DIY tekvicový kočiar, majstrovská trieda

Urob si sám tekvicový kočiar. Majstrovská trieda s fotografiou

Tekvica je nielen zdravá, ale môže byť tiež vynikajúcim materiálom na vyšívanie. Mnoho ľudí si myslí, že z tekvíc sú vyrobené iba strašidelné halloweenske tváre. V tomto článku sa dozviete, ako si vyrobiť krásny tekvicový kočík pre domácich majstrov. Takéto remeslo určite zaujme prvé miesto na výstave a stane sa originálnou ozdobou interiéru obchodu, kaviarne alebo vidieckeho domu..

Materiály a nástroje:

– 3D tlačiareň;

– tekvica;

– ostrý nôž;

– samorezné skrutky;

– sviečka a svietnik;

– lyžica.

Urob si sám tekvicový kočiar

Aby ste mohli vyrobiť také remeslo, budete musieť využiť výhody nových technológií a zvládnuť tlač na 3D tlačiarni. Tu sú podrobnosti, ktoré budete potrebovať na tlač na tlačiarni. Nezabudnite vziať do úvahy veľkosť tekvice.

tekvicový vozík na tlačiarni remeslá na 3 d tlačiarni šablóna na prepravu Aby ste mohli vyrobiť také remeslo, budete musieť využiť výhody nových technológií a zvládnuť tlač na 3D tlačiarni. Tu sú podrobnosti, ktoré budete potrebovať na tlač na tlačiarni. Nezabudnite vziať do úvahy veľkosť tekvice.

Ak ešte nemáte takú techniku, budete musieť nájsť tekvicové kolieska zo starej hračky. Môžete sa pokúsiť vyrobiť rovnaké diely z dreva alebo vyzdvihnúť podobné prvky od konštruktéra..

Ak ešte nemáte takú techniku, budete musieť nájsť tekvicové kolieska zo starej hračky. Môžete sa pokúsiť vyrobiť rovnaké diely z dreva alebo vyzdvihnúť podobné prvky od konštruktéra.Podrobnosti o vozíku na 3D tlačiarni

Potom, čo sú polotovary pre dvere a okná vozíka pripravené, pripevnite ich k tekvici a zaznačte krúžkom.

Potom, čo sú polotovary pre dvere a okná vozíka pripravené, pripevnite ich k tekvici a zaznačte krúžkom

Zaistite, aby všetky značky boli v rovnakej vzdialenosti..

Zaistite, aby všetky značky boli v rovnakej vzdialenosti.

Na odlúpnutie tekvice zo semien budete musieť odrezať hornú časť a lyžičkou odstrániť všetky semená..

Na odlúpnutie tekvice zo semien budete musieť odrezať hornú časť a lyžičkou odstrániť všetky semená.

Potom môžete vykonať rezy pozdĺž vyznačených čiar. To bude potrebné vykonať zvonku a potom zvnútra vložiť plastové okná..

Potom môžete vykonať rezy pozdĺž vyznačených čiar. To bude potrebné vykonať zvonku a potom zvnútra vložiť plastové okná.

Plastové okná pre vozík by mali perfektne zapadnúť do otvoru, preto sa snažte nevyrezávať zbytočné.

Na zostavenie náprav vozíka vám budú užitočné samorezné skrutky..

Na zostavenie náprav vozíka sú pre vás užitočné samorezné skrutky. Ak ste diely vytlačili na tlačiarni, budú na nich pripravené otvory pre skrutky, ak tam nie sú, vŕtajte vŕtačkou.

Ak ste diely vytlačili na tlačiarni, budú na nich pripravené otvory pre skrutky, ak tam nie sú, vŕtajte vŕtačkou.

Ak ste diely vytlačili na tlačiarni, budú na nich pripravené otvory pre skrutky, ak tam nie sú, vŕtajte vŕtačkou.

Zaistite rámy kolies a tekvicu k podvozku. Aby výrobok vyzeral večer zaujímavo, vložte do stredu sviečku v svietniku. Nezabudnite pokryť vrch tekvice klobúkom.

Zaistite rámy kolies a tekvicu k vozíku. Aby výrobok vyzeral večer zaujímavo, vložte do stredu sviečku v svietniku. Nezabudnite pokryť vrch tekvice klobúkom.

Na kočiar je najlepšie vybrať si malú tekvicu, aby bolo pre neho jednoduchšie vyrobiť drevené alebo plastové diely. Ak robíte koč s deťmi, vystrihnite kolieska a okná z lepenky a jednoducho ich prilepte na tekvicu..

Ak tekvicu dobre vysušíte a potom ju nalakujete, remeslo sa ukáže nielen krásne, ale aj trvanlivé. Môžete si nezávisle vybrať farebnú schému pre svoje remeslo, ako aj samostatne vytvoriť trénera, ktorý bude riadiť tekvicový kočiar. V dôsledku toho získate zaujímavý nápad na darček alebo dekoráciu interiéru..