami novoročné remeslá z vlnitého papiera

Veniec do domácnosti.

Je veľmi jednoduché vyrobiť veniec z vlnitého papiera na ozdobu domu. Jeho výrobou strávite minimum času. Navyše, vytvorenie takéhoto remesla vám môže priniesť šťastie..

Novoročné remeslá z majstrovskej triedy vlnitého papiera

remeslá z vlnitého papiera na nový rok

Vystrihnite kruh z hrubého kartónu a prilepte naň kruh zeleného papiera.

Potom vytvorte zvitky z červeného a zeleného vlnitého papiera. A pomocou lepidla PVA ich nalepte na veniec. Červený vlnitý papier je možné použiť aj na výrobu luku na ozdobu remesla.

DIY remeslá z vlnitého papiera

Ako vyrobiť snehuliaka z vlnitého papiera.

Na výrobu objemného snehuliaka z vlnitého papiera musíte pripraviť:

 • 3 balóny,
 • škótsku pásku a noviny,
 • múka a farebná lesklá lepenka v 2 farbách,
 • múka a povrázok.

Novoročné remeslá z majstrovskej triedy vlnitého papiera

Priebeh:

 1. Najprv nafúknite balóniky na správnu veľkosť. Pomocou škótskej pásky ich spojte, čím získate snehuliaka požadovaný tvar..
 2. Teraz vmiešajte pastu. V takom prípade musíte vodu prevariť a rovnomerne tam pridať múku. Mali by ste získať potrebnú konzistenciu. Znížte teplotu a varte hmotu, ktorú získate..
 3. Guľky prikryte kúskami novín. Nezabudnite, že váš snehuliak bude odolný, ak bude mať niekoľko vrstiev takýchto novín..
 4. Prilepte snehuliaka a na jeho spodok prilepte šnúrku. Lano by malo byť upevnené po obvode plavidla.
 5. Ak máte podklad pre snehuliaka pripravený, prilepte ho v kruhu na vlnitý papier. Tento papier sa však musí najskôr ohnúť na polovicu a rezy sa robia v krokoch po 2 alebo 4 cm. Stojí za to povedať, že na takéto remeslo je vhodný vlnitý papier v cievke.
 6. Ak je váš snehuliak úplne prelepený, mali by ste ho začať zdobiť. Prvky tváre vyrobte z lepenky, ale odporúčame vyrobiť gombíky a šatku zo závesu alebo z inej látky.

Novoročné remeslá z majstrovskej triedy vlnitého papieravianočné remeslo z vlnitého papieraurobte si sami novoročné remeslá z vlnitého papieraurobte si sami novoročné remeslá z vlnitého papieraurobte si sami novoročné remeslá z vlnitého papiera

Snehové vločky z vlnitého papiera.

Nový rok si nemožno predstaviť bez snehových vločiek. Dnes všetci ľudia vedia, že existuje veľa spôsobov, ako vyrábať snehové vločky. Teraz vám však dáme neobvyklý spôsob výroby snehovej vločky. Na jeho vytvorenie potrebujete iba:

 • biely list lepenky,
 • vlnitý papier,
 • lepidlo a nožnice,
 • ceruzka.
  Ako si vyrobiť vianočný stromček vlastnými rukami

urobte si sami novoročné remeslá z vlnitého papiera

Priebeh:

 1. Na lepenku by ste mali nakresliť veľkú snehovú vločku, ktorá bude základom.
 2. Teraz vezmite vlnitý papier a vystrihnite z neho štvorce a obdĺžniky, ktoré budú mať rôzne veľkosti..
 3. V ďalšom kroku naneste lepidlo na snehovú vločku a prilepte na ňu štvorce. Pri práci použite ceruzku, aby ste k základni prilepili iba stred. A vlnité okraje by mali stúpať hore. Skúste tieto štvorce prilepiť bližšie k sebe. Vďaka tomu bude vaša snehová vločka svieža a elegantná..
 4. Ak ste nalepili jednu stranu snehovej vločky, počkajte, kým nevyschne. Potom urobte všetky rovnaké kroky s druhou stranou snehovej vločky..

urobte si sami novoročné remeslá z vlnitého papiera

Pár slov na záver

Ako vidíte, novoročné remeslá vyrobené z vlnitého papiera vyzerajú veľmi zaujímavo a neobvykle. Ich tvorbu navyše zvládne úplne každý. A ak chcete svoj čas stráviť zaujímavo, vyberte si tento materiál a vytvorte krásne výrobky..