Zoznam zaujímavých remesiel pre detské ihrisko zo starých pneumatík pre autá

remeslá zo starých pneumatík

Ak ste moderný rodič, bezpečnosť vášho dieťaťa je pre vás veľmi dôležitá. Iste ho nechcete nechať ísť na prechádzku po rôznych miestach, ktoré vo vás nevzbudzujú dôveru. A nemusíte to robiť. Koniec koncov, dnes z jednoduchých materiálov môžete vybaviť ihrisko vlastnými rukami, kde každé dieťa bude chcieť tráviť svoj voľný čas a hrať tam rôzne hry. V tejto publikácii sme sa rozhodli ponúknuť vám najzaujímavejšie remeslá z pneumatík pre detské ihrisko. Dúfame, že budete mať chuť niektoré z nich vyrobiť a nainštalovať ich na ihrisko pre svoje dieťa..

Aké remeslá vyrobiť z pneumatík pre detské ihrisko

Hojdačka pneumatík.

Ak máte doma staré pneumatiky, nemali by ste ich vyhodiť. Ukazuje sa, že z nich môžete vyrobiť veľké množstvo remesiel, ktoré môžu na ihrisku zaujať svoje právoplatné miesto. Remeslá z pneumatík pre detské ihrisko môžu byť veľmi rozmanité. Stojí za to pozrieť sa iba na fotografiu a nájsť si najlepšiu možnosť remesiel.

Prvou a najľahšou možnosťou remesiel je hojdačka pneumatík. Urobiť takú hojdačku stojí za trochu práce. Pneumatiku musíte najskôr položiť horizontálne. V ňom musíte urobiť 3 alebo 4 otvory. Do týchto otvorov sú vložené kovové háčiky. Musíte ich zaistiť maticami a podložkami. A v slučkách háčikov musíte niť silné nite alebo reťaze.

To je všetko, hojdačka pneumatík urobená pre seba je pripravená na vaše ihrisko. A aby hojdačka vyzerala roztomilo, môžete ju ozdobiť v jasných farbách..

ručné práce z fotografií pneumatík

ručné práce z pneumatiky

Stoličky na pneumatiky.

Na ihrisko, ktoré plánujete vybaviť vlastnými rukami, stojí za to nainštalovať pohodlné stoličky, ktoré môžete umiestniť po obvode celého ihriska. Výroba týchto stoličiek je veľmi jednoduchá. A tu si vystačíte s nástrojmi, ktoré máte poruke. Navyše, v tomto prípade budete musieť použiť farby, aby boli stoličky krásne..

  Ako vyrobiť huby vlastnými rukami. Remeslá pre domácnosť a záhradu

staré pneumatiky vlastnoručne

remeslá z pneumatík na ihrisko

Pneumatická žaba.

Všetky deti milujú hračky. A ak vášmu ihrisku chýba rozprávka, môžete ho zariadiť roztomilými figúrkami. Ak ste kreatívny človek, môžete vytvoriť mimoriadnu krásu. Navrhujeme urobiť krásnu žabu, ktorá určite pritiahne pozornosť mnohých detí..

čo vyrobiť zo starej pneumatiky

Pieskovisko na pneumatiky.

Obľúbenou aktivitou dieťaťa je hra v piesku. A preto musíte mať na detskom ihrisku pieskovisko. A bude veľmi jednoduché ho postaviť. Pozrite sa na niekoľko možností, dúfame, že sa vám podarí nájsť ideálnu možnosť, ktorá poteší aj vaše dieťa.

ručné práce z pneumatík s vlastnými ruakmi

DIY pneumatikárske remeslo

remeslá zo starých pneumatík na ihrisko

remeslá z automobilových pneumatík na ihrisko

Bicykel zo starých pneumatík.

V tomto článku uvádzame zoznam všetkých remesiel automobilových pneumatík pre detské ihrisko. Bez auta nemôže existovať žiadne ihrisko. Preto vám povieme, ako vyrobiť motorku z nepotrebných pneumatík. Tu tá práca stojí za to. Musíte pripraviť:

  • 3 pneumatiky na ráfik, 5 bežných pneumatík a pár pneumatík na bicykel.
  • Ostrý nôž a samorezné skrutky.
  • Kovové rúrky.

Toto remeslo je veľmi jednoduché. Prezrite si fotografiu, aby ste sa nemýlili..

remeslá z pneumatík na ihrisku foto

Slimák z pneumatík.

Na vytvorenie takého slimáka by ste mali vziať:

  • pár pneumatík,
  • drevené tyče,
  • klince a skrutky,
  • štetce a farby.

A ak budete trochu pracovať, potom môžete získať jedinečné remeslo, ktoré vás očarí svojou príťažlivosťou..

DIY pneumatiky

DIY remeslá z pneumatík

Konečne

Teraz viete, aké remeslá zo starých pneumatík pre detské ihrisko môžete urobiť vlastnými rukami. Na druhej strane vám neodporúčame takéto výrobky vyhadzovať. A to všetko preto, že môžete získať skutočné umelecké diela, ktoré v každom prípade nezostanú bez pozornosti..