Aký gizmos je možné vyrobiť z jabĺk

remeslá s deťmi yablokoy kúpele

Dátum Spasiteľa Apple je 19. augusta. V tento deň sa oslavuje aj Veľký cirkevný sviatok ako Premenenie Pána. Tento sviatok je venovaný jednej významnej udalosti, ktorá sa stala v živote Ježiša Krista. Raz sa Ježiš Kristus rozprával so svojimi učeníkmi, že v budúcnosti by mal trpieť a tretí deň byť vzkriesený. Učeníci neverili svojmu učiteľovi. Preto vystúpil s nimi na horu Tábor a bol pred nimi premenený. Jeho tvár a šaty žiarili. Zároveň sa Spasiteľovi zjavili proroci, ktorí spolu s nimi diskutovali o jeho konci života. Učeníci, ktorí videli tento obrázok, zdesene padli na zem. Potom, čo sa ich Kristus dotkol a povedal im, aby sa ho nebáli a nehovorili o tejto udalosti, kým nebude vzkriesený..

Tento sviatok je obľúbený pre mnohých veriacich. Má svoje vlastné tradície a zvyky. Na túto oslavu sa pokúšajú pripraviť vopred. Napríklad v letných augustových večeroch vlastnými rukami zdobia svoj dom, pripravujú jablká na osvetlenie a vlastnými rukami vytvárajú remeslá pre Apple Spasiteľa..

Dnes vám ponúkneme niekoľko nápadov na také remeslá, ktoré sa vám budú určite páčiť..

Remeslá pre Apple Spasiteľa

Je zvykom pripraviť sa na akúkoľvek dovolenku vopred. Zvlášť stojí za to povedať svojim deťom o tom, čo určitý dátum znamená a ako ho osláviť. Naša publikácia bude venovaná téme – spása jabĺk. Na taký sviatok je samozrejme obvyklé vyrábať remeslá zo samotných jabĺk. A môžu byť nielen zložité pri vykonávaní, ale aj jednoduché. Takýmto remeslom môže byť napríklad húsenica. A podrobnosti o jeho vytvorení popíšeme ďalej..

Húsenica. 

V tomto prípade na začiatok pripravte ovocie, konkrétne jablká a hrozno. A budú sa navzájom spájať pomocou špáradiel.

Pomôžte svojmu dieťaťu, ak je pre neho ťažké zvládnuť túto úlohu. Spojte jablká dohromady a potom na jedno z nich nakreslite detaily tváre svojej húsenice.

  Ako urobiť remeslo zo zeleniny

Na konci je k húsenici pripevnená mašľa z farebného papiera.

remeslá na tému jablko zachránené

Košík s jablkami.

Ak sa sviatok Spasiteľa Apple koná v materskej škole, potom by deti pre túto udalosť mali robiť remeslá. A samozrejme, na takú dovolenku budú tematické. Každé dieťa sa samozrejme bude aktívne podieľať na tvorbe takýchto remesiel..

Pre ďalšie nádherné remeslo sú pripravené červené a zelené vlnené nite. A tiež budete potrebovať balóny.

 • Výroba tohto remesla je neuveriteľne jednoduchá. Na začiatok stojí za to nafúknuť loptičky. Je žiaduce, aby bol malý..
 • Ďalej sa nite ponorí do nádoby s lepidlom. A oni s nimi zabalia loptu. Ďalej sa plavidlo nechá vysušiť.
 • Keď výrobok môže vyschnúť, gule sú prepichnuté.
 • Potom sú k nim pripevnené chvosty zelenej priadze..

Môžete si tiež vziať vatu alebo syntetický zimovač a namaľovať ich v jasnej farbe. Potom sú zabalené do nití jasnej farby a potom je pripevnený chvost vytvorený zo zelenej priadze..

DIY remeslá na záchranu jabĺk

Remeslá z ovocia.

Jabloňovému Spasiteľovi dozrievajú rôzne druhy ovocia. A mali by byť použité na vytvorenie nášho ďalšieho remesla. Na taký úžasný produkt používajú:

 • Melón ako základ.
 • Jablká, špajle a slivky.

Na remeslá sa používa akýkoľvek krásny tanier. Na to sa položí melón a pomocou špajlí sa naň prichytia rôzne plody..

Všetko je veľmi jednoduché a celkom originálne. Na doplnenie tejto kompozície položte vedľa nej ľubovoľný kôš, ktorý je naplnený ovocím.remeslá na tému jablko zachránené

Yablokovova rodina.

V tomto článku robíme remeslá s deťmi k Apple Spasiteľovi. Deťom sa táto aktivita bude určite páčiť. Pre ďalšie remeslo sú užitočné 2 jablká. Na jednom sú nakreslené fúzy a ďalšie črty tváre. K druhému sú prichytené vlasy a nakreslený je aj nos a papuľa. A pre mužské jablko je vyrobený klobúčik.remeslá s deťmi yablokoy kúpele

Jablko z plastovej fľaše. 

Nie všetky deti sa dokážu vyrovnať s ďalším remeslom. Preto by sme ocenili pomoc dospelých. Fľaše sú teda nakrájané na polovicu. Pri práci sa používajú dná fliaš. Pred ich vzájomným spojením ich však musíte naplniť červeno-žltými segmentmi nití. Potom sú polovice navzájom spojené. A na konci je k jednej časti fľaše pripevnený zelený kartónový chvost..jablko uložené v remeslách materskej školy

  Čo môžete robiť s ozdobnými tekvicami

Jablkový veniec.

Ovocné remeslá sú dnes obľúbené. Pre Apple Saviour vyrobte spolu s deťmi nádherné dekorácie pre výzdobu vášho domova. Nie je tu nič zložité.

Najprv vezmite niekoľko jabĺk. Pre takéto remeslo je lepšie vziať jablká rôznych farieb. Ďalej v každom jablku stojí za to vytvoriť kruhy a vystrihnúť ich. A pripevnite ich k susedným jablkám, ako na fotografii.

Potom sú jablká navzájom spojené pomocou špajlí a kladené na listy hrozna.jablko uložené v remeslách materskej školy

Quillingové jablko.

Ak hľadáte remeslá na tému Apple Saviour, v našom článku nájdete mnoho zaujímavých nápadov. Ak sú vašim dieťaťom ľudia, ktorí vyrábajú niečo z farebného papiera, bude sa vám hodiť ďalšie remeslo..

 1. Najprv potrebujete základný list. V tomto prípade môžete použiť lepenku vhodnej farby..
 2. Potom, čo začnú vytvárať rám pre základňu.
 3. V ďalšej fáze sú pásy vyrezané z farebného papiera, ktoré sú zvinuté určitou metódou. Takýchto prvkov by malo byť niekoľko.
 4. Ďalej je na lepenku nakreslené prázdne jablko a listy..
 5. Teraz je tento otvor naplnený týmito prázdnymi miestami. Prilepte ich na základný list lepidlom.

remeslá s deťmi yablokoy kúpele

Konečne

Ako vidíte, výroba jablkových remesiel pre Apple Saviour je neuveriteľne jednoduchá. Na to musíte mať iba túžby a všetky potrebné materiály na ich výrobu budú vždy po ruke.