Workshopy s fotografiami výroby remesiel z kartónových škatúľ

urobte remeslo z krabíc

Ak vo vašom dome ležia absolútne nepotrebné škatule, nemali by ste sa ponáhľať ich vyhodiť. Budú slúžiť ako vynikajúci remeselný materiál. V tomto článku sa bližšie pozrieme na rôzne nápady pre remeslá z kartónových škatúľ..

Kuchyňa z kartónových škatúľ

Aký druh remesiel z škatúľ si teda môžete vyrobiť vlastnými rukami? Práve o tom hovoríme v dnešnej publikácii. Nebojte sa, že táto činnosť môže byť náročná. V skutočnosti je tu všetko jednoduché. Pozorne si prečítajte popis remesiel a začnite ich vyrábať.

Pre malú princeznú to bude veľký darček od jej milujúcich rodičov. A je veľmi ľahké vyrobiť taký kuchynský kút z kartónovej škatule. Vaša dcéra sa bude cítiť ako milenka! Odporúčame vám pozrieť si video z majstrovskej triedy!

remeslá z krabičiek pre dieťa

Rúra a práčka vyrobená z kartónových škatúľ

Tieto nevyhnutné a veľmi užitočné interiérové ​​položky potešia deti. A urobiť ich nebude pre vás obrovská námaha. Ale deti budú mať svoje vlastné domáce spotrebiče. Vďaka tomu sa budú môcť cítiť úplne dospelí..

Workshopy s fotografiami výroby remesiel z kartónových škatúľ

Dom z kartónových škatúľ

Pravdepodobne ste si uvedomili, že z kartónovej škatule môžete vyrábať najrozmanitejšie remeslá. Ale budeme vám naďalej ponúkať niekoľko originálnejších nápadov. Najväčším darom sú samozrejme nehnuteľnosti! Aj keď sa ukáže, že to nie je celkom skutočné. Všetky deti chcú mať svoj osobný priestor, kde ich nikto nemôže vyrušovať. Na to stačí nájsť veľkú kartónovú škatuľu, napríklad z chladničky, a zapnúť fantáziu a šikovné ruky.

remeslá z krabičiek pre dieťa

Kartónová televízia

Keď majú malé deti svoje osobné veci, ako napríklad ich rodičia, začnú sa okamžite cítiť dôležité. Na tieto účely by ste nemali míňať veľké množstvo peňazí a samostatne kupovať televízor pre svoje dieťa. Stačí si ho vyrobiť sami a potom ho namaľovať v krásnych a jasných farbách. V čase, keď dávate takýto darček dieťaťu, by ste určite mali povedať, že tento televízor je oveľa krajší a lepší ako ten skutočný. A vaše dieťa bude mať z takého neobvyklého daru veľkú radosť.

  Recept na to, ako si vyrobiť sliz doma

Workshopy s fotografiami výroby remesiel z kartónových škatúľ

Domček pre bábiky vyrobený z kartónových škatúľ

Všetky dievčatá sa nepochybne radi hrajú s bábikami a želajú si, aby tieto bábiky mali všetko najkrajšie a najlepšie: krásnych ženíchov, oblečenie a veľký dom. Výroba takého majstrovského diela bude samozrejme trvať veľa času. Pokúsite sa vytvoriť veľkú chatu s krásnym točitým schodiskom a originálnym jasným dizajnom. radosť z vašej dcéry vám bude určite poskytnutá.

DIY remeslá z krabíc

Parkovanie z kartónových škatúľ

Náš článok v zásade obsahuje remeslá z krabičiek pre dieťa. Všetci chlapci bez pochýb radi hrajú autá. Vytvorte a predstavte svojmu malému veľké parkovisko. Najprv musíte nakresliť smer, dopravné značky, aby budúce parkovisko vyzeralo ako skutočné. Po takom polčase bude hra s autami pre vaše dieťa nielen veľmi zaujímavá, ale aj vzdelávacia!

DIY remeslá z krabíc

Raketa z kartónových škatúľ

Väčšina detí chce byť vo vesmíre. A vy môžete pomôcť splniť si tento sen. Obdarujte svojho malého syna vesmírnou raketou. Potom môže skutočne cítiť starostlivosť a porozumenie..

DIY remeslá z krabíc

Kamera vyrobená z kartónových škatúľ

Mnoho ľudí sa rád nechá fotografovať. Áno, stojí za zmienku, že tento postup sa v našej dobe stal bežným. naše deti to všetko vidia a chápu. Vyrobte si fotoaparát z kartónovej škatule. Stane sa pre váš dieťa vynikajúcim moderným darčekom, ktorý ho určite poteší..

remeslá z kartónovej škatule

Loď vyrobená z kartónových škatúľ

Všetky deti s obdivom pozerajú na lode a člny, ktoré plávajú na vode. Okamžite im v hlave behá veľa rôznych otázok: prečo sa loď nepotopí? Ako môže zostať na vode? Vyrobte si čln z kartónových škatúľ, povedzte svojmu dieťaťu podrobne o základných princípoch lodí a určite ho vymenujte za kapitána lode!

remeslá z kartónovej škatule

Lokomotíva vyrobená z kartónových škatúľ

Vyrobte si z kartónových škatúľ obrovský parný vlak a vymenujte svoje dieťa za šoféra. Nechajte ho zostaviť svoj osobný tím a vyrazte na cestu okolo sveta. V tomto článku sme vás upozornili na desať remesiel vyrobených z kartónových škatúľ. Pokúste sa vybrať to najlepšie pre seba a vytvorte si skutočné majstrovské dielo. Na výrobu remesiel sa používa obyčajná lepenka v obaloch, nábytkové škatule a škatule od topánok. Pridajte dekoráciu k hotovým výrobkom podľa svojho osobného vkusu a najlepšie je snívať so svojim dieťaťom.

  Video figúrky z gumičiek

urobte remeslo z krabíc

Zhrnutie

Teraz, po prečítaní tohto článku, budete pravdepodobne schopní vyrobiť remeslo z krabičiek. Zásobte sa preto potrebnými materiálmi a tvorte s veľkým potešením..