Výroba hračiek na vianočný stromček

DIY vianočné hračky na rok 2016

Nový rok je nádherná rozprávková dovolenka nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Ukazuje sa, že tradícia zdobenia vianočného stromčeka prispieva k stelesneniu milovaných túžob. Ak vyrábate vianočné ozdoby vlastnými rukami, určite prinesú šťastie v novom roku..

elochnie-igrushki-13

Remeslá na vianočný stromček zo žiaroviek

Žiarovka nie je len zdrojom svetla, ale dá sa z nej vyrobiť aj vianočná ozdoba na vianočný stromček. Vezmite si kvaš alebo farby na vitráže, akvarel bude tiež fungovať. Aby farba rovnomerne padala na povrch žiarovky, zriedi sa mydlom a vodou. Po nanesení kresby alebo vzoru nechajte farby zaschnúť.

Po nanesení kresby alebo vzoru nechajte farby zaschnúť

Ďalej vezmeme rybársku šnúru, na ktorú sme navliekli korálky alebo korálky. Viazame rybársku šnúru k základni žiarovky. Ako dekor sú vhodné flitre, farebné kamienky alebo kávové zrná..

Buďte kreatívni a budete mať krásnu ozdobu vianočného stromčeka zo žiaroviek.

DIY dekorácia zo žiaroviek a pytloviny na vianočnom stromčeku

Buďte kreatívni a budete mať krásnu ozdobu vianočného stromčeka zo žiaroviek..

Cestovinové hračky na Nový rok

Cestoviny

Neobvyklé novoročné remeslá sú vyrobené z jednoduchých cestovín. Na prácu by ste si mali pripraviť cestoviny rôznych veľkostí a tvarov, lepiť farbami. Nalejte cestoviny na stôl a vymyslite, aká hračka to bude.

Neobvyklé novoročné remeslá sú vyrobené z jednoduchých cestovín.

Cestoviny pomocou lepidla navzájom spojíme pomocou nástroja na lepenie dielov. Nechajte obrobok vyschnúť a začnite ho natierať. Odporúčame vám používať farby v spreji alebo farby na akrylovej báze.

Hračku ozdobíme kamienkami, korálkami alebo iskrami. Menia sa podľa farebnej schémy: vyrábajte šperky v rôznych tónoch

Hračku ozdobíme kamienkami, korálkami alebo iskrami. Menia sa podľa farebnej schémy: vyrábajte šperky v rôznych tónochSnehové vločky z cestovín

cestovinová snehová vločka

Hračku ozdobíme kamienkami, korálkami alebo iskrami. Menia sa podľa farebnej schémy: vyrábajte šperky v rôznych tónoch.

Vianočné fóliové remeslo

Vianočné fóliové remeslo

Ak chcete vytvoriť vianočné fóliové remeslo, musíte mať:

  • potravinová fólia;
  • silné vlákna;
  • iglu.

Fóliu nakrájajte na rovnaké štvorce a vyvaľkajte z nej husté guličkyDIY girlanda z fólie

Fóliu nakrájajte na rovnaké štvorce a vyvaľkajte z nej pevné guličky. Malo by ich byť veľa, potom sa korálky ukážu byť dlhé. Obrobok spájame závitmi pomocou ihly. Pozdĺž okraja korálkov musíte urobiť slučky alebo háčiky na zavesenie dekorácie na vianočný stromček.

Papier-mâché technika na ozdobu vianočného stromčeka

Pomocou techniky papier-mâché môžete vytvoriť krásnu vianočnú dekoráciu vo forme korálikov. Budete potrebovať:

  • listy bieleho papiera;
  • farby s lepidlom PVA;
  • fólia so strapcami;
  • ihla so závitom.

Papier-mâché technika na ozdobu vianočného stromčeka

Nakrájajte kúsky papiera na malé kúsky. Potom sa musia naplniť horúcou vodou a nechať chvíľu variť. Fóliu rôznych veľkostí nakrájame na štvorce, vyvaľkáme z nich kolieska. V tomto mieste by nasiaknutý papier mal nadobudnúť cestovitú textúru, treba ho vybrať a dôkladne stlačiť. Ďalej zmiešajte papier s lepidlom a touto zmesou rovnomerne rozložte kolieska fólie, nechajte obrobok zaschnúť. Korálky natrieme farbami, potom ich navlečieme na niť ihlou. Pozrite sa tiež na zaujímavé remeslo: slnečná sústava papier mache