Ako si vybrať správny televízor

Ako si vybrať správny televízor

Moderný človek si nevie predstaviť svoj život bez televízie.

Napriek tomu, že väčšina ľudí používa internet a o samotnú televíziu už nie je taký dopyt ako predtým, tento druh technológie sa stále kupuje. Televízor sa pre mnohých stal súčasťou interiéru. Teraz ho môžete pripojiť k internetu, sledovať obľúbené videá na YouTube, surfovať po internete a hrať na konzole. Na webovej stránke si môžete kúpiť televízor za konkurencieschopné ceny https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/led_televizory.html.

Na čo si musíte dať pozor

Aby ste si vybrali ten správny televízor, musíte si zapamätať len niekoľko jednoduchých pravidiel. Keďže navonok sú moderné televízory takmer rovnaké, dôležité sú predovšetkým ich funkcie. Najprv musíte venovať pozornosť uhlopriečke:

  • do kuchyne je vhodný malý televízor od 22 do 32 palcov;
  • v spálni je lepšie zavesiť zariadenie od 32 do 43 palcov;
  • v obývacej izbe je umiestnený televízor s parametrami od 32 do 55 palcov;
  • v miestnosti nad 20 metrov by mal byť počet palcov od 43 do 55.

Najlepšou možnosťou je televízor od 32 do 43 palcov. Je to univerzálna možnosť, ktorá vyhovuje takmer všetkým miestnostiam. Mimochodom, čím väčšia je uhlopriečka, tým drahší bude televízor stáť..

Pokiaľ ide o farbu, je lepšie zvoliť klasickú verziu, v niektorých izbách však strieborné a dokonca biele televízory vyzerajú krásne. Mimochodom, biele televízory nie sú obľúbené, takže často stoja o niečo lacnejšie ako ich náprotivky v inej farbe..

Okrem veľkosti uhlopriečky musíte venovať pozornosť aj niektorým ďalším ukazovateľom. Po celom svete existujú optimálne ukazovatele. Napríklad rozlíšenie by malo byť Full HD 1920 × 1080 a typ matice je LED.

Čím viac rôznych prídavných funkcií je v zariadení, tým drahšie to bude stáť. Napríklad klasický lacný televízor bude s funkciou Smart TV stáť výrazne viac. Tí diváci, ktorí chcú sledovať svoje obľúbené filmy vo vynikajúcej kvalite 4K, by mali za túto funkciu zaplatiť asi 150 USD..

Na rozšírenie funkcií svojho televízora si môžete kúpiť špeciálny inteligentný set-top box. Dá sa kúpiť samostatne a niekedy bude súčasťou televízora. Toto riešenie je výnosnejšie z ekonomického hľadiska..