Čo dať kvetinárstvu?

Čo dať kvetinárstvu: nápady na darčeky

Ak váš blízky priateľ alebo priateľ miluje chov a starostlivosť o izbové rastliny, potom ako darček musíte vybrať tie veci, ktoré skutočný milovník kvetov určite ocení. Darček by mal byť nielen nečakaný, ale aj užitočný pri aplikácii..

Čo dať milovníkovi kvetov?

Kniha

Napríklad kniha. V každom kníhkupectve je kvetinársky kútik, kde nájdete knihy o pestovaní izbových rastlín alebo encyklopédiu o vzácnych predstaviteľoch flóry, ako aj rôzne príručky o kvetinárstve..

Predplatné

Veľmi užitočným darčekom je aj ročné predplatné časopisu o kvetinárstve alebo pestovaní rastlín. Každý amatérsky kvetinár sa zaoberá štúdiom informácií a nových druhov a odrôd a kupuje si rôzne noviny a časopisy. Musíte len starostlivo zistiť, ktorá edícia je pre vášho priateľa najzaujímavejšia a urobiť z neho skutočné prekvapenie vo forme predplatného..

Denník

Denník alebo diár je tiež veľmi užitočný pre milovníka izbových rastlín. V ňom môžete napísať svoje úspechy, metódy šľachtenia rastlín, problémy súvisiace s ich pestovaním. A bude veľmi ľahké vyzdvihnúť slávnostnú, krásnu a originálnu kópiu..

Inventár

Ako darčekový set môžete darovať kvetinárstvu: hnojivá, pôdne zmesi, kvetinové nádoby, záhradné mini náradie, neobvyklé záhradné rukavice, merač vlhkosti pôdy a postrekovače na postrek rastlín.

Mini skleník

Ďalším prekvapením pre narodeninovú osobu môže byť malý skleník, neobvyklý stojan na rastliny alebo polica na ručne vyrábané izbové kvety. Na rýchle množenie a získavanie nových rastlín nie je v byte vždy dostatok miesta. Preto takýto darček kvetinárku určite poteší..

Darčekový certifikát

Ďalším neobvyklým darčekom, ktorý určite nenechá nikoho ľahostajným, bude darčekový certifikát na nákup kvetinových výrobkov z obľúbeného katalógu alebo členstvo v krytom klube milovníkov kvetov. Ako darček môže byť do takého klubu zaplatený vstupný poplatok..

Rastlina

Každý správny kvetinár bude nepochybne šťastný z novej rastliny vo svojej početnej prírodnej rodine. Ako darček by ste si mali vybrať iba tie rastliny, ktoré sú považované za vzácne a neobvyklé a rozhodne nie sú prítomné v kvetinovej zbierke narodeninového muža. Kvetinárstvo má možno sen – akvizíciu (izbový kvet), ktorú je možné realizovať v tento deň.

  Ako skladovať cesnak: 10 osvedčených spôsobov

Izbový kvet

Ak zdieľate aj hobby svojho priateľa a zaoberáte sa pestovaním izbových rastlín, potom môžete darovať izbový kvet pestovaný vlastnými rukami. Hrniec s rastlinou stačí zabaliť do krásneho obalu alebo previazať slávnostnou stužkou..

Každý z ponúkaných darčekov ocení skutočná kvetinárka..