Ako zablahoželať mužským kolegom k Dňu obrancov vlasti

23. februára mužským kolegom v práci

Pred Dňom obrankyne vlasti si všetky ženy pracujúce v tíme položili rovnakú otázku: Čo môžete dať svojim mužským kolegom? Každá žena chce každý rok predstaviť niečo veľmi originálne a zaujímavé. Z tohto dôvodu by ste sa mali na túto dovolenku začať pripravovať s dostatočným predstihom a preskúmať mnoho rôznych možností. A v našom dnešnom článku sme pre vás popísali päťdesiat zaujímavých darčekových nápadov na 23. februára mužským kolegom v práci.

Ako vyberať darčeky

Pre výber zaujímavých darčekov pre kolegov je najlepšie urobiť organizačné činnosti vopred. Mal by byť zostavený zoznam všetkých mužských zamestnancov. Najlepším spôsobom je zistiť ich záujmy a zamestnanie. Tieto informácie môžu byť užitočné, ak sa rozhodnete vybrať si na Deň obrancu vlasti nejaké individuálne darčeky..

Okrem toho musíte stráviť trochu svojho času stretnutím so všetkými ženami a zorganizovaním menšieho stretnutia k tejto záležitosti..

Pri výbere darčekov je nevyhnutné vziať do úvahy, ako sa vo vašom tíme vyvinuli blízke vzťahy so zamestnancami a aká je všeobecná atmosféra. Ak je vo vašom tíme vždy neformálna komunikácia a všetci zamestnanci sú navzájom priateľmi, potom v tomto prípade prídu na rad rôzne komiksové prezentácie. V niektorých prípadoch je potrebné pre darček vybrať niečo užitočné, praktické a vážne. Napríklad darčeky súvisiace s prácou. Ale ak sa nemôžete nijako rozhodnúť pre darček, môžete predložiť darčekové poukážky z nejakého obchodu. Táto možnosť by sa však mala používať iba ako posledná možnosť..

Čo môžeš dať?

Blíži sa 23. február. Preto sa ženy veľmi často navzájom pýtajú, čo prezentovať kolegom v práci. Aby ste mužským kolegom v práci nepokazili dovolenku, je lepšie sa pokúsiť vyhnúť sa nie príliš úspešným prezentáciám. Môžu to byť známe kúpeľňové súpravy, holiace stroje a ďalšie veci. Časy, keď boli tieto darčeky považované za slušné, sú už dávno preč. V dnešnej dobe sú tieto dary triviálne a nudné..

Univerzálne darčeky.

Ak máte v práci veľký tím, v ktorom pracuje veľa mužov, a ich priania sa od seba nápadne líšia, potom by najlepšou možnosťou bol univerzálny darček. Mnohým kolegom sa tieto prezentácie budú páčiť. Najlepšie možnosti darčekov pre mužov 23. februára:

 • Vstupenky na prázdninový koncert. V mnohých ruských mestách sa pred 23. februárom začínajú rôzne koncerty venované Dňu obrancov vlasti. Mužom je potrebné predložiť dva lístky naraz, aby si každý z nich mohol vziať so sebou manželku alebo priateľku..
 • Hrnčeky Tento darček je klasický. Z nejakého dôvodu sa to však nepovažuje za bežné. Hrnčeky si môžete predobjednať s dovolenkovými výtlačkami alebo nápismi. Okrem toho môžete dať hrnček nejakého zložitého tvaru. Napríklad vo forme pištole.
 • Drahý čaj. Kúpte si drahý kvalitný čaj a zabaľte ho originálnym spôsobom. Tento darček nesklame žiadneho muža. Diáre, zápisníky, zošity, ktoré budú vyzdobené v krásnom slávnostnom štýle.
 • Termohrnčeky. Tento darček určite padne vhod mužovi na cestách, v kancelárii, doma. Pretože je príjemné mať kedykoľvek v blízkosti horúci nápoj. Solárna nabíjačka. Toto zariadenie vám pomôže nabiť telefón v kancelárii, dokonca aj vonku.
 • Klip na držiak na bankovky alebo vizitku. Tieto pánske doplnky budú vždy užitočné v každodennom živote vašich mužských kolegov.
 • Drahý alkoholický nápoj. Ak kolegovia mužského pohlavia príležitostne pijú alkohol, môžete im predložiť malú dobrú fľašu koňaku.

  Kytica párkov. Je to veľmi originálny a štýlový darček.

Kedy. Ak sa vám váš darček zdá banálny a nudný, je možné to napraviť pomocou neobvyklého obalu.

Môžete sa stretnúť so svojimi ženami v práci a vyrobiť si originálne škatule vo forme tankov na všetky darčeky.

23. február, čo dať kolegom v práci

Užitočné a zaujímavé darčeky

Nápady v tomto článku vám dajú vedieť, čo máte dať svojim kolegom 23. februára. Spravidla mnohí muži radi dostávajú užitočné veci ako darček. Najprv si môžete myslieť, že všetky takéto darčeky sú veľmi nudné. Ale stále sa mýlite. Praktické veci môžu byť veľmi zaujímavé a môžu byť skvelým darčekom pre mužských kolegov 23. februára. Tu sú niektoré z najlepších a najlepších darčekových nápadov:

 • Multitool vo forme kreditnej karty. Vzhľadovo sa nelíši od štandardnej bankovej karty. Ale stále obsahuje množstvo užitočných nástrojov – otvárač, nôž, pravítko.
 • Flash disk v pôvodnom tematickom prevedení. V predaji veľmi často nájdete flash disky vo forme guľky. Môžete však nájsť pamäťovú kartu vyrobenú vo forme zbrane alebo vojenskej témy.
 • LED baterka. Môžete si kúpiť model čelovky baterky alebo vo forme bežnej kľúčenky.
 • Myš na prst. Toto zariadenie je veľmi pohodlné. Ak vaši mužskí kolegovia pracujú v PC, budú mať z takéhoto darčeka radosť..
 • Prenosná nabíjačka v pôvodnom formáte. V mnohých darčekových obchodoch nájdete viacero hrdinov, kamienkov a ďalšie rôzne možnosti predaja..
 • Originálne navrhnutá súprava na víno. Tento darček môže byť užitočný pri oslave Dňa obrancu vlasti..
 • Vankúš pod ruky. Tento darček bude užitočný pre tých, ktorí trávia veľa času pri počítači..
 • Aby boli vaše prezentácie originálne, môžete ich pre každého muža doplniť rôznymi diplomami. Možno to bude: vážne listy alebo komiks. Môžete si ich vyrobiť sami pomocou bežnej tlačiarne a počítača..

Dojmy z dojmov

Ďalšia možnosť darčeka pre mladých a priateľských kolegov. Skvelé spomienky a pozitívne emócie sú hodnotnejšími darmi ako materiálnymi darmi. Z tohto dôvodu, ak váš tím zamestnáva veľa ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a rôznu zábavu, potom sú to nehmotné darčeky, ktoré sa môžu stať vynikajúcou voľbou na 23. februára.

Najjednoduchšou možnosťou pre takýto darček by bolo zorganizovať oslavu na pracovisku. Pre svojich mužských kolegov môžete pripraviť niekoľko lahodných pochúťok, ktoré budú vyzerať ako armádne jedlo. Okrem slávnostnej večere môžete organizovať aj zábavné súťaže s cenami. Ak vo vašom tíme pracujú speváci alebo básnici, môžete ich poveriť vykonávaním originálnych divadelných gratulácií a zábavných čísel. Tento slávnostný večer môže byť vynikajúcou alternatívou k nudným a nudným firemným večierkom. Môžete premýšľať nad inými možnosťami darčekov.

 • Návšteva kúpeľného domu.
 • Návšteva paintballového klubu.
 • Jazdenie na tvarohových koláčikoch zo šmýkačiek alebo na snežnom skútri.
 • Strávte víkend v nejakom vidieckom dome.
 • Návšteva ľadovej plochy.
 • Certifikáty o jazde na tanku.
 • Návšteva strelnice.

čo dať kolegom na 23. februára nápady

„Vojenské“ darčeky

Všetky vojenské dary kolegom v práci budú zaujímavé. A to aj napriek tomu, že 23. február pred 40-50 rokmi bol sviatkom iba pre vojenských ľudí. Ale dodnes je s touto profesiou spojený. Z tohto dôvodu mohli darčeky súvisiace s vojenskou tematikou získať 23. februára veľkú popularitu. Tu je jeden z najlepších nápadov na darčeky pre tieto darčeky:

 • Banka – môže byť štylizovaná a skutočná.
 • Suché dávky. Dá sa kúpiť ako sada, ktorá bude úplne opakovať tú armádnu. Alebo si môžete kúpiť chladný so sladkosťami a alkoholickými nápojmi.
 • Kúpacia čiapka vo forme budenovky.
 • Domáce papuče vo forme nádrží. Doteraz nedokázali stratiť svoju popularitu.
 • Zapaľovač vo forme akéhosi druhu zbrane. Tento darček môže byť užitočný nielen pre fajčiara, ale aj pre zapálenie ohňa atď..

Originálne tričko alebo vesta, ktoré budú pripomínať vojenskú uniformu. Vybrať oblečenie pre muža nie je jednoduché. Z tohto dôvodu môžu byť tričká prezentované, keď máte v práci veľmi priateľský a zohraný tím..

Čokoládová zbraň. Je to veľmi originálny a krásny darček..

Počet vojenských darčekov s nástupom 23. februára v rôznych internetových obchodoch začína prudko rásť. Mali by ste si dôkladne preštudovať celý tematický sortiment. Potom bude jednoduchšie zaoberať sa veľkým výberom..

Lacné darčeky

Nie všetky tímy môžu získať potrebnú sumu peňazí na nákup drahých darčekov na Deň obrancov. V tých kolektívoch, kde je počet mužov mnohonásobne vyšší ako počet žien, je to niekedy veľmi ťažké. V tejto situácii by ste si mali kúpiť niečo, čo nie je príliš drahé, ale príjemné. Pánske darčeky pre kolegov na 23. februára môžu byť relatívne lacné. Najdôležitejšou vecou v tomto obchode je pokúsiť sa vyhnúť lacným a nekvalitným položkám. Ale napríklad ktoré:

 • Originálne hrnčeky na pivo. Môžete si kúpiť hrnčeky vyrobené z dreva s originálnymi nápismi.
 • Rám. Muži spravidla nemajú radi fotorámčeky na plochu. Na základe toho je lepšie dať nejaký originálny výrobok, napríklad rám vo forme krúžkov na kľúče.
 • Perá. Ak chcete, aby súčasnosť pripomínala sviatok, môžete si kúpiť perá vo forme vojenského vybavenia – lietadlá, helikoptéry atď..
 • Podložka pod myš s originálnou potlačou. Na tieto koberce môžete aplikovať krásne tematické obrázky alebo nápisy.

Aby darčeky mohli u mužov prinášať radostnejšie emócie, mali by byť doplnené pohľadnicami. Najlepšie zo všetkého je, že ženy v tíme ich budú môcť zariadiť vložením osobného podpisu..

vojenské darčeky kolegom

Originálne nápady

Ak sa nechcete pripútať k hlavnej téme dovolenky a 23. februára predviesť svojim kolegom niečo jednoduché a originálne, nie je nič jednoduchšie. Mnoho obchodov predáva rôzne darčeky. Zdá sa nám to vhodnejšie:

 • Cieľový budík.
 • Prasiatko vo forme trezoru.
 • Antistresová hračka.
 • Originálna pánska zástera.
 • Indoor golf.
 • Kamene na whisky.
 • Nerozbitné hromady.
 • Komická medaila s vtipným nápisom.

Konečne

Aby bola 23. február zábavou, môžete už od rána začať gratulovať drahým mužom. Môžete si vopred vyrobiť veľké nástenné noviny s rôznymi gratuláciami a zavesiť ich pri vchode alebo nechať malé prekvapenia-sladkosti na pracoviskách.