Originálne jesenné remeslá z prírodných materiálov

jesenné remeslá

Jeseň je najlepší čas, keď môžete zozbierať veľké množstvo rôznych materiálov, z ktorých môžete v budúcnosti vyrábať rôzne remeslá. Z čoho môžete vytvárať zaujímavé veci? Budete si myslieť. Ukazuje sa, že vašim remeselným materiálom bude:

 • listy,
 • semená,
 • gaštany,
 • hrbole.

Ako vyrobiť kyticu z jesenných listov

Žlté listy sú najobľúbenejším materiálom pre jesenné remeslá. Z listov sa vyrábajú jesenné aplikácie a rôzne remeslá. Navyše sú premaľované a vznikajú z nich skutočne krásne majstrovské diela. Teraz navrhneme urobiť jesennú kyticu padlých listov.

domáca úloha z prírodných materiálov

Priebeh:

Takže potrebujete javorové listy. Na takúto prácu nie sú potrebné suché listy, ale už zažltnuté, ale pružné. Takže stojí za to urobiť ružu z javorového listu. Najprv ohnite javorový list na polovicu do stredu. V tomto prípade by mala byť predná strana listu vonku. Hárok je zložený na polovicu a zvinutý do tesnej trubice.

Stred, ktorý sa ukázal byť, by mal byť doplnený okvetnými lístkami. Sú to oni, ktorí pomôžu vytvoriť púčik. Pre túto prácu stojí za to pripojiť jesenný list zložený na polovicu, asi 1,5 cm nad stredom. Potom stred omotáme týmto listom a previažeme niťami. Okraje vyčnievajúce zhora musia byť ohnuté. Pre každú ružu vyrobíme 7 okvetných lístkov.

DIY remeslá z prírodného materiáluDIY remeslá z prírodných materiálovjesenné remesláremeslá na tému jeseňremeslo z prírodných materiálovurob si sám

Jesenné remeslá zo žaluďov

Za dlhých a daždivých večerov robia všetci obyvatelia remeslá na tému jeseň. Malo by sa povedať, že takáto aktivita pomáha rozvíjať myslenie. Navyše z takejto činnosti môžete získavať nepretržité pozitívne emócie..

Na jeseň, v lese alebo v parku, môžete nazbierať obrovské množstvo žaluďov. A z tohto prírodného materiálu môžete vyrábať jedinečné remeslá, ktoré zmenia dizajn vášho domova..

Zo žalude sa dajú vyrobiť nielen ručné práce. Ukazuje sa, že ich možno naliať do sklenených nádob a použiť na ozdobu domu..

  Aké jesenné remeslá zdobia váš domov

urobte si svojpomocne jesenné remeslá

A na ďalšie remeslo budete potrebovať suchú vetvičku a žalude. V tomto prípade musia byť žalude natreté akrylom a zavesené na túto suchú vetvičku. Pobočka žaluďa by mala byť umiestnená v atraktívnej váze. To je všetko, teraz musíte len obdivovať tento neobvyklý dekoratívny prvok..

DIY remeslá jeseň

Na poznámku! Aby bolo remeslo originálne, najskôr pred maľovaním odstráňte zo žalude čiapky. Keď farba zaschne, prilepte ich späť.

DIY jesenné tematické remeslá

Na dekoráciu domu môžu byť žalude plstené z vlny. Je však lepšie k nim prilepiť prírodné klobúky..

jesenná kutilská téma

Klobúky zo žaluďa sú vhodné aj na ozdobenie rámu alebo zrkadla. Rám spod fotky môžete ozdobiť aj žalude. Vyzerá to veľmi štýlovo a zároveň pekne.

remeslá na jesennú tému

DIY remeslá na tému jeseň

remeslo z prírodných materiálov

Žalude sú ideálne na slávnostné dekorácie. Môžete z nich napríklad vyrobiť strapec hrozna. A aby ste urobili také remeslo, musíte si vziať dobre sušené dubové ovocie. V žaludoch je priechodná diera so šidlom. Potom položíme žalude na drôt. Odrezky žalude sú zabalené do vlnitého papiera, ale žalude sú namaľované akrylom. Trsy hrozna sa zbierajú podľa princípu tkania venca. A listy na kefu sú zvyčajne vyrobené z papiera. Ozdobia nimi strapce hrozna.

čo robiť remeslá z prírodných materiálov

remeslá z prírodného materiáluOriginálne jesenné remeslá z prírodných materiálovremeslá z prírodných materiálovDIY remeslá na tému jeseňremeslá z prírodných materiálov

Aké remeslá je možné vyrobiť z kužeľov

V tejto publikácii si môžete prezrieť všetky jesenné remeslá vyrobené z prírodných materiálov. Stojí za to povedať, že okrem žalude sa kužele používajú aj na jesenné remeslá. Teraz môžete vidieť, ako urobiť zábavného pavúka z kužeľov.

Pre remeslá stojí za to pripraviť:

 • 4 vetvy, ktoré budú labkami,
 • veľká strela,
 • plastelína do kukátka,
 • niť a superlepidlo.

Priebeh:

 1. Najprv urobíme pavúčie labky. Za týmto účelom prevlečte kefku niťou a potom vlákna zahnite.
 2. Pripevňujeme oči k tej časti kužeľa, ktorá nie je našuchorená.
 3. Teraz zostáva upevniť niť a zavesiť nášho pavúka.
  Aké remeslá vyrobiť z prírodných materiálov pre detskú výstavu

remeslá z prírodného materiálujesenné remesláOriginálne jesenné remeslá z prírodných materiálov

1428421812_d084c14aaeee15625edd5917fc4a8f3d

Rovnakou technológiou môžete zo šišiek vyrábať vtipné príšery..

1428421871_296170a0fe2961e90b9dc98b1543a192

Remeslo z palíc a listov

Jesenné pád hviezd môžete vo svojom dome zariadiť kedykoľvek počas roka. A aby ste urobili také remeslo, musíte sa pripraviť:

urobte si svojpomocne jesenné remeslá

 • tyčinky alebo odrezky z listov,
 • drôt a závit,
 • malé bobule a listy, ktoré sa majú použiť na ozdobu.

Priebeh:

 1. Z takýchto vetiev stojí za to urobiť prvky hviezdy. V tomto prípade musia byť vrcholy zaistené drôtom alebo závitmi..
 2. Potom by mali byť všetky časti plavidla zostavené do jednej kompozície. V tomto prípade nakreslíme každú časť nad a pod ostatné časti, ktoré ju pretínajú..
 3. V konečnej fáze sú ku hviezdam spravidla viazané rôzne dekorácie..

jesenné remesláDIY remeslá na tému jeseňurobte si svojpomocne jesenné remeslá

Z veľkých palíc môžete tiež vyrobiť veľkolepé hviezdy na dekoráciu domu. Pozrite sa na fotografiu a bude vám jasné, ako robiť toto remeslo.

remeslá na jesennú témuremeslá na tému jeseňjesenné remesláurobte si svojpomocne jesenné remeslá

urobte si svojpomocne jesenné remeslá

Konečne

V tomto článku sme vám ponúkli iba niektoré z jesenných remesiel. A túto sériu remesiel môžete pridať svojim kreatívnym myslením, sme si istí, že budete môcť získať roztomilé drobnosti, ktoré potešia vás a vašich blízkych.