Ako vyrobiť žraločie ústa z melónu

melón remeslá žraločie ústa

Každý vie, že melón je chutné a veľmi zdravé bobule. A dnes nielen deti, ale aj dospelí milujú melón. Zamysleli ste sa však nad tým, že melón bude dokonalým predmetom kreativity. A na jeseň veľa ľudí robí z melónu remeslá na tému jeseň. Stojí za zmienku, že jesenný festival sa pravdepodobne oslavuje v každej škole. A je zvykom oslavovať tento deň hodinami kreativity, kde študenti vyrábajú zaujímavé jesenné remeslá. V tomto článku sa vám však pokúsime povedať o tom, aké remeslá je možné vyrobiť z melónu doma alebo na hodinách kreativity..

Ako môžete urobiť remeslo z melónu

Takmer všetky remeslá z melónu vyzerajú ako hlboké nádoby. Do týchto originálnych misiek, vytvorených vlastnými rukami, môžete vložiť ovocný šalát alebo zeleninový šalát. Preto, ak máte naplánovanú akúkoľvek dovolenku, urobte neobvyklú misku, v ktorej bude umiestnený váš šalát. Zapojte do tohto procesu aj svoje dieťa, ktoré určite bude rado tvoriť výnimočné veci..

Ako urobiť žraločie ústa z melónu?

Remeslá z melónu na jesenné prázdniny môžu byť veľmi rozmanité. A v tomto článku vám ukážeme fotografiu. Pokyny, ktoré budú umiestnené nižšie, vám a vašim deťom však pomôžu vyrobiť ústa žraloka z vodného melónu, ktoré budú nádhernou ozdobou akéhokoľvek slávnostného stola..

Priebeh:

Na prácu teda potrebujete zrelý a dostatočne veľký melón. Tiež stojí za to pripraviť ostrý a veľký nôž..

čo urobiť z melónu

Pred začatím práce sa bobule dobre umyjú pod normálnou vodou a jednoducho sa utrú do uteráka. Aby ste určili prednú stranu plavidla, musíte v rukách roztočiť melón. Tam, kde má bobule rovnomernú farbu, to budú ústa budúceho žraloka..

Na opačnej strane melónu odrežte kúsok. Zároveň sa to musí urobiť tak, aby bolo bobule možné dodať. A aby boli ústa žraloka čo najprirodzenejšie, rez by mal byť vykonaný pod nízkym uhlom..

  Cuketové remeselné nápady doma

remeslá z melónu

Ďalej položíme bobule na miesto, kde bol vyrobený rez. Teraz stojí za to použiť značku na načrtnutie obrysov žraločích úst.

DIY melónové remeslá

S pomocou noža teraz vyrežeme ústa žraloka pozdĺž vyznačených obrysov. V tomto prípade musia byť ďalšie čiary značky vymazané vlhkou handričkou.

remeslo vodného melónu

Teraz pomocou noža stojí za to urobiť rez v blízkosti ústneho otvoru po celom obvode, začínajúc od kútikov úst. Šírka rezu by mala byť približne 1,5 cm Tento rez by mal byť na horných a dolných perách..

remeslá z melónu

Teraz stojí za to odstrániť šupku po šírke celého rezu. Odporúča sa to urobiť opatrne. V dôsledku toho by ste v hornej a spodnej časti mali mať kúsky svetlej farby. V budúcnosti sa tieto kúsky stanú zubami žraločích úst..

ústa žraloka vodného melónu pre začiatočníkov

Teraz je načase odstrániť zrelú dužinu z dutiny melónu. Je celkom možné to urobiť lyžičkou alebo nožom. Stojí za to povedať, že nemusíte čistiť všetku dužinu na bielu vrstvu. Nezabudnite, že ústa žraloka by mali byť mierne červené..

remeslá z melónu

Potom malým nožom prerežte žraločie zuby. Stojí za to začať pracovať z centra. A musíte sa presunúť na okraje.

aké remeslá robiť z melónu

Zo zvyšného melónu môžete urobiť plutvu pre žraločie ústa. Na to potrebujete pár špáradiel, pomocou ktorých je plutva upevnená na žraločej hlave..

žraločie ústa vodného melónuurob si sám žraločie ústa z melónuremeslá z melónu pre začiatočníkov

Buničina melónu by sa nemala vyhodiť, musí sa nakrájať nožom na malé kocky. Buničina sa zmieša s akýmikoľvek malými bobuľami a dokonca aj so sladkosťami. Všetky zložky šalátu sa zmiešajú a rozložia v ústach žraloka.

žraločie ústa vodného melónu

Pre oči v melóne stojí za to urobiť štrbiny. Na túto prácu budete potrebovať lyžičku. Do otvoru sa odporúča vložiť čierne hrozno.

ústa žraloka vodnéhourob si sám melón žralok ústa

Remeslo by malo byť umiestnené na veľkom tanieri. Potom urobte modré želé a nalejte ho okolo žraločích úst. Tento okamih pomôže vytvoriť napodobeninu skutočnosti, že žralok vystúpi z vody..

  DIY ovocné remeslá, foto

ústa melónu aulya pre začiatočníkov

Konečne

Stojí za to povedať, že z vodného melónu je možné vyrobiť oveľa viac zaujímavých remesiel. A tu by ste mali zapnúť fantáziu a vyrobiť oveľa viac roztomilých drobností, ktoré potešia vás i vaše dieťa..