Ako prestať fajčiť sami, doma

Ako rýchlo prestať fajčiť doma, ľudové prostriedky

Tento článok bude hovoriť o tom, ako natrvalo prestať so svojou závislosťou na nikotíne.. "Navždy" je dôležité objasnenie, pretože celý problém nie je v samotnej akcii "metanie" fajčiť, ale v tom, že si po všetkej námahe vynaloženej na sebe neberie cigaretu.

Možno to znie príliš sebavedomo, ale pomocou tohto materiálu zaručene dokážete prestať fajčiť, pretože tu sa berie ako základ ľudská psychika a dôvody, prečo fajčenie a závislosť začínajú..

Mnohí možno dva týždne nefajčia, ale málokto sa dokáže prinútiť prestať s fajčením navždy. V skutočnosti je celý problém v psychike človeka a už vôbec nie v nikotíne a ďalších veciach..

Niektorí ľudia sa domnievajú, že je zbytočné prestať s cigaretou. Tento proces môžete jednoducho ovládať, ale verím, že kontrolované fajčenie neexistuje a ani nemôže byť. Tu sa buď vzdáte zlozvyku, alebo vás to zožerie a stanete sa jeho otrokom..

Ako prestať fajčiť

Ako prestať fajčiť

Ako prestať fajčiť? Najprv musíte zistiť dôvody, pre ktoré to všetko začalo. Ich vyriešením môžete prestať fajčiť, ale nie skutočnosť. Poviem vám o tom, ako som ja osobne prestal fajčiť.

Faktom je, že dávno, keď som tri roky fajčil, som chodil po meste s cigaretou v ústach. A zrazu sa zozadu zjaví jeden z rodičov, po ktorom som zažil strašný stres, ktorý zo mňa navždy nosil všetky pokusy fajčiť..

Mimochodom, zaujímavý fakt – ak prestanete fajčiť a vydržíte aspoň štyri mesiace, potom sa na cigarety pozeráte so znechutením, niekedy vám z jednej príde nevoľno. Súdim z vlastnej skúsenosti.

A nemusíte si kupovať všemožné opasky a ďalšie veci, vďaka ktorým ste údajne s fajčením prestali. Nie, je to nezmysel, pretože problém, ako už bolo dokázané, je v ľudskej psychike a ani jedna vec nezmení váš vnútorný svet. Na to, aby ste s fajčením prestali, je potrebná silná motivácia.

Je tiež možné konkrétne sa dostať do stresovej situácie, kde je jednoducho nemožné prestať fajčiť. Deklarujte svoj cieľ čo najväčšiemu počtu známych. Verte mi, dokonca aj desať ľudí stačí na to, aby ste sa obmedzili a skoncovali so zlozvykom..

No a úplne posledný spôsob, ktorý má právo na život, použite metódu autohypnózy. Po troch týždňoch sa prestanete cítiť závislí na cigaretách a budete sa na ne pozerať úplne ľahostajne. To bude práca na vašej vlastnej psychike..