Ako vyzdobiť sálu na ples v materskej škole

foto dekorácia promócie sály v materskej škole

Zorganizovať dovolenku v materskej škole je náročné a zodpovedné podnikanie. Na akciu je potrebné sa vopred pripraviť oboma rodičmi a učiteľským zborom materskej školy. Situácia je ešte komplikovanejšia, pokiaľ ide o posledné prázdniny, ktoré deti strávia vo vlastných múroch. Preto, aby sa na oslavu spomínalo mnoho rokov, treba dbať na výzdobu siene. Zdobenie promócie v materskej škole je skutočne zložitý okamih. Ale ak vezmete do úvahy niektoré body, potom môže všetko určite vyjsť..

vyzdobiť promóciu sálu v záhrade

Na výzdobu triedy sa odporúča starostlivo premyslieť. V tomto ohľade existujú iba dve riešenia: objednať si výzdobu miesta od nejakej dobrej spoločnosti. Táto metóda má, samozrejme, veľkú nevýhodu – musíte zaplatiť slušné množstvo farebných účtov. Druhá je lacnejšia, ale vyžaduje si viac námahy a práce. Musíte rokovať s rodičmi, s personálom materskej školy, kúpiť potrebný materiál na dekoráciu a tak ďalej a tak ďalej..

Existuje veľa nápadov na zdobenie haly. Zvážte najznámejšie a najznámejšie spôsoby, ako vyzdobiť izbu na prázdniny, niektoré nuansy, tipy. Tak do toho!

Jednou z najbežnejších možností sú farebné gule a kvety z papiera a iného materiálu. Bude skvelé, ak použijete obe tieto metódy..

vyzdobiť promótorskú sálu v záhrade

Lopty na zdobenie haly

Ako vyzdobiť sálu balónmi na promócii, táto otázka je pre mnohých pravdepodobne zaujímavá. A to je všetko preto, že pravdepodobne na Zemi neexistuje taký človek, ktorý by zostal ľahostajný pri pohľade na balón. Tieto nádherné hračky sú v našom ťažkom podnikaní možnosťou pre obe strany. Obe môžu ozdobiť každú izbu a stať sa nádherným prvkom pre detské hry..

Môžu byť nafúknuté bežným vzduchom alebo héliom. Pomocou loptičiek môžete oživiť rôzne a niekedy neuveriteľné nápady. Kompozície a obrazy sú navyše svetlé, farebné a očarujúce. A ich výroba nie je prakticky žiadny problém..

 • Pri zdobení haly nesmiete zabudnúť na nasledujúce pravidlá:
 • Balóny je potrebné vopred kúpiť v požadovanom množstve a ďalšie náhradné.
 • Tvar a veľkosť by mali byť zvolené v súlade s témou budúcej akcie.
 • Veľké gule sú skvelé na vytváranie obrovských sôch a kompozícií..
 • Malé a dlhé loptičky sú vhodnejšie pre ľahké a skôr zložité prvky..

Na pultoch obchodov môžete vidieť gule ako napríklad Linkoluns. Ide o neobvyklé, môžeme bezpečne povedať, profesionálne lopty na vytváranie veľkých a zložitých ozdobných kompozícií. Linkoluny majú dlhé chvosty, pomocou ktorých sú potrebné prvky navzájom spojené..

  Remeslá z brezovej kôry: podrobné pokyny na výrobu vlastných rúk, schémy a šablóny, nápady pre kreatívne remeslá

výzdoba haly na promóciu v materskej škole

Aby ste predišli prasknutiu pľúc pri nafukovaní balónov, je lepšie zaobstarať si malú pumpu, vďaka ktorej sa niekoľko rodičov úspešne a hlavne rýchlo vyrovná s úlohou. Nezabudnite si tiež kúpiť héliový balón na vznášanie sa dielov.

Myslíme si, že nafúknutie balóna zvládnete. Teraz musíte nejako zviazať koniec. Ale s čím? Najlepšie je použiť priehľadné nylonové nite alebo viacfarebné stuhy, ktoré sa používajú na ozdobu kytíc kvetov. Nite odstrihnite dlhšie, aby bolo neskôr jednoduchšie guľôčky spojiť alebo pripevniť k stene.

Všetky loptičky sú teda pripravené. Aké šperky sa z nich dajú vyrobiť? Samozrejme, všetko závisí od pripraveného scenára. Napríklad pre materskú školu môžete urobiť dekoráciu „Letný trávnik“. Preto musíte zo žltých guličiek vytvoriť slnko, pripevniť k nemu lúče, potom trávu, niektoré zvieratá, hmyz.

A na promócii by ste sa mali zamerať na nadchádzajúcu školu: vyrobte čísla, nápisy, písmená, ceruzky a ďalšie školské prvky.

Obrovské fóliové gule, znázorňujúce napríklad rovnaké čísla a písmená, budú vyzerať veľmi cool a originálne. Spôsoby aplikácie sú rôzne. Všetko závisí od vašej predstavivosti a materiálu, ktorý vlastníte.

Všimnite si toho, že v poslednej dobe si veľký vzdušný oblúk získal veľkú popularitu. Môže byť buď jednovrstvový alebo viacvrstvový. Ako obvykle, takýto oblúk je inštalovaný v blízkosti steny v zadnej časti haly. Ako doplnok je na oboch stranách inštalovaných aj niekoľko dokonalých a elegantných leteckých sôch. Môže byť inštalovaný blízko dverí do haly, ktoré budú tiež vyzerať skvele.výzdoba haly na promóciu v materskej škole

Prejdeme teda k ďalšiemu dekoratívnemu prvku – kvetinám. Dajú sa bez problémov použiť aj na zdobenie promócie v materskej škole. Ich výroba je pomerne jednoduchá: okolo hlavnej gule pomerne jasnej farby sú pripevnené štyri alebo päť okvetných lístkov gule. Takéto domáce kvety pomôžu ozdobiť sálu, nábytok, schody a ďalšie interiérové ​​položky..

Môžete si vytvoriť farebný a zábavný veniec. Nafúknuté loptičky sú viazané na silnú rybársku šnúru alebo spoľahlivé lano. Výsledný farebný veniec sa natiahne na požadované miesto.

  Tipy na darčeky pre tých, ktorí majú blízko k Veľkej noci

Balóniky naplnené obyčajným héliom je možné vypúšťať po miestnosti a je vhodné stužky stočiť do špirály pomocou nožníc alebo kuchynského noža. Na konci akcie si deti budú môcť zahrať zábavnú hru „Chyťte nezachyteného“ a potom ich pustite na ulicu ako symbol napríklad rozlúčky so škôlkou.

Z rovnakých héliových balónov môžete vytvárať vtipné sochy alebo dokonca chodby. Za týmto účelom pripevnite na konce loptičiek závažia a upravte požadovanú dĺžku.

výzdoba sály na promócii záhrady

Papierové dekorácie

Ponáhľame sa, aby sme vás ubezpečili, že strihanie papiera nie je vôbec nudné, ale naopak. Samozrejme, potrebujeme nejaké schopnosti a schopnosti, ale ak ich nemáte, môžete ich rýchlo rozvíjať..

vyzdobiť promótorskú sálu v záhrade

Ponúkame výrobu papierových voštinových gulí ako dekorácií na dovolenku. Na to potrebujeme tenký hodvábny papier rôznych farieb na kartónovom základe. Tu stojí za zmienku, že je potrebné mať trochu viac trpezlivosti, pretože práca je veľmi chúlostivá a vyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Ale ak nechcete riskovať, potom môžete bezpečne ísť do papiernictva, kde nájdete hotové sady s takýmto dizajnom rôznych tvarov, veľkostí, farieb a ďalších charakteristík. Stačí ich vybrať z obalu a otvoriť. A samozrejme visieť na požadovanom mieste. Tu je niekoľko pravidiel a odporúčaní pre používanie plástových guličiek.

ozdobte sálu balónmi na promóciu

Odporúčania:

 1. Možno pripevniť v určitom poradí na steny, pod strop v rôznych výškach.
 2. Položte ich na podlahu v rohoch.
 3. Zahrnúť do sviatočných skladieb.
 4. Vytvorte kombinovaný veniec z balónov, papiera a iných materiálov.
 5. Pompony z papiera:
 6. Neváhajte zahrnúť do scenára slávnostnej udalosti. Myslite na mraky, slnko, zvieratá, vtáky z pomlázok … Takáto úžasná dekorácia bude vyzerať štýlovo a nové.

Všimnite si, že pom-poms by ste mali kúpiť v obchode, kde ich nájdete v rôznych tvaroch, veľkostiach, farbách. Samozrejme, môžete to urobiť sami, ale je to dosť namáhavý proces, ale stále fascinujúci.

Výzdoba sály s fanúšikmi

Teraz je čas využiť výhody skvelých fanúšikov papiera.

Deti, ktoré opúšťajú záhradu, netrpezlivo očakávajú promóciu. Preto by výzdoba haly mala byť krásna. Papierové ventilátory môžu byť tiež zlými dekoratívnymi prvkami na ples. Ich ľahkosť vám umožňuje pripevniť takmer kdekoľvek: pod strop, na rímsy, na okná a na schody … Na upevnenie stačí použiť obojstrannú pásku..ozdobte sálu na plese v detskej izbe

  Užitočné vlastnosti ohnivého medu

Ventilátory môžu byť vyrobené z papiera alebo sa dajú kúpiť v obchode, kde ich nájdete pre každý vkus. Výrobcovia urobili všetko pre to, aby poskytli fanúšikom rôznych farieb a odtieňov podľa vášho výberu..

Vytvorte si plagát s fotografiou na pamiatku. Pripojte malých fanúšikov na veľký papier Whatman – napríklad koľko je v skupine detí. Vyfarbite voľné priestory, vymaľujte vzory. Ďalej prilepte obrázky svojich detí na malé ventilátory. Deti i dospelí budú obdivovať takýto plagát..

Dekorácia sály kvetmi

Ako sa nemôžete na dovolenke zaobísť bez kvetov? Môžu byť tiež vyrobené z papiera. Neváhajte k nim pridať rôzne dekoratívne prvky: rozprávkové postavičky, zvieratká a ďalšie. Takéto domáce veci nie je vôbec ťažké robiť, hlavnou vecou by bola túžba. Uvedieme príklady, aby vám to bolo oveľa jednoduchšie..

Na papierové kvety potrebujeme lepidlo, zošívačku, hodvábny alebo vlnitý papier..

Najľahší spôsob: zložte list papiera v hrášku a zaistite ho v požadovanej polohe. Taký špeciálny papier vytvára krásne a svieže kvety, ktoré je možné ľahko zavesiť na strop alebo rímsu. Na ozdobu siene možno použiť veľké kvety a na slávnostné stoly malé kvety..

Na nasledujúce domáce výrobky potrebujeme trochu iný papier – fóliu. Všetko je jednoduché: listy papiera je potrebné zložiť do malého vrecka so záhybom na hornom okraji. Získajú sa originálne a štýlové kvety s náročnosťou a očarujúcou krásou..

ozdobte sálu balónmi na promóciu

Konečne

Teraz ste sa naučili, ako vyzdobiť plesovú miestnosť v záhrade. Nakoniec je potrebné poznamenať, že je potrebné veľmi opatrne a opatrne kombinovať rôzne prvky šperkov, aby sa nepreháňali. Miestnosť by nemala žiariť jasnými farbami a mala by byť trochu presýtená. V opačnom prípade sa ľudia budú cítiť nepríjemne a nepríjemne..