DIY karfiolové remeslá

Remeslá z kapusty vlastnými rukami. Foto

Zelenina a ovocie sa dnes používajú nielen ako prísady na vytváranie kulinárskych majstrovských diel. Moderné ihličnaté ženy pre ne našli nové využitie a vytvorili z nich krásne remeslá. Toto umenie sa nazýva rezbárstvo. Kučeravé strihanie sa stane skutočnou ozdobou banketového stolu a tiež prekvapí vašich rodinných príslušníkov. Už sme písali o DIY carving pre začiatočníkov a v tomto článku sa o tom dozviete ako vyrábať remeslá z kapusty.

DIY kapustové remeslá

Vyrobte si s deťmi zeleninové a ovocné remeslá, aby ste rozvíjali ich kreativitu a lásku k ručným prácam. Okrem toho sa naučíte, ako vytvárať jedinečné dekorácie pre jedlá vlastnými rukami. Na výrobu kapustových remesiel môžete použiť bielu kapustu, purpurovú kapustu, karfiol alebo brokolicu..

Karfiolové kvetenstvo možno použiť jednotlivo tak, že ich spojíte špajdľami alebo špáradlami. Pudel alebo baránok budú z karfiolu vyzerať originálne. Náhubok sa dá ľahko pripraviť z húb a olív.

Karfiolové kvetenstvo možno použiť jednotlivo tak, že ich spojíte špajdľami alebo špáradlami. Pudel alebo baránok budú z karfiolu vyzerať originálne. Náhubok sa dá ľahko pripraviť z húb a olív.

Zo zeleniny je možné vyrobiť celé kompozície a krajinu. V tomto prípade je karfiol ideálny na zdobenie kríkov a stromov..

Ak máte špeciálny rezbársky nôž, skúste vyrobiť chryzantému z čínskej kapusty. Začnite vyrezávať okvetné lístky od okraja a postupne sa približujte k stredu hlavy kapusty..

Ak máte špeciálny rezbársky nôž, skúste vyrobiť chryzantému z čínskej kapusty. Začnite vyrezávať okvetné lístky od okraja a postupne sa približujte k stredu hlavy kapusty.

Potom, čo zvládnete základy rezbárstva, skúste z kapusty vystrihnúť zložitejšie kompozície. Profesionáli môžu dokonca z kapusty vystrihnúť skutočné tváre. Ak sa rozhodnete robiť kapustové remeslá, neobmedzujte sa iba na túto zeleninu. Spojte kapustu s mrkvou a repou, potom budú vaše postavy jasnejšie a krajšie. Aby ste si uľahčili prácu s kapustou, skúste niektoré listy zaliať vriacou vodou, potom budú pružnejšie..

Kombinujte kapustu s mrkvou a repou, potom budú vaše postavy jasnejšie a krajšie. Aby ste si uľahčili prácu s kapustou, skúste niektoré listy zaliať vriacou vodou, potom budú pružnejšie.

Teraz to už vieš vyrábajte remeslá z karfiolu alebo obyčajnej kapusty nie také ťažké. Prajeme vám tvorivý úspech!