Panel svojpomocne z jesenného lístia

Panel z jesenného lístia. Remeslá z prírodného materiálu

Interiér je zábavná činnosť, najmä ak viete, ako niečo urobiť vlastnými rukami. Nástenný panel sa stane skutočnou ozdobou obývačky, kuchyne alebo spálne. V závislosti od ročného obdobia môžete zmeniť motív svojho obrazu. V tomto článku sa naučíte, ako vyrobiť panel z listov na jesennú tému.

Materiály:

– listy rôznych stromov;

– fólia;

– farba v spreji;

– základ pre panel je vyrobený z drevotriesky alebo plátna natiahnutého cez rám;

– lepidlo.

Panel z jesenného lístia, majstrovská trieda krok za krokom

Zbierajte spadnuté listy vonku a odstráňte nečistoty a prach. Potom ich dobre utrite obrúskom od vlhkosti. Pripravte základňu pre panel a pripevnite k nemu listy. Okamžite premýšľajte o tom, ako by mala vyzerať vaša kompozícia.

Potom budete musieť lepiť povrch základne, ako aj listy. Listy musíte prilepiť prednou stranou k panelu tak, aby boli žily na vrchu, a remeslo by mohlo dostať reliéfnu textúru.

Potom budete musieť lepiť povrch základne, ako aj listy. Listy musíte prilepiť prednou stranou k panelu tak, aby boli žily na vrchu, a remeslo môže dostať reliéfnu textúru.

Prečítajte si tiež: Aplikácie na jeseň odchádzajú. Foto

Teraz listy znova prilepte lepidlom a pripevnite fóliu. Vopred odrežte veľký kus fólie, aby pokryl celú základňu. Fóliu krásne ozdobte, aby tesne priliehala k drevenému podkladu.

Teraz listy znova prilepte lepidlom a pripevnite fóliu. Vopred odrežte veľký kus fólie, aby pokryl celú základňu. Fóliu krásne ozdobte, aby tesne priliehala k drevenému podkladu.

Vezmite čiernu farbu do rozprašovača a naneste na vrch fólie. Po zaschnutí farby môžete začať vytvárať odtiene. Za týmto účelom začnite farbu vymazávať škrabkou. Pokúste sa nepoškodiť samotnú fóliu, ale nebojte sa príliš, všetko môžete opraviť čiernym fixom alebo fixkou. Urobte si svojpomocne jesenný panel.

Vezmite čiernu farbu do rozprašovača a naneste na vrch fólie. Po zaschnutí farby môžete začať vytvárať odtiene. Za týmto účelom začnite farbu vymazávať škrabkou. Pokúste sa nepoškodiť samotnú fóliu, ale nebojte sa príliš, všetko môžete opraviť čiernym fixom alebo fixkou. Jesenný panel s vlastnými rukami je pripravený.

Pozrite si fotografiu panelu listov:

dekorácia na stenu s jesenným lístím

panel listov

nápad na jesenný panel

Panel z jesenných listov harmonicky zapadne do akéhokoľvek interiéru a stane sa originálnym darčekom pre blízkych. Na rovnakom princípe sa môžete pokúsiť vyrobiť zimný panel pomocou ihiel na vianočný stromček. Moderné ihličnaté ženy vlastnými rukami vytvárajú skutočné majstrovské diela a prečo ste horší? Experimentujte a získate tiež krásne ručne vyrobené dekoračné položky.