DIY pistáciový strom

Remeslá z pistáciovej škrupiny. Pistáciový strom alebo topiary

Škrupinu z pistáciových orieškov môžete bezpečne použiť pri vyšívaní. Získajú sa z neho veľmi originálne remeslá, ktoré krásne vyzdobia interiér každej miestnosti. Dokonca aj deti môžu vyrábať remeslá z prírodných materiálov pomocou škrupín z pistácií. Ponúkame vám majstrovskú triedu výroby krok za krokom pistáciový strom.

Materiály:

– plastelína;

– pistáciová škrupina;

– aj konáre a jedna rozvetvená pre kmeň.

Pistáciový strom. Majstrovská trieda

Vezmite hrudku plastelíny o veľkosti vlašského orecha a stočte ju do gule. Potom začnite vyrábať kúsky dreva. Piškóty pistácie uviaznuté v škrupine budú imitovať korunu stromov.

Vezmite hrudku plastelíny o veľkosti vlašského orecha a stočte ju do gule. Potom začnite vyrábať kúsky dreva. Mušle pistácie uviaznuté v škrupine budú imitovať korunu stromov.

Najprv urobte niekoľko týchto polotovarov. Ich počet závisí od počtu vidlíc na hlavnej vetve. Hotové hrudky položte na vetvu.

Najprv urobte niekoľko týchto polotovarov. Ich počet závisí od počtu vidlíc na hlavnej vetve. Hotové hrudky položte na vetvu.

Prečítajte si tiež: Pistáciové obrazy

urobte to sami pistáciový strom

Teraz môžete začať vyrábať hrniec. Na to budete potrebovať veľký kus plastelíny, z ktorého budete musieť odvaliť valec. Na ozdobenie hrnca použite rovné tyčinky. Môžete dokonca použiť drevené špajle, ak ste nenašli dostatok suchých vetvičiek bez ohybov..

Teraz môžete začať vyrábať hrniec. Na to budete potrebovať veľký kus plastelíny, z ktorého budete musieť odvaliť valec. Na ozdobenie hrnca použite rovné tyčinky. Môžete dokonca použiť drevené špajle, ak ste nenašli dostatok suchých vetvičiek bez ohybov.

Nalepte pripravené vetvičky na plastelínový valec. Mali by tesne priliehať, aby neboli žiadne medzery a farebná plastelína neplazila cez konáre. Vetvičky zviažte stužkou, ktorá podporí kompozíciu a zároveň ju ozdobí.

Vložte pistáciový strom do hrnca. Aby plastelína nebola viditeľná, ozdobte ju kamienkami, škrupinami alebo zvyšnými škrupinami z pistácií.

Pozrite si video: DIY pistáciový strom

DIY pistáciový strom je pripravený. Vzhľadovo pripomína pistáciový topiary. Takéto remeslo môžete urobiť na výstavu jesenných prác alebo výrobok predviesť ako darček svojim blízkym.