Zdobíme interiér na dovolenku 8. marca (odporúčania pre mužov)

Príprava na 8. marec doma, ako vyzdobiť interiér

Medzinárodný deň žien je najočakávanejším a najpríjemnejším sviatkom slabšieho pohlavia. Pre tento deň odporúčame, aby muži darovali žene nielen banálnu kyticu, ale tiež prišli s niečím zaujímavým, napríklad urobili darček vlastnými rukami. V tomto vám naša rada určite príde vhod.!

Vyzdobíme miestnosť rodinnými fotografiami

Vyzdobíme miestnosť rodinnými fotografiami

Takéto prekvapenie sa vašej milovanej bude určite páčiť, pretože je obzvlášť príjemné ponoriť sa do spomienok na spoločne strávený čas..

Zaveste najlepšie zarámované fotografie dvoch mileniek alebo rodinné fotografie s deťmi a priateľmi na steny

Zaveste najlepšie zarámované fotografie dvoch mileniek alebo rodinné fotografie s deťmi a priateľmi na steny. Ďalej odporúčame pozrieť sa na príklady fotografického dizajnu..

Položíme sviečky a zavesíme girlandy

Položíme sviečky a zavesíme girlandy

Vhodným osvetlením môžete tiež presvetliť miestnosť. Kúpte krásne sviečky, vložte ich do vody, doplňte kompozíciu okvetnými lístkami ruží.

vypite krásne sviečky, vložte ich do vody a kompozíciu doplňte okvetnými lístkami ro

Vyrobte si girlandy vo forme srdiečok, nazbierajte ich na rybárskom vlasci alebo srdiečka spojte lepidlom a zaveste ich v miestnosti.

Vyzdobíme dom kvetmi

Vyzdobíme dom kvetmi

8. marec sa samozrejme nezaobíde bez kytice kvetov! Buďte tentokrát kreatívni: kúpte si veľa ruží a rozmiestnite ich vo viacerých vázach v celej miestnosti. Okvetné lístky ruží, ktoré plávajú, vyzerajú neobvykle a originálne.

Napíšte do pohára, banky alebo krásneho pohára vody, pridajte okvetné lístky a na pohár položte zapálenú sviečku

Napíšte do pohára, banky alebo krásneho pohára vody, pridajte okvetné lístky a na pohár položte zapálenú sviečku. Vytvorte niektoré z týchto kompozícií. Ak to finančné prostriedky dovoľujú, zakúpte veľký počet kvetov a umiestnite ich do všetkých miestností, od prahu až po krajnú izbu. Uistite sa, že zakryjete večeru a strávite čas v romantickom prostredí.

Slávnostný interiér v spálni

Slávnostný interiér v spálni

Spálňa by samozrejme mala byť zdobená kvetmi! Rozsypte lupene ruží na posteľ a nábytok, položte z nich srdce, dajte si poháre na šampanské a určite si pripravte sviečky. Vložte hudobné CD, na ktorom bude príjemná romantická hudba. Miestnosť môžete vyzdobiť aj héliovými balónikmi a z balónov vyrobiť nápis „8. MAREC“..

Dekor do kúpelne

Dekor do kúpelne

Neprehliadnuteľná by mala byť aj kúpeľňa. Voňavé oleje pripravte so sviečkami, do vody pridajte penu do kúpeľa, posypte lupeňmi ruží a položte poháre na víno alebo šampanské.

rozhádzajte lupene ruží a položte poháre na víno alebo šampanské.

Servírovanie slávnostného stola

Bez slávnostnej hostiny sa samozrejme nemôžete zaobísť. V miestnosti, kde sa oslava bude konať, by mali byť svietniky so sviečkami, živé kompozície z kvetov, na hlavnom mieste položte hlavnú kyticu pre svoju milovanú. Na stôl budú vhodné okvetné lístky ruží. Kúpte si pekné tematické obrúsky, uviažte príbory stuhami alebo mašľami a pripravte si zaujímavý dezert ako ovocie so smotanou a šampanským.

V miestnosti, kde sa bude konať oslava, by mali byť svietniky so sviečkami, živé kvetinové úpravy, na prominentné miesto dajte hlavnú kyticu pre svojho milovaného

Nezabudnite si pre svojich milovaných vytvoriť pohľadnicu vlastnými rukami a napísať do nej najteplejšie slová. Nebojte sa ukázať svoju predstavivosť, určite sa vám to podarí.!

Nezabudnite si pre svojich milovaných vytvoriť pohľadnicu vlastnými rukami a napísať do nej najteplejšie slová.

Ak ste vzali na vedomie naše odporúčania a páčili sa vám navrhované príklady fotografií, potom bude vaša žena do 8. marca príjemne prekvapená takýmito nádhernými prekvapeniami!