Detské hodinky s GPS sledovačom Smart Baby Watch q60

Detské hodinky s GPS trackerom, inteligentné detské hodinky q50. Inštrukcie

Bojíte sa o svoje dieťa? Tieto detské hodinky s GPS trackerom sú navrhnuté tak, aby zvýšili bezpečnosť vašich detí. Teraz môžete svojho syna alebo dcéru pokojne pustiť na prechádzku s priateľmi alebo na susedný dvor, pretože prostredníctvom aplikácie pre Android a iOS je ľahké sledovať históriu jeho pohybu. Prečítajte si recenzie na detské hodinky GPS tracker smart baby watch q50 a tiež si prečítajte pokyny na používanie všetkých ich funkcií.

Návod na používanie detských hodiniek detské hodinky q60

V hodinovom zariadení je umiestnený špeciálny GPS tracker, ktorý vám umožňuje sledovať polohu dieťaťa. Ďalším dôležitým detailom tohto produktu je, že má tlačidlo SOS, po ktorého stlačení dôjde k vytočeniu telefónnych čísel, ktoré ste nastavili. Toto tlačidlo bude fungovať automaticky, ak si dieťa zloží hodinky alebo pôjde mimo povolenú oblasť. Ak chcete naplno využiť túto funkciu, nastavte požadované čísla..

že má tlačidlo SOS, po ktorého stlačení dôjde k vytočeniu telefónnych čísel, ktoré ste nastavili.

Moderné miniaplikácie detské hodinky q60 sú schopné telefonovať a odosielať SMS, takže budú dobrou alternatívou k telefónu pre malé dieťa. Medzi užitočné funkcie patrí budík a krokomer..

Prečítajte si tiež: Ako vyrobiť kyticu cukríkov z vlnitého papiera

Funkcia sledovania polohy dieťaťa bude fungovať iba vtedy, ak máte mobilné GSM, mobilné zariadenie a stiahnutú aplikáciu SeTracker. Nastavenie aplikácie je dosť jednoduché:

 1. Registrovať
 2. Vyplňte všetky riadky latinskými písmenami
 3. Zadajte ID kód do riadku „licencia“
 4. Zadajte používateľské meno a heslo
 5. Zadajte svoju emailovú adresu

Funkcia sledovania polohy dieťaťa bude fungovať iba vtedy, ak máte mobilné GSM, mobilné zariadenie a stiahnutú aplikáciu SeTracker.

Potom budete mať prístup k aplikácii a budete sa môcť kedykoľvek pozrieť na zariadenie, kde je vaše dieťa.

Pozrite si video: Kompletný prehľad detských hodiniek s GPS trackerom Smart Baby Watch Q50

Je dôležité správne nakonfigurovať samotné hodinky pomocou sledovača a telefónu smart baby watch q60. Postupujte podľa týchto pokynov:

 1. Zadajte telefónne čísla pre tlačidlo tiesňového volania. Funguje to, ak tlačidlo stlačíte a podržíte. Majte tiež na pamäti, že keď hovor odmietnete, zapne sa automatické opakovanie vytáčania, kým dieťa samo hovor nespustí..
 2. Prispôsobte si funkcie mikrofónu v hodinkách q60. Ak to chcete urobiť, zadajte telefónne číslo a po hovore sa môžete pripojiť k mikrofónu.
 3. Prevádzkový režim vám pomôže nastaviť interval, ako často sa aktualizuje poloha dieťaťa. Aj keď táto funkcia zlepší ovládanie a poskytne presné údaje, pri krátkom intervale sa hodinky rýchlo spustia..

  so sledovačom a telefónom smart smart watch q60Najlepší darček pre dieťa

 4. Zoznam kontaktov povolených čísel, na ktoré môže dieťa nezávisle volať.
 5. Núdzové volanie aktivujete senzorom odstránenia hodiniek.
 6. Diaľkové vypínanie je unikátna funkcia. Hneď ako sa niekto pokúsi vypnúť hodinky, rodičia dostanú upozornenie a hlasový záznam toho, čo sa deje s dieťaťom. Hodinky môžete vypnúť iba zo svojho zariadenia prostredníctvom aplikácie.
  Vŕtanie otvorov do piesku

Detské hodinky s GPS sledovačom smart baby watch q60 získali pozitívne recenzie. Teraz môže byť dieťa poskytnuté

Detské hodinky s GPS trackerom Inteligentné detské hodinky q60 získali pozitívne recenzie. Teraz môže byť dieťaťu poskytnutá väčšia voľnosť a zároveň mať kontrolu nad svojim pobytom. Prečítajte si užitočné tipy na našom webe svoimi-rukamy.com a zostaňte informovaní o najnovších správach.