Vytynanki si vyrábame sami

pes vytynanka na novy rok

Každý človek má možnosť ponoriť sa do nového roka do špeciálnej vzrušujúcej atmosféry. Príprava na najdôležitejšiu oslavu nám zaberá veľa času. V takom prípade ideme do najbližších obchodov, aby sme vyzdvihli dobré darčeky pre rodinu a priateľov. Tiež chodíme do obchodov, aby sme si vybrali krásny outfit na oslavu sviatku. Okrem týchto problémov je potrebné zostaviť menu a kúpiť potrebné produkty. No, keď zostane čas, môžete byť kreatívni. Môžete napríklad ozdobiť strom pozlátkom a robiť remeslá. A môžete tiež urobiť vytynanka na Nový rok 2018. A v tomto článku vám predstavíme šablóny.

Aké sú tieto produkty?

V našom článku samozrejme môžete vidieť ukážky špeciálnych obrázkov pre okná. V prvom rade by však malo byť povedané, že bez týchto prvkov bude domáca atmosféra dovolenky vyzerať neúplne. Vytynanki, ktoré majú svojrázne vzory a tvary, dokážu naplniť váš domov rozprávkovou atmosférou. Vytynanki sú postavy, ktoré pripomínajú siluety. Tieto figúrky sú vystrihnuté nielen zo snehobieleho papiera, ale aj z farebného papiera. Fungovať bude aj list lepenky, ktorý má nie príliš vysokú hustotu..

Ak vystrihnete veľa figúrok z papiera a spojíte ich všetky dohromady, získate krásnu kompozíciu. Takéto kompozície môžu pozostávať z krásnych domov, hrdinov rozprávky a vianočných stromčekov. Vo všeobecnosti by ste sa tu mali spoliehať na svoju predstavivosť, ako budete chcieť. Vytynaky je možné pripevniť nielen na okenné tabule. Tieto výrobky môžete tiež pripevniť na povrch skrinky zrkadlom. Ak prejavíte malú vynaliezavosť, potom je možné spojiť niekoľko asymetrických figúr dohromady a vytvoriť tak trojrozmernú figúru. Takéto trojrozmerné figúrky sú zvyčajne pripevnené k lustru v miestnosti. Nemali by ste si myslieť, že výroba vytynanki je komplikovaný proces. Verte mi, je to veľmi jednoduché. Pozvite preto svojich blízkych na túto lekciu a vytvorte spolu niečo svetlé.

  Zaujímavý mandarínkový dekor

Vytynanka a ako to urobiť

Vytynanka na Nový rok sa dá ľahko vytlačiť, ak si prečítate náš článok až do konca a uvidíte ich vzorky. Výroba tohto remesla nevyžaduje veľa času. Tento proces navyše nevyžaduje žiadne špeciálne schopnosti. Na vytvorenie remesla potrebujete trpezlivosť a nasledujúci zoznam nástrojov:

  • Nožnice, ktoré majú špicaté hroty.
  • Papier pre kancelársku tlač.
  • Kus preglejky alebo doska na krájanie.
  • Lepidlo, pinzeta a obojstranná páska.

Papierový výrobok na novoročnú tému sa vyrába v niekoľkých fázach:

  1. Nasledujúce obrázky je potrebné stiahnuť a uložiť do počítača. Výrezy sa potom vytlačia na papier.
  2. Kresba je vystrihnutá nožnicami pomocou úhľadných pohybov. Ak narazíte na zložité kresby, postupujte nasledovne. V prvom rade stojí za to zatieniť tie prvky, ktoré je potrebné rezať. Práca používa obyčajnú jednoduchú ceruzku. Ak sú detaily tenké, v práci sa použije nôž na chlebovú dosku. Pri rezaní je pod list umiestnená doska. V dôsledku takýchto akcií nebude váš stôl poškriabaný. Po dokončení všetkej práce budú detaily z kastra odstránené pinzetou.
  3. Hodné miesto na vašom okne môže na nový rok obsadiť pes vytynanka, ktorého môžete vidieť v tomto článku. Ale napriek tomu stojí za to vrátiť sa k procesu vytvárania vytynanky. Ďalším krokom je premyslieť usporiadanie prvkov na vašom paneli. Aby sa vytvorila krásna kompozícia, figúrky sa najskôr umiestnia na sklo alebo zrkadlo. Na prilepenie figúrok na sklo alebo na zrkadlo musíte použiť roztok na báze mydla. Toto riešenie sa nanáša štetcom na vytynanka. Papierové remeslá sú prilepené k dreveným povrchom pomocou obojstrannej pásky. A ak po odstránení vyčnievajúceho otvoru zostanú na povrchu lepkavé stopy, odstráňte ich sprejom proti lepidlu..
  4. Aby bola krásna vytynanka, musíte sa v nej najskôr zorientovať. Musíte začať zlepšovať svoje schopnosti pomocou jednoduchých produktov. Potom môžete začať vytvárať zložitejšie figúrky. Volumetrické výčnelky dokonale ozdobia parapety v dome. Môžete nimi tiež ozdobiť: vianočné stromčeky, rímsy, ako aj okenné otvory.
  Bonsai z majstrovskej triedy korálkov

Vytynanka na Nový rok 2018

Teraz pre vás predstavíme šablóny pre vytynanka na Nový rok pre tlač. Tieto šablóny je možné ľahko vystrihnúť a ozdobiť požadované priestory..

vytynanka pre nový rok 2018 šablóny

vytynanka pre šablóny pre nový rok 2018

Šablóny na Silvestra na tlač

Šablóny na Silvestra na tlač

Šablóny na Silvestra na tlač

zastrčené okná novoročné šablóny

zastrčené okná novoročné šablóny

zastrčené okná novoročné šablóny

vytynanka pre novoročný výtlačok

vytynanka pre novoročný výtlačok

vytynanka pre nový rok 2018 šablóny vytynanka pre šablóny pre nový rok 2018

Šablóny na Silvestra na tlač

Šablóny na Silvestra na tlač

Šablóny na Silvestra na tlač

pes vytynanka na novy rok

zastrčené okná novoročné šablóny

zastrčené okná novoročné šablóny

zastrčené okná novoročné šablóny

vytynanka pre novoročný výtlačok

vytynanka pre novoročný výtlačok

vytynanka pre novoročný výtlačok

vytynanka pre šablóny pre nový rok 2018