Ako vytvárať remeslá z jesenného lístia

aké remeslá robiť z jesenných listov

Pravdepodobne všetci ľudia na jeseň milujú putovanie v parku alebo lese a zbierajú svetlé jesenné lístie. Vedeli ste však, že z jesenných listov môžete získať zaujímavé remeslá. Preto sme sa v tejto publikácii rozhodli vám povedať o tom, aké remeslá z jesenných listov môžete urobiť vlastnými rukami..

Remeslá z jesenného lístia. Len zaujímavé nápady

Motýľ vyrobený z jasného jesenného lístia.

Stojí za to povedať, že každé dieťa bude radi robiť remeslá zo suchých listov. A to všetko preto, že sa veľmi ľahko vyrábajú. A na výrobu takýchto motýľov stojí za to pripraviť sa: samotné listy, lepidlo a lepenka. Na dekoráciu svojich remesiel môžete použiť aj iné prírodné materiály..

DIY listové remeslo

Ďalšie figúrky môžete vyrobiť z jesenného lístia. Stačí zapnúť predstavivosť a budete úspešní.

remeslá z jesenných listov

Sova vyrobená z jesenného lístia.

Na výrobu takej sovy zo suchých listov musíte vziať silnú lepenku, na ktorej musíte znázorniť siluetu sovy. Potom by ste mali vystrihnúť siluetu sovy. Tiež si musíte pripraviť oddelené časti pre oko, nohy a zobák..

Priebeh:

  1. Teraz na obryse sovy, začínajúc zdola, musíte lepiť suché listy. V tomto prípade sa odporúča striedať škálu listov.
  2. Hneď ako skončí operenie sovy, musíte na tieto listy prilepiť labky.
  3. Najprv by ste mali prilepiť žlté kruhy pre oči a na tieto kruhy by ste mali prilepiť ďalšie čierne kruhy.
  4. Ďalej prilepíme uši k sove. Pre túto prácu musíte vziať predĺžené listy a prilepiť ich na korunu sovy..
  5. Na zobák by ste mali mať trojuholník, ktorý by ste mali vopred vystrihnúť. Malo by byť prilepené v strede pod očami..

To je všetko, čo je vaše nádherné listové remeslo pripravené..

jesenné lístie kutilstvo

Originálne remeslo z listov – sovička.

V tomto článku vám povieme, aké remeslá z jesenných listov môžete urobiť vlastnými rukami. A okrem kompozícií z opadaného lístia si budete môcť vyrobiť aj hračku, ktorá vám v zime bude pripomínať nádhernú jeseň. Na vytvorenie takejto hračky teda vezmite priehľadné vrecko a vypchajte ju listami. A navrch nalepte oči a labky na tašku.

  DIY remeslá zo šišiek a plastelíny

urobte si sami jesenné remeslá z listov

Sklenená dekorácia.

Ak radi zdobíte svoj domov, mali by ste sa bližšie pozrieť na nasledujúci zaujímavý nápad. Na vytvorenie týchto originálnych listov musíte pripraviť veľký kus bieleho papiera, ktorý budete lepiť na rôzne jesenné listy. Ozdobte sklo vo svojom dome týmito listami. Takáto dekorácia určite pomôže vášmu domu k transformácii..

remeslá z jesenných listov

Koruna jesenného lístia.

V lete dievčatá zdobia hlavy kvetinovými vencami. Ale na jeseň môžete na miesto kvetov použiť svetlé jesenné listy. A aby ste vytvorili takú korunu, musíte z kartónu vystrihnúť trojuholník, ktorý bude mať 2 predĺžené konce. Tieto dva konce musíte spojiť v kruhu a potom nalepiť jesenné lístie na polotovar. V tomto prípade je najlepšie použiť listy:

  1. javor,
  2. popol,
  3. dub.

čo robiť s listami remesla

Krídla žltých listov.

V dnešnej dobe si obrovskú popularitu získali sociálne siete, na ktorých ľudia denne zverejňujú stovky fotografií. A každý človek chce v niečom vyniknúť. Napríklad na jeseň môžete robiť nádherné fotografie s rekvizitami – krídlami z jesenného lístia..

Na výrobu krídel musíte ako základ použiť pevnú lepenku. Listy môžete pripevniť na obrobok lepidlom alebo stavebnou zošívačkou. Je však lepšie použiť zošívačku. Pomôže to urýchliť prácu a krídla budú vyzerať silnejšie. Po dokončení všetkých prác musíte popruhy pripevniť k krídlam.

aké remeslá robiť z listov

Listové masky.

Ak sa rozhodnete dôkladne sa pripraviť na fotografovanie, potom si okrem krídel vyrobte aj masky pomocou tohto jesenného materiálu..

Na vytvorenie jesennej masky budete potrebovať aj kartónový prírez. Potom naň už len prilepíte jesenné lístie..

jesenné lístie kutilstvo

Jesenné listy ako domáca dekorácia.

Listy, ktoré vám na jeseň ležia pod nohami, sú ako stvorené na výzdobu miestnosti. A tu si môžete vybrať perfektnú voľbu pre svoju domácu výzdobu.

Najjednoduchšou možnosťou dekorácie sú vetvy so žltými listami, ktoré stačí zlomiť v parku a dať doma..

  Super jesenné remeslá do školy a škôlky

remeslá z jesenných listov

Ak chcete ozdobiť svoj domov, môžete si tiež vyrobiť vence z jasných listov..

listové remeslá

Zaujímavo vyzerajú aj listy, ktoré zdobia váš domov spolu so svietiacou girlandou..

jesenné lístie kutilstvo

Sklenené svietniky, ktoré budú zdobené svetlými listami, budú v dekore pôsobiť originálne a zaujímavo..

jesenné remeslá

Vo všeobecnosti, ak sa rozhodnete urobiť svoj domov originálnym, pozrite sa na niekoľko nápadov, ktoré sa vám budú určite páčiť..

Konečne

Jeseň sa blíži dostatočne skoro, čo znamená, že veľa ľudí bude tráviť veľa času doma. A ak sa nechcete na jesenných večeroch nudiť, začnite vytvárať zaujímavé remeslá. Pamätajte si, že pomocou takejto aktivity budete môcť získať veľa pozitívnych emócií..