Deň otcov 2017

Kedy je v Rusku deň otcov v roku 2017. Aké číslo a aké remeslá robiť

Na to, aby sa naplno formovala osobnosť dieťaťa, je potrebná prítomnosť oboch rodičov pri výchove. Napriek primárnej zodpovednosti matky by úlohu otca nemalo byť podceňované. Dieťa, ktoré vyrastalo v úplnej rodine, cíti lásku oboch rodičov. V dôsledku toho sa vytvára silná psychika. Rola otca v rodine sa však často bagatelizuje. Niektorí veria, že žena sama môže vychovávať svoje dieťa. Niet pochýb, že to tak môže byť. Nedá sa však poprieť, že dieťa nepotrebuje otcovu náklonnosť. Toto je jediný spôsob, ako porozumieť úlohe každého rodiča v sociálnej jednotke..

Kedy je v Rusku deň pápeža v roku 2017, aký dátum

Deň otcov dnes oslavuje 80 krajín sveta. Tento deň sa oslavuje aj v Rusku, aj keď nie je štátny sviatok. Dátum dovolenky je pohyblivý. V roku 2017 sa bude oslavovať Deň otcov 18. júna.

Kedy je Deň otcov v Rusku v roku 2017

História prázdnin – Deň otcov

Na začiatku dvadsiateho storočia si Američanka, ktorá sa volá Sonora Smart, všimla, že v kalendári, ktorý je venovaný otcom, nie je žiadny sviatok. Vyrastala vo veľkej rodine. Už ako dieťa mala Sonora smútok: matka jej zomrela a výchova šiestich detí padla na plecia jej otca, okrem toho zostala celá domácnosť. Napriek tomu sa otcovi podarilo vychovať všetky deti, ktoré dokázali v živote veľa dosiahnuť. Sonora všetkým povedala o svojom otcovi. Iniciatívu o Otcovom sviatku podporili aj úrady.

Dátum oslavy bol teda stanovený na narodeniny syna Sonory – 5. júna. Potom sa však oslava natiahla a prvé akcie sa konali 19. júna 1910. Čas plynul, sviatok zmenil svoju geografiu. Potom sa vo všetkých štátoch Ameriky začal oslavovať Deň otcov. V polovici dvadsiateho storočia oficiálne oslavovalo Deň otcov 10 krajín sveta. V polovici storočia prešli do našej krajiny tradície. A teraz by každé dieťa chcelo zablahoželať svojmu otcovi k týmto nádherným prázdninám..

kedy je deň otcov

Prečítajte si tiež, aké ručné práce môžete urobiť ku Dňu otcov:

  • Čo môžeš dať otcovi od dcéry?
  • Otec, dedko, originálny darček

  • Vytvorte lietadlo pre otca. Ukážka

Neotvorený púčik ruže je symbolom Dňa otcov. Púčik sa zvyčajne vkladá do gombíkovej dierky na saku, nalepený na ľavej strane ako symbol lásky medzi deťmi a otcami. Slobodní otcovia si v tento deň najviac zaslúžia pozornosť. V mnohých krajinách, kde sa tento deň oslavuje, ľudia zbierajú materiálne dary, organizujú súťaže a potom rozdávajú darčeky..

Pozornosť vašich detí je tým najdôležitejším darom, aký môže byť v tento deň iba pre otca.

Pozornosť vašich detí je tým najdôležitejším darom, aký môže byť v tento deň iba pre otca. Nezabudnite preto 18. júna 2017 zablahoželať svojmu otcovi k týmto sviatkom..