Výber remesiel na tému: Pravidlá cestnej premávky

fotka pravidiel cestnej premávky

Deti sa bohužiaľ často stávajú účastníkmi rôznych dopravných nehôd. A to všetko sa deje, pretože mnohí z nich nepoznajú základné pravidlá. Zapamätať si pravidlá správania sa na cestách na cestách a uliciach mesta nie je ťažké. V tejto záležitosti by dieťaťu mali pomôcť rodičia a zamestnanci vzdelávacích inštitúcií. Dopravné hodiny sa často vykonávajú vo vzdelávacích inštitúciách. A tieto hodiny sa končia tým, že deti na nich vyrábajú rôzne remeslá. Preto sme sa v tomto článku rozhodli priniesť vám remeslá na tému pravidiel cestnej premávky pre deti. Deti môžu ľahko robiť tieto remeslá vlastnými rukami, ak sa pozrú na fotografiu.

Aké remeslá robiť na tému: Pravidlá cestnej premávky

Semafor je jednoduché remeslo. Niekoľko variantov. 

Najľahšou možnosťou remesiel je semafor. Skutočne, také dieťa, ktoré navštevuje materskú školu, môže robiť také remeslo. V procese vytvárania takéhoto výrobku nezabudnite dieťaťu pripomenúť, čo znamenajú farby semaforu..

remeslá o dopravných pravidlách pre deti

Základom remesla bude albumový list. Je potrebné ho natrieť čiernou farbou. Na list môžete tiež nakresliť obdĺžnik a podľa toho ho zafarbiť. Vystrihnite kruhy z farebného papiera a prilepte ich na semafor.

Semafor je možné vybrať z krabice.

remeslá o dopravných pravidlách pre deti

Okrem toho je možné zo starých diskov CD vytvárať semafory. Milý semafor, ktorý vyjadruje jeho emócie, bude schopný jasne vysvetliť pravidlá správania sa na semafore.

remeslá na tému pravidiel cestnej premávky

Semafor, ktorý má hlavu policajta, vyzerá veľmi zaujímavo. Na semafor pripevnite držadlá a nohy.

remeselné pravidlá cestnej premávky očami detí

Stará fľaša je skvelou remeselnou možnosťou. Stačí ho namaľovať na základnú farbu, nakresliť naň kruhy semaforu. Nezabudnite tiež pripevniť nohy k fľaši. Vystrihnite perá z papiera a vložte do nich hlavné atribúty policajta.

DIY remeslá na tému pravidiel cestnej premávky

Aplikácie na tému pravidiel cestnej premávky.

Nasledujúce jednoduché remeslá sú aplikácie. S touto úlohou sa môžu vyrovnať aj deti predškolského veku. Aplikácie môžu byť vyrobené z farebného papiera a lepenky.

pravidlá cestnej premávky pre deti

Aplikácie môžete vykonávať aj z plastelíny. Na začiatku stojí za to použiť kresbu na hrubý papier, po ktorej by mal byť ozdobený plastelínou.

fotka pravidiel cestnej premávky

Ďalší plastelínový obraz. Vyzerá veľmi neobvykle a jasne..

fotka pravidiel cestnej premávky

Papierové figúrky.

Tvorba dopravného zákona pre deti by mala byť zaujímavá. Z papiera môžete na túto tému vyrobiť rôzne remeslá. A všetky budú svojim spôsobom zaujímavé..

pravidlá cestnej premávky

Komplexné aplikácie.

Stojí za to povedať, že remeslá o dopravných pravidlách pre deti môžu byť nielen jednoduché. A ak deti využijú pomoc rodičov, potom s nimi budú môcť vytvárať komplexnejšie aplikácie, ktoré im jasne vysvetlia pravidlá správania sa na cestách..

pravidlá cestnej premávky

remeslá na tému pravidiel cestnej premávky

pravidlá cestnej premávky pre deti s fotografiou vlastnými rukami

pravidlá cestnej premávky pre deti s fotografiou vlastnými rukami

Konečne

Ako vidíte, výroba remesiel na tému pravidiel cestnej premávky je veľmi jednoduchá. V takom prípade dieťa fantazíruje a pamätá si dôležité pravidlá, ktoré mu pomôžu zachovať si zdravie a život v budúcnosti..