Ako zablahoželať parašutistovi v deň výsadkových síl

darček pre deň vzdušných síl

Pravdepodobne každého zaujíma, aký dátum je deň výsadkových síl v roku 2018? A tento sviatok sa tradične oslavuje 2. augusta. Aká je prvá vec, ktorá vám príde na myseľ pri spomienke na deň výsadkových síl? Samozrejmosťou je kúpanie vo fontáne, odvážni parašutisti v ukážkových vystúpeniach, vlajky výsadkových síl lietajúce nad autami. Ak v týchto jednotkách slúžil jeden z mužov z vašej rodiny, určite by ste mu k tejto udalosti mali aspoň ústne zablahoželať. A ak to rozpočet dovoľuje, potom bude darček vhodný, najmä ak je navrhnutý v štýle dovolenky.

Aký darček bude príjemný

Výsadkári sú zvyknutí znášať ťažkosti a útrapy nielen vojenskej služby, ale aj pokojného života. Preto bude predovšetkým pozornosť a láska priateľov a blízkych príjemná. Tento deň je pre nich príležitosťou pripomenúť si ich mŕtvych kamarátov. Hlavné atribúty dovolenky – vlajky vzdušných síl, modré barety, vesty – budú vždy žiadané. Tiež darček s vyrytým sloganom pristátia „Nikto okrem nás!“ bude to aj drahý darček. Po prečítaní tejto publikácie si môžete vyzdvihnúť darček k Dňu výsadku, ktorý poteší muža. Tu je niekoľko nápadov.

Rozpočtové darčeky.

Akýkoľvek darček symbolizuje predovšetkým pozornosť obdarovaného. Je veľmi ťažké prekvapiť odvážnych vojenských mužov, ktorí riskovali život na horúcich miestach, ktorí skočili s padákom s ofinou, zostáva len potešiť ich darčekom. Napríklad tričko so spomínaným heslom výsadkových síl, alebo s prípitkom „Do vzdušných síl!“.

darček pre muža v deň letu

Turistická fľaša je pre muža tiež potrebná, bude sa vám hodiť na túre, rybačke alebo poľovačke, ako aj ako pripomienka príbuzným a priateľom, ktorí vždy čakajú na svojich bojovníkov..

darček pre chlapa na deň vo vzduchu

Pás vojaka, do ktorého spony môžete vygravírovať symboly vzdušných síl, ako aj slogany týchto elitných jednotiek.

Ako zablahoželať parašutistovi v deň výsadkových síl

Portrét na objednávku – teraz si môžete ľahko objednať portrét z fotografie. Dajte umelcovi fotografiu v uniforme a vojaka zmestí do bojovej situácie. Darček by mal byť veľmi účinný. Umelci spravidla berú asi 500 rubľov.

originálne darčeky pre deň výsadkových sílWarWall.ucoz.ru

Komický identifikátor výsadkára s predpísanými výsadami v podobe prístupu k fontáne typu skip-the-line, vždy mäkké pristátie, vždy s jasnou oblohou, pobaví a pobaví každého parašutistu.

darček pre chlapa na deň vo vzduchu

Flash disk je vždy nevyhnutným darčekom, najmä s vhodnými symbolmi.

originálne darčeky pre deň výsadkových síl

Nezvyčajné darčeky.

Ak si chcete vyzdvihnúť darček pre chlapa na deň výsadkových jednotiek, mali by ste si prečítať tento článok. Hovorte si, čo sa vám páči, ale tieto jednotky sú elitné, kde berú len tých najzdravších, najodolnejších a vytrénovaných chlapcov. Niektorí ľudia snívali o tom, že sa tam dostanú a absolvujú školenie roky. A aby bol tento tréning efektívnejší a splnený sen, môžete s tým pomôcť darovaním napríklad boxovacej sady – boxovacieho vrecka a rukavíc.

  Ako zaželať rodine a priateľom šťastný nový rok

Ako zablahoželať parašutistovi v deň výsadkových síl

Lietanie vo veternom tuneli simuluje voľný pád, podobne ako parašutizmus. Takýto let pomôže pripomenúť si minulú službu skokmi. A pristátie tam bude zaručene mäkké a bezpečné.

darček pre chlapa na deň vo vzduchu

Alebo môžete dať certifikát za skutočný zoskok padákom!

darček pre chlapa na deň vo vzduchu

Slávnostný ohňostroj – bude stáť od 2 do 10 000 rubľov, ale zanechá nezabudnuteľné dojmy a spomienky na celý rok!

darček pre chlapa na deň vo vzduchu

Výsadkári sa spravidla aj dnes zúčastňujú skutočných vojenských konfliktov, a ešte viac si veľmi ctia činy Veľkej vlasteneckej vojny. Zorganizujte mu výlet na bojové miesta slávy Veľkej vlasteneckej vojny, určite taký výlet s vďačnosťou prijme.

deň vo vzduchu v roku 2018 aký dátum

Pomenované armádne hodinky – lacné takéto hodinky vás budú stáť 1 500 rubľov, ale potom ich môžete vyryť s vrúcnym prianím alebo sloganmi výsadkových síl.

originálne darčeky pre deň výsadkových síl

Darček pre vaše obľúbené vzdušné sily – Schnick.

Niekedy nie je jednoduché urobiť darček pre muža na deň vo vzduchu. Pre jeho milovaného muža – parašutistu, sa na jeho profesionálnej dovolenke nešetrí. Ale niekedy mi nič rozumné na tomto skóre nepríde na um. Tu vám pomôžeme, dáme príklady vhodných darčekov.

Akustická gitara – Piesne s gitarou vo voľnom čase sú neoddeliteľnou súčasťou vojenskej služby. Tieto piesne pomáhajú pamätať si domov a milované manželky a matky, takže takýto darček bude mužom pripomínať čas služby a ich kamarátov v zbrani..

darček pre chlapa na deň vo vzduchu

Certifikát na hranie paintballu je teraz obľúbenou zábavou a pre profesionálnu armádu je to obdoba detskej vojnovej hry, zábavná hra a zároveň príležitosť pripomenúť si armádne schopnosti a stráviť čas s veľkým prínosom v spoločnosť vašich súdruhov. Hodina takejto hry stojí 900 rubľov.

originálne darčeky pre deň výsadkových síl

Sošku ocenenia s príslušnou rytinou, napríklad „Nášmu hlavnému ochrancovi“. Spolu s rytinou to bude stáť asi 1 000 rubľov.

darček výsadkárovi ku dňu výsadkových jednotiek

Herná konzola – niekedy si stačí oddýchnuť a potom sa môžete napríklad zabaviť hraním tankov. Tiež akousi spomienkou na vojenskú službu.

  Kusudama: možnosti, fotografické diagramy, ako vyrobiť gule kusudama z papiera

originálne darčeky pre deň výsadkových síl

Šperky – prívesok, zlatá retiazka ako darček zvýrazní stav majiteľa a stanú sa príjemným darčekom a spomienkou na milovanú osobu.

darček pre deň vzdušných síl

Personalizovaný token – s vyrytým menom – priezvisko, krvná skupina a vojenská vetva. V závislosti od materiálu to bude stáť od 600 rubľov, ale vášmu hrdinovi sa to určite bude páčiť.

darček pre chlapa na deň vo vzduchu

Domáce darčeky na deň 2. augusta

Tu vám dávame originálne darčeky pre deň Veľkej vlasteneckej vojny. V tento deň však môžete dávať nielen kúpené darčeky, ale aj domáce. Časť tela a duše je investovaná do darčekov vlastnými rukami, každý o tom vie, vážnejší bojovníci – výsadkové jednotky to ocenia. A to môžete vytvoriť vlastnými rukami.

Koláč. Navyše tematické. Môže to byť vo forme modrej barety, alebo to môže byť padák proti modrej oblohe. Nezabudnite na nápis vo forme pristávacieho sloganu.

darček pre chlapa na deň vo vzduchu

Tematické blahoželanie urobte si sám-Môžete to urobiť s deťmi, dostanete rodinnú gratuláciu. Na stránkach môžu byť drevené verzie pohľadnice s prianiami vypálenými horákom. Dopadne to dobre, veľmi brutálne.

deň vo vzduchu v roku 2018 aký dátum

Exkluzívny hrnček s ručne maľovanými obrázkami – hrnčeky bez vzoru sa teraz predávajú, vezmite si jeden a namaľujte ho vzdušnými znakmi a symbolmi zo srdca, na druhú stranu môžete napísať svoje želania. Váš muž bude taký hrnček používať so zvláštnym potešením..

originálne darčeky pre deň výsadkových síl

Detský plagát – môžete spojiť svoje deti, požiadať otca / dedka / strýka / brata, aby nakreslili obrázok na tému Vzdušných síl, môžete tam prilepiť fotografiu a získate zábavnú koláž. Na takýto darček sa bude určite dlho spomínať.!

deň vo vzduchu v roku 2018 aký dátum

Rovnaký princíp je možné použiť aj pri vytváraní tematického albumu. Ak máte veľa armádnych fotografií, môžete ľahko zariadiť krásny a originálny album s fotografiami a kresbami, vtipnými nápismi.

deň vo vzduchu v roku 2018 aký dátum

Prezentácia alebo video. Každý rok tam môžete pridávať nové videá alebo stránky s fotografiami a takýto darček si môžete ľahko vyrobiť aj na prenosnom počítači alebo počítači..

deň vo vzduchu v roku 2018 aký dátum

Zhrnutie

Pomocou našich odporúčaní budete môcť nájsť dobrý darček pre výsadkára na deň výsadkových jednotiek. Bez ohľadu na to, či ste si kúpili darček alebo ho vyrobili sami, mal by symbolizovať vašu lásku a starostlivosť, ako aj zdôrazniť mužnosť, zdravie a zdatnosť vášho muža, ak je v tom aj podiel zdravého humoru, potom tým príjemnejšie bude to.

  Ako nakresliť javorový list postupne: príklady fluo, video

A teraz stojí za to ponúknuť blahoželanie k dňu výsadkových síl v krásnych veršoch.

Na dôstojnú a hrdú dovolenku

Pri tejto príležitosti vám poviem:

Šťastné výsadkové sily, výsadkár.

Prajem len to najlepšie!

Viac zdravia

A veľa zábavy,

Takže ten život je láska,

S teplom, hojnosťou.

***

Farby oblohy berú.

Aj keď ste oblečení vo veste,

Pre priateľov to nie je tajomstvo,

Že duša je dokorán.

Ak zrazu potrebujete bojovať –

Žiadny odvážnejší a chladnejší.

A pre tých, ktorí sú s vami,

Neexistuje lepší ochranca.

Šťastné vzdušné sily

Gratulujeme, výsadkár!

Nebo v modrom

Rozpustil vašu dovolenku.

Zagging, vriec,

Môže milovať oceány,

Šťastie sa šíri cez polia,

Fontány bohatstva!

A šťastie letí,

Už je rozložená kupola.

Takže vitajte! Nech sa pozerá,

Aby ste pocítili cestu k šťastiu!

***

Šťastný deň výsadkových síl, silný, odvážny, pýcha našej obrovskej krajiny! Všade – v bitkách aj v každodennom živote – ste šikovní, máme s vami pokojné sny. Naši bojovníci, podpora vlasti, nech si z vás mládež vezme príklad! Vojak výsadkových síl je znakom odvahy, pokloňte sa nám od zeme a cti!

***

Dnes tento sviatok oslavujú naše milované jednotky! Každý vie o tvojich výkonoch – vtlačené po stáročia! Šťastné vzdušné sily, výsadkový hrdina, prajeme vám, aby ste si ponechali „pečiatku“! Vo svojom srdci ste skutočným romantikom, pretože môžete ľahko lietať!

***

No, priatelia, pre vzdušné sily! Za najdôležitejšie! Pre našu silu, našu udatnosť, našu slávu! Budeme piť a žúrovať až do rána! Pre elitné jednotky predsa existujú nepísané zákazy! Čo si môžeš priať Prajem si, aby bolo všetko štandardné: Láska a vernosť, veľký a veľký plat! A aby sa vás zdravie neodvážilo sklamať a byť vo všetkom šťastný – taká vec!