Zaujímavé vesmírne remeslá vlastnými rukami

vesmírne remeslá

Vesmír a jeho nádherné rozlohy sú zaujímavé pre všetky deti. Každé dieťa sa skutočne zaujíma o štúdium vesmíru. Malo by sa však povedať, že štúdium vesmíru je ešte zaujímavejšie, ak robíte vesmírne remeslá. Preto sme sa tu rozhodli hovoriť o tom, aké remeslá o vesmíre vlastnými rukami zo šrotu môžete vyrobiť so svojim dieťaťom. V tomto článku sme zhromaždili iba tie najlepšie nápady..

Aké vesmírne remeslá si môžete vyrobiť vlastnými rukami

Teraz budeme hovoriť o tom, ako vytvoriť remeslo o vesmíre vlastnými rukami. V našom článku samozrejme nájdete nielen jednoduché remeslá, ale aj najoriginálnejšie, ktoré sa môžu stať ozdobou vášho domova alebo ozdobou výstavy..

Vesmírne aplikácie.

Predškoláci by si mali pred školou rozvíjať jemnú motoriku. Na vesmírnu aplikáciu si preto pripravte obilniny alebo fazuľu..

Ak chcete pre dieťa urobiť krásne remeslo, ukážte mu predovšetkým planétu Jupiter. Ak to chcete urobiť, použite nejaký obrázok.

Potom z bieleho kartónu vystrihnite kruh a ozdobte ho fazuľami rôznych farieb. Táto práca si samozrejme vyžaduje použitie lepidla..

urob si sám remeslo o vesmíre

Na vytvorenie ďalšej aplikácie budete potrebovať 3 jednorazové taniere. Z jednej dosky urobte slnko a z druhej Zem. Z tretieho taniera urobte mesiac.

vesmírne remeslá

Vezmite 2 listy lepenky. Jeden by mal mať tmavý odtieň a druhý svetlý. Ozdobte kartón mrakmi a hviezdami.

Na ďalšiu aplikáciu natrite hárok so zápisníkom buď tmavomodrou alebo čiernou farbou. Vystrihnite jednotlivé znaky z farebného papiera. Vytvorte kompozíciu.

jednoduché vesmírne remeslá

Slnečnú sústavu je veľmi jednoduché znázorniť. Na biely list albumu prilepte niekoľko tlačidiel a žltý kruh.

DIY vesmírne remeslá

Vesmírna raketa.

Krásne remeslo o vesmíre, ktoré bolo vytvorené vlastnými rukami, môže byť objemným dielom. Na výrobu takejto rakety je potrebné veľké kartónové telo. Môže byť vyrobený z dlhého kotúča alebo z niekoľkých takýchto kartónových roliek..

  Lietadlo

Telo rakety by malo byť prelepené bielym papierom. Hrot pripevnite aj k telu, ktoré má tvar kužeľa. Hrot prikryte aj snehobielym papierom..

V budúcnosti pomocou fixiek alebo farieb natriete raketu. Teraz stojí za to vyrobiť dýzy rakiet. To si vyžaduje väčšie zvitky kartónu. Prikryte ich bielym papierom a pripevnite ich k rakete a prilepte. Trysky musia mať hroty, ale nesmú byť ostré.

Pre raketu by mali byť vyrobené aj tanky. Použite na ne menšie rolky.

Raketu môžete ozdobiť podľa vlastného uváženia. Prilepte ich alebo ozdobte fixkami.

Remeslá o vesmíre vlastnými rukami zo šrotu

Mini raketa.

Ak dom nemá obrovský kužeľ, môžete z rolky toaletného papiera vyrobiť krásnu vesmírnu raketu. Pozrite sa na workshop, ktorý vám pomôže s výrobou tohto remesla. Ako vidíte, tu nie je nič zložité..

remeslá o vesmíre

Remeslá o vesmíre vlastnými rukami zo šrotu

Remeslá o vesmíre vlastnými rukami zo šrotu

Remeslá o vesmíre vlastnými rukami zo šrotu

Roboty na plechovky.

V tomto článku nájdete remeslá o vesmíre, ktoré je veľmi ľahké vyrobiť vlastnými rukami. Stačí sa pozrieť na fotografiu a vo vašej hlave budete mať myšlienky, ktoré vám pomôžu vytvoriť niečo výnimočné.

Stačí len vyrobiť roboty zo starých plechoviek, ktoré je potrebné umyť a očistiť od štítkov.

ako vytvoriť remeslo o vesmíre vlastnými rukami

Remeslá o vesmíre vlastnými rukami zo šrotu

Krabicový robot.

Ak sú doma škatule, môžete z nich urobiť veľkú robotu. Takýto robot určite zaujme svoje oprávnené miesto na súťažnej výstave..

priestor51

Mimozemšťania z plastelíny.

Vaše dieťa bude milovať tvarovanie mimozemšťana z plastelíny. V tomto prípade môžete použiť plastelínu najrozmanitejších farieb..

urob si sám vesmírne remeselné fotografie

urob si sám remeslo o vesmíre

Vesmírne satelity.

Pre vesmírnu výstavu môžete vyrobiť veľa rôznych remesiel. Ak sa však výstava koná v materskej škole, potom môžu deti vyrábať vesmírne satelity z penových loptičiek a špáradiel.

remeslo na tému vesmír

urob si sám vesmírne remeselné fotografie

  Remeselný zimný les

Vesmírne mobily.

Ak chcete ohromiť všetkých naokolo neobvyklým výrobkom, pomôžte svojmu dieťaťu vyrábať rôzne vesmírne mobily. Na vytvorenie takéhoto remesla budete samozrejme musieť stráviť veľa času. Okrem toho na vytvorenie remesla budete potrebovať:

  • kartón a farebný papier,
  • vetvičky na základňu z bambusu alebo sklolaminátu,
  • riadok,
  • malé závažia a nite,
  • Polystyrénové farby a loptičky.

Priebeh:

  1. Najprv je potrebné vystrihnúť kruh z hrubého kartónu a natrieť farbami..
  2. Potom stojí za to pripevniť nite na kruh, ku ktorému budú pripevnené penové gule.
  3. Samotné gule môžu byť vyrobené z niekoľkých vrstiev novín alebo z peny.

Pozrite sa, čo môžu byť vesmírne mobily.

ako vytvoriť remeslo o vesmíre vlastnými rukami

Remeslá o vesmíre vlastnými rukami zo šrotu

ako vytvoriť remeslo o vesmíre vlastnými rukami

DIY planéta. 

Zoznámte sa s triedou mater, ktorá vám pomôže vytvoriť originálne remeslo.

ako vyrobiť vesmírne plavidlo

ako vyrobiť vesmírne plavidlo

urobte si svojpomocne remeslá s vesmírnou tematikou

Konečne

Vesmírne remeslá môžu byť veľmi rozmanité. Môžete sa bližšie pozrieť na myšlienky našej publikácie alebo vytvoriť niečo špeciálne. Všeobecne si pamätajte, že ak použijete svoju predstavivosť a budete tomuto procesu venovať pozornosť, môžete získať najoriginálnejšie remeslá, ktoré vás rozveselia a prinútia obdivovať.